Slao sam na chat al ocito mi nije uspio, slab mi net ovdje. Isprike ako sam fulao mjesto objave teme.
Uglavnom volio bi cut vasa misljenja. Otvarao bi servis i shop mobitela. Radio bi sve moguce servise(softver i hardver), otkupe, zamjene, sve sto postoji radio bi takoder servis laptopa i pc-a, naravno uz prodaju maskica, baterija i svih onih cudesa sto idu uz mobitele. Zavrsio sam faks(ekonomija uz informatiku), radio sam cijelo vrijeme, imam poprilicnu svotu novca ustedenu, a i mogu povuci dosta sredstava sa strane. Sto se tice servisa mobitela, jedino sto ne znam su boksovi i opcenito podrucje otkljucavanja i flashanja. Odlican sam programer, baratam sigurno sa 3-4 jezika, ali taj dio nisam nigdje nasao da proucim. Sto se tice rastavljanja i sastavljanja, to znam, dosta displeya sam rucno popravio, namjeravam kupiti masinu da brze ide. Dakle ukratko, radi se o BiH, konkurencije ima, al sve su to male supice koje operiraju na crno. Imam na raspolaganju nekih 15 000€, prostor je u mom vlasnistvu kao i vecina alata za hardver osim masine, i dobro jaku web stranicu sa web shopom. Mene interesira koliko moram investirat u te boksove, sta s njima, gdje ih nabaviti i da li se ista moze zaraditi na njima? Da li je uopce ovaj cijeli biznis isplativ, posto vidim da je se sve svelo na displaye. Nadam se da ima netko sa iskustvom da ce potrosit par minuta na mene i odgovor. Hvala svima

Sent from my iPhone using Tapatalk