Da li neko od kolega zna coveka koji je vlasnik?
Naime radi se o sledecem: pre nekoliko dana (mislim 7-8) klinac, inace moj sestric je odneo telefon(Iphone 4) koji je pre toga bio pokvasen i ja mu rekao da ga sto pre odnese u neki servis da mu izvade bateriju i da nista dalje ne diraju vec kad se vrati s mora da cu ja srediti sto se srediti moze. Medjutim, on je odneo telefon u MOBILPROM, oni mu rekli da nije nista strasno i da ce oni srediti to za 10e tako da im je ostavio tel. Kad je uzeo tel. isti nije bio aktiviran i rekli su mu da samo treba da ga aktivira al njima ne radi net nesto i da je sve ok i za uslugu naplatili 10e. On nije znao da aktivira, tj nije ni mogao jer se ispostavilo da je ploca koja je stavljena u telefon neka sasvim druga zakljucana na Telenor Sweden a u telefonu je bila sim free ploca za koju imam i IMEI.
E sad, verujem da je greskom i bez neke zle namere ova ploca zalutala u ovaj Iphone i hteo sam da zamolim nekog od kolega iz Sutomora ili blizine koji zna vlasnika da mu ovo prenese i da ovo resimo.
Imam IMEI od obe ploce tako da mu nece biti problem da se nadje ako je negde zaturena u servisu.
Servis se nalazi prekoputa nekadasnjeg hotela "NIKSIC", sadasnji hotel "SATO".