Prikazivanje rezultata 1 do 21 od 21

Tema: Saradnja servisa u BiH

GSM Senior kojote's Avatar
    Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    Pohvaljen 16 puta u 10 postova

Saradnja servisa u BiH

Da li se mozemo udruziti u cilju da discplinujemo veleprodaje!Ovo postaje sve gore,ponasaju se tako bahato i toliko lazu da je postalo nepodnosljivo!Kao njihov kupac osjecam se kao krava muzara koja sama ide na ispasu!Da li se mozemo udruziti na bilo koji nacin da jednostavno imamo nekakvu tezinu,da mozemo na bilo koji nacin da zaprijetimo i da stvorimo bilo kakav autoritet!Svaka ideja je dobro dosla...
    Miso

2. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala kojote na ovom korisnom postu:

Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    Mozemo da napravimo uniju(sindikat),pa da na papir stavimo sta ocekujemo od njih(postivanje rokova,profesionalnost,kvalitet,reklamacija,cjenov nik(covjece,oni radi konkurencije nece da objave cjenovnik nigdje),web shop,...) i ukoliko se hoce saradnju sa nama neka se obavezu.Ukoliko neko od nas dokaze da je ostecen, a u skladu sa preuzetim obavezama,mi svi bojkutujemo kupovinu na 1(jedan)mjesec(moze i manji ili veci period)!

Molim vas sve, koji ste procitali ovo, da obavjestite i ostale kolege za ovu inicijativu,inace ce nas njihova neprofesionalnost i pohlepa polako u buducnosti kostati posla i egzistencije!!!

4. Sledeci korisnici su rekli hvala kojote za ovaj koristan post:

rus

GSM Master grec's Avatar
    Clan br.
    1760
    Registrovan
    Jul 2006
    Godina
    33
    Br. postova
    280
    Hvala
    35
    Pohvaljen 12 puta u 8 postova
    ovo sto rade veleprodaje u BiH je katastrofa... ne pamtim kad mi je dosla roba da je sve ok !!
    Zalim kolege koji su primorani da kupuju od veleprodaja u BiH .. Simel BiH od njih nisam mnogo kupovao pa njih ajmo reci ne svrstavam u ovaj kos !!

Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    Moja zamisao je da ih "strpamo "u isti kos,pa kao sto ti i ja moramo raditi po pravilima koje postavlja trziste da tako bude i njima!

Sent from my

Product Suporter cezar's Avatar
    Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.524
    Hvala
    44
    Pohvaljen 205 puta u 130 postova
    ideja je dobra nema sta ali odgovor je sledeci ko te tjera da uzimas i da radis nemoj tako da je suvisno bilo sta druze radis kako mislis da je najbolje i to je to srecno

Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    Ajde mi napisi molim te,zasto mislis da je moja ideja dobra!hvala

Sent from my

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.524
    Hvala
    44
    mislim lijepa je i to idejica kao idejica samo neostvarljiva kao i mnoge idejice i ideje ipak su to samo idejeeeee nnaasssss

@dojran
    gumice kada obrises post bar napisi zasto si obrisao mislim da nista nije bilo niti ruzno niti ista sto bi bilo za gumice
    Izmenio cezar : 09-10-14 u 10:44

Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    Ja ti se unaprijed izvinjavam na gnjavazi,ali te opet molim da napises zasto mislis da je neostvariva.Da li mislis da ljudi koji rade GSM nisu dovoljno sposobni,ili su glupi dovoljno da ih svako sa dignutom kitom hebe kako mu se cefne,ili da mozda ne treba da se bore za svoje interese,ili su prevaranti i lopovi pa ne zasluzuju bolje?Takodje mi nisi napisao zasto mislis da je dobra,samo si ponovio da je dobra i malo je "umanjio"! Lijep pozdrav!

Sent from my

GSM Master rus's Avatar
    Clan br.
    12448
    Registrovan
    Jun 2009
    Godina
    39
    Br. postova
    736
    Hvala
    646
    Pohvaljen 239 puta u 158 postova
    Nesto se mora radit , po tom pitanju ja imam par ideja ali su malo anarhisticne po veleprodaje !

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.524
    Hvala
    44
    da mislim da smo glupi jer da smo pametni davno bi mi otvorili veleprodaje koji radimo po 15-16god gsm a ne neki koji su juce poceli i culi ljudi ulozili pare uvezli razradili zaboli ih za tebe mene i sl uvjek imaju kome prodati jer da nemaju ne bi svaki se razbijali od posla i uzeli stotine hiljada evra to je moje misljenje i kazem da sam ja glupan ali onaj nevidjeni ljudi za svoje pare rade nisu uzeli ni od mene ni od tebe i imaju pravo da rade sta hoce a kome se ne svidja gas ima ko hoce to je igra veliku jebu male uvjek bilo i bice dok je svijeta i vijeka eto zivi bili pa vidjeli ako ista uradite skidam kapu a za svaki vid pomoci i podrske ja sam tu

13. Sledeci korisnici su rekli hvala cezar za ovaj koristan post:

Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    @rus
    Ja sam mislio da napravimo sporazum sa veleprodajama,da zajedno poboljsamo posao,ali da imamo dogovorene obaveze.Nisam zamisljao nikakvu anarhiju,jer bi tu dosli do sukoba,a to nije dobro po posao!
    @cezar
    Pogodio si poentu,ako se udruzimo necemo biti jadni i mali!

Sent from my

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.524
    Hvala
    44
    ne mozes sa bratom da se dogovoris kad rostiljas on hoce resije ti malo da je nepeceno a kamoli sa krokodilima kojekakvim koji su se malo hl#### najeli pa sada misle da su BOGA za muda uhvatili nema od dogovora nbista sve ce biti kao nije problem sve u redu i posle sve po starom znas to i sam samo se bezveze zabludjujes sa tim

Product Suporter Dr.Nele's Avatar
    Clan br.
    95
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.666
    Hvala
    434
    Pohvaljen 546 puta u 312 postova
    Nesto treba raditi po tom pitanju to stoji 100% ali isto tako stoji i ovo sto Cezar kaze da je tesko bilo sta dogovriti.

Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    Citiram Original postovao cezar Pogledaj post
    ...ljudi za svoje pare rade nisu uzeli ni od mene ni od tebe i imaju pravo da rade sta hoce a kome se ne svidja gas...
    Strasnoooo pogresan stav!!!!
    Ja za svoje pare mogu da kupim robu gdje je ima u ponudi i ko hoce da mi je proda.Predmet takve trgovine MORA biti ono sto ja hocu da kupim.TACKA.Ako hocu robu bijele boje ona ne moze biti crna,zato sto sam platio i trazio bjelu!Ako placam za NOVU robu,ta roba mora biti nova.OPET TACKA.Znaci nemaju pravo da rade sta hoce.I da,uzeli su od mene kao sto sam i ja uzeo od svojih musterija.Sa parama koje su uzeli od mene stvarali su svoj biznis!
    Danas sam pricao sa jednim vlasnikom veleprodaje,i on je istog misljenja:-Nemoj kupovati ako ti se nesvidja!
    Zasto da ne kupujem?Zasto on ne prestaje da prodaje!(izvinjavam se vlasniku sto sam iskoristio nas danasnji razgovor kao primjer)

Dalje, da zatvorim radnju u koju sam ulozio trecinu zivota bez borbe, zato sto su veletrgovci takvi kakvi jesu!?Mozda neko ne cijeni godine koje je ulozio u svoj posao, sav onaj trud, nervozu, stres i elan da bi napravio nesto od sebe i za svoju porodicu?Jel treba to pustiti na milost i nemilost drugih,koji ne mare za Vas, nego samo jure za sto veci profit?!Dajte da budemo ljudi i napravimo jos bolji posao,svi zajedno!!!

Sent from my

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.524
    Hvala
    44
    dobro ti je covjek i rekao ne moze bolje nemoj kupovati ako ti se ne svidja razguli dalje trazi,pa to ti je isto kada neko dodje kod tebe i pita te za unlock nekog tel ti mu kazes primjera radi 20km on kaze joj necu odo dalje znaci ne svidja mu se cijena ne svidjas mu se ti tvoja radnja ili bilo sta drugo i covjek ode sa svojim paricama dalje ne trazi da se udruzuje sa ostlim musterijama u gradu da izmisljaju toplu vodu nego ode dalje i dalje dok ne uradi svoj tel kvalitetni svidi mu se lik sto radi i jos za 10km kontas ti ako neces da uzimas kod tog nekog ili njih vise nemoj ne tjera te niko znas ti to dobro i sam nego onako samo pises pozz

Clan br.
    371
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    46
    Br. postova
    98
    Hvala
    15
    Ti samo po jednoj zici...
    Ako neko vec pristane na unlock(odgovara mu cijena,moja njuska,grudi moje radnice,ili sta vec)jel mogu ja sa mu uzmem pare a da nista ne uradim!
    Ajde napisi nesto konstruktivno,kako bi ti poslozio stvari da je svijet(poslovno okruzenje)bolje?

Sent from my

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.524
    Hvala
    44
    nemamo mi taj mentalni sklop druze to prvo treba na se u glavi rjesi a mi smo na takvom podneblju da je moral na najnizim granama tako da je sve suvisno vjeruj mi nema tu rjesenja pa drzava ne moze zakone koji su donjeti i usvojeni da sprovedu u potpunosti ili nikako u djelo a kamoli bilo sta drugo nema jednostavno povjerenja jer svaki drugi voli da njegova krava crkne nego da se tvoja oteli ####ji ga tako je stasguraj kako jeste i to je

21. Sledeci korisnici su rekli hvala cezar za ovaj koristan post:

GSM Master rus's Avatar
    Clan br.
    12448
    Registrovan
    Jun 2009
    Godina
    39
    Br. postova
    736
    Hvala
    646
    Tako je kako je i kolege u komsijskim drzavama imaju iste probleme kao i mi i svi pokusaji da se nesto ucini boljim zavrse na razglabanju i iznosenju problema ovde ili negde drugdje po forumu , kriva Drina se ne ispravlja !

GSM Master mobitel's Avatar
    Clan br.
    809
    Registrovan
    Feb 2006
    Godina
    34
    Br. postova
    549
    Hvala
    108
    Pohvaljen 83 puta u 71 postova
    Uz lopate, dobru volju i slogu, moglo bi se i korito Drine ispraviti

GSM Master rus's Avatar
    Clan br.
    12448
    Registrovan
    Jun 2009
    Godina
    39
    Br. postova
    736
    Hvala
    646
    Citiram Original postovao mobitel Pogledaj post
    Uz lopate, dobru volju i slogu, moglo bi se i korito Drine ispraviti
    Naravno , slozna braca kucu grade

rale78
    Guest
    Cezar je na zalost u pravu. Pricate o moralnim vrednostima koje odavno ne postoje. Miso neka si ti brate 100 puta u pravu dzaba je. Novac i politika (koja je najnemoralnija grana) su na ovim prostorima najvazniji pojam. Slicno je i ovamo kod nas - pravdanje je, znas tako smo dobili od kineza, uzmi na drugom mestu... Uvek je neko drugi kriv. Gledaj sebe koliko mozes, ovu situaciju nikada niko nece ispraviti. Ziv bio

26. Sledeci korisnici su rekli hvala rale78 za ovaj koristan post:

Slicne teme

1. SW za evidenciju servisa
    Postovao sasaub u forumu Novi HW/SW proizvodi na GSM trzistu
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 01-05-12, 22:01
  2. ocajna saradnja sa dv novi sad
    Postovao darkot u forumu Objave
    Odgovori: 16
    Zadnji post: 01-12-11, 17:07
  3. Koja oprema za otvaranje servisa ???
    Postovao Scarabeus u forumu HW oprema