Prikazivanje rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Kompletna lista IMSI - gotovo svi IMSI su testirani!

  1. #1
    ---Management--- MobileLand's Avatar
    Clan br.
    1
    Registrovan
    Aug 2005
    Lokacija
    Bar
    Godina
    40
    Br. postova
    1.683
    Hvala
    127
    Pohvaljen 94 puta u 45 postova

    Kompletna lista IMSI - gotovo svi IMSI su testirani!

    http://www.x-sim.me/imsi.html

    Ovo bi trebalo da je kompletna lista svih svjetskih IMSI-jeva.

    Pozzz

  2. #2
    ---Management--- MobileLand's Avatar
    Clan br.
    1
    Registrovan
    Aug 2005
    Lokacija
    Bar
    Godina
    40
    Br. postova
    1.683
    Hvala
    127
    Pohvaljen 94 puta u 45 postova
    The IMSI Table for X-SIM Ver1.3

    NO. Country Carrier Name IMSI1 IMSI2 Remark

    1 Albania "Albanian Mobile Communications(AMC)" 2760111
    2 Albania Eagle Mobile 2760311
    3 Albania Vodafone 2760211
    4 Algeria AlgeTel 6030111
    5 Algeria Nedjma 6030311
    6 Algeria Orascom 6030211
    7 Andorra Mobiland 2130311
    8 Angola Unitel 6310211
    9 Anguilla Cabl&wi 3654011
    10 Anguilla Mossel 3650511
    11 Anguilla Weblink 3651011
    12 Argentina Claro 7161003
    13 Argentina Compala 7161003
    14 Argentina " Compañia Telefonos Interior (CTI)" 7223101
    15 Argentina Movistar 7220104
    16 Argentina Nextel 7220211
    17 Argentina Nextel2 7222011
    18 Argentina Telecom 7223411
    19 Argentina Telefoni 7220711
    20 Argentina Telfonic 7227011
    21 Armenia Armentel 2830134
    22 Armenia karabakh 2830434
    23 Armenia Orange 2831034
    24 Armenia Vivacell 2830534
    25 Australia 3 5050610 2321069
    26 Australia Optus 5050210
    27 Australia "Vodafone" 5050390
    28 Australia 3GIS 5051570
    29 Australia AAPT 5051470
    30 Australia Advan 5052470
    31 Australia Localstar 5058870
    32 Australia One 5050870
    33 Australia OZITEL 5050534
    34 Australia Telstra71 5057170
    35 Australia Telstra72 5057270
    36 Australia Teltra11 5051170
    37 Australia Telstra 5050134
    38 Austria 3Hutch 2321070
    39 Austria A1 Telekom 2320170 2320100
    40 Austria Barabl 2321570
    41 Austria BobA1 2321170
    42 Austria OneOra 2320570
    43 Austria Teleri 2320770
    44 Austria T-mobi le 2320370 2320328
    45 Austria yesOra 2321270
    46 Austria Orange 2320588
    47 Austria Three 2321069
    48 Aux-Airnet Airnet 5050970
    49 Aux-Depart Depart 5050434
    50 Belarus Best 2570434
    51 Belarus MDC 2570134
    52 Belarus MTS 2270234
    53 Belgium Base 2061034
    54 Belgium Globul 2060534
    55 Belgium Mobistar 2061034
    56 Belgium Proximus 2060134 2060122
    57 Belgium Ortel 2062050
    58 Bulgaria MTel 2840179
    59 Canada BELL610 3026104
    60 Canada Bellpacific 3101703 3026103
    61 Canada Fido 3023704 3023703
    62 Canada Rogers 3027204 3027203
    63 Canada Telus220 3022204 3022203
    64 Chile Claro 7300304
    65 Chile Entel 7300104
    66 Chile Entel10 7301004
    67 Chile Movistar 7300204
    68 China Mobile 4600202
    69 China Unicom 4600158
    70 Colombia colomTel 7320014
    71 Colombia Comcel 7321014
    72 Colombia Edatel 7320024
    73 Colombia movista3 7321234
    74 Colombia Movistar 7321024
    75 Colombia Tigo1 7321114
    76 Colombia Tigo3 7321034
    77 Czec mobikom 2300434
    78 Czec O2telefh 2300234
    79 Czec sprava 2309834
    80 Czec Tmobi 2300134
    81 Czec Vodafone 2300334
    82 Czec Vodaf2 2309934
    83 Denmark TM 2620125
    84 Denmark Demark 2382010
    85 Denmark APS 2380534
    86 Denmark Barablu 2380734 2380734
    87 Denmark H3G 2380634
    88 Denmark 3 2380632
    89 Denmark Telen 2380241
    90 Denmark MiGway 2380334
    91 Denmark TDC 2380134
    92 Denmark TDC2 2381034
    93 Denmark Telenor 2387734 2380234
    94 Denmark Telia 2382034
    95 Denmark Telia30 2383034
    96 Ecuado Alegro 7400234
    97 Ecuado Movista 7400034
    98 Ecuado Porta 7400134
    99 Egypt Mobinil 6020111
    100 Egypt Vodafon 6020211
    101 Elsalvador Claro 7061034
    102 Elsalvador CTE 7060134
    103 Elsalvador Digice 7060234
    104 Elsalvador Movita 7060434
    105 Elsalvador Telemo 7060334
    106 Estonia EMT 2480134
    107 Filand NDA 2440311
    108 Filand Sonera 2449111
    109 France Bouy 2082136
    110 France BT 2082031
    111 France Orange 2080189 2080131
    112 France Bouygues20 2082011
    113 France Bouygues21 2082111
    114 France Bouygues88 2088811
    115 France Orange01 2080111
    116 France Orange02 2080211
    117 France SFR10 2081011
    118 France SFR11 2081111
    119 France SFR 2081031
    120 Germany T-mobile 2620111 2620125 v3 not supported
    121 Germany Vodafone 2620208
    122 Greece Cosmote 2020134
    123 Greece QTelecom 2020934
    124 Greece Vodaf 2020534
    125 Greece Wind 2021034
    126 Honduras Claro 7080111
    127 Hungary T-mobi le 2163011 2163000
    128 Hungary Vodafone 2167000
    129 India Airtel02 4040211
    130 India Vodaf01 4040111
    131 India Vodaf05 4040511
    132 India Vodaf46 4044611
    133 Ireland Vodafone 2720110 2720172
    134 Ireland O2 2720211 2720231
    135 Ireland E-Mobile 2720320
    136 Italy Blu 2229834
    137 Italy Elsacom 2220234
    138 Italy H3G 2229934
    139 Italy IPSE 2227734
    140 Italy Telecom 2220134
    141 Italy TIM 2220134
    142 Italy Vodaf 2221034
    143 Italy Wind 2228834
    144 Japan AU 4540492
    145 Japan sofbank 4402011
    146 Japan SofbankGre 4402016
    147 Japan SoftbankBla 4402081
    148 Jordan Jordan Jordan
    149 Jordan Orange 4167711
    150 Korea Telecome 4500826
    151 Liechtenstein Orange 2950211
    152 Liechtenstein Swisco 2950111
    153 Luxembo Luxgsm 2700101
    154 Luxembo Tango 2707701
    155 Luxembo Voxmobi 2709901
    156 Macedonia One(Ex-Cosmofon) 2940200
    157 Macedonia T-Mobile 2940102
    158 Macedonia Vip 2940387
    159 Montenegro T-Mobile 2970200
    160 Macao China 4550234
    161 Macao CMT 4550134
    162 Macao Hutchis 4550534
    163 Macao smartT 4550034
    164 Netherland Tmobi 2041611
    165 New zeland Econet 5302834
    166 New zeland Nzcomunic 5302434
    167 Netherland RESEVE 5300134
    168 New zeland Telecom 5300534
    169 New zeland Teltracle 5300434
    170 New zeland Vodafone 5300134 5300166
    171 New zeland Woosh 5300334
    172 Norway Netcom 2420211
    173 Norway Telenor 2420111
    174 Peru Claro 7161011
    175 Peru TIM 7161011
    176 Philipine GB 51502220
    177 Philipine SM 5150303
    178 Philipine Sun 5150509
    179 Philipine Globe 5150211
    180 Poland Era 2600211
    181 Poland Orange 2600311 2600300
    182 Poland T-Mobile 2600200
    183 Portugal Vodaf 2680111
    184 Portug optimus 2680311
    185 Russian Beeline28 2502834
    186 Russian Beeline99 2509934
    187 Russian megafon 2500234
    188 Russian MTS10 2501034
    189 Russian Telecom 2509334
    190 SaudiArabi EAE 4200734
    191 SaudiArabi mobily 4200334
    192 SaudiArabi STC 4200134
    193 SaudiArabi ZainSA 4200434
    194 Slovakia Tmobi2 2310411
    195 Slovakia Eurotel2 2310234
    196 Slovakia Orange 2310134
    197 Slovakia OrangeUMT 2310534
    198 Slovakia OrangUMT2 2311534
    199 Slovakia TleficO2 2310634
    200 Slovakia Vodacom 6550134
    201 Spain Movistar 2140711 2140785
    202 Spain Orange 2140333
    203 Spain Vodafone 2140198
    204 Sweden 3 2400200
    205 Sweden Tele2 2400700 2400782
    206 Sweden Telia 2400100 2400111
    207 Sweden Telenor 2400885
    208 Sweden Telia 2400111
    209 Switzerland Swisscom 2280167
    210 Switzerland Orange 2280311 2280300
    211 Switzerland Sunrise 2280200
    212 Switzerland Swiscom 2280111 ‘0829821
    213 Switzerland Sunrise 2280211 2280167
    214 Switzerland Swiscom (un-offical) 2280121
    215 Taiwan Chungwa 4669234
    216 Turkey Turcell 2860134
    217 Turkey Vodaf 2860211
    218 Turkey Vodafon 2862034
    219 United Kingdom 3 2342091 2342073
    220 United Kingdom O2 2341091
    221 United Kingdom ORG 2343320
    222 United Kingdom Vodafon 2341590
    223 United Kingdom O2-02 2340211
    224 United Kingdom Orange33 2343334
    225 United Kingdom T-Mobile 2343091
    226 Unites arab DU 4240334
    227 Unites arab ETisal 4240234
    228 Uruguay CTimov 7481011
    229 Uruguay Movist 7480711
    230 United States ATT 3104101
    231 United States Verizon 2040400 2040400
    232 United States Sprint(CDMA) 3160101

  3. #3
    Balkan GSM Team Deki's Avatar
    Clan br.
    3
    Registrovan
    Aug 2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    37
    Br. postova
    792
    Hvala
    68
    Pohvaljen 181 puta u 108 postova
    Slovenija si mobile 2934001 testirano

  4. #4
    GSM Potencijal hakija's Avatar
    Clan br.
    321
    Registrovan
    Nov 2005
    Lokacija
    Novi Pazar
    Br. postova
    55
    Hvala
    3
    Pohvaljen 0 puta u 0 postova
    Da li zna neko koji je imsi za mts srbija?

  5. #5
    GSM Master okmob's Avatar
    Clan br.
    5825
    Registrovan
    May 2007
    Lokacija
    negotin, srbija
    Godina
    39
    Br. postova
    310
    Hvala
    7
    Pohvaljen 10 puta u 7 postova
    imsi za mts
    2200300

  6. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala okmob na ovom korisnom postu:


  7. #6
    GSM Master KOBRA1991's Avatar
    Clan br.
    12877
    Registrovan
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    28
    Br. postova
    287
    Hvala
    95
    Pohvaljen 35 puta u 28 postova
    jel moze za telenor srbiju ili zadnja dva broja

  8. #7
    Product Suporter Dr.Nele's Avatar
    Clan br.
    95
    Registrovan
    Oct 2005
    Lokacija
    Добој, Цара Душана 49
    Br. postova
    1.666
    Hvala
    434
    Pohvaljen 546 puta u 312 postova
    Citiram Original postovao KOBRA1991 Pogledaj post
    jel moze za telenor srbiju ili zadnja dva broja
    Probaj 2200110

  9. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Dr.Nele na ovom korisnom postu:


  10. #8
    GSM Potencijal
    Clan br.
    626
    Registrovan
    Jan 2006
    Lokacija
    ks
    Godina
    41
    Br. postova
    38
    Hvala
    5
    Pohvaljen 1 put u 1 postu
    Citiram Original postovao Dr.Nele Pogledaj post
    Probaj 2200110
    ima li jos neki IMSI oprobani za telenor srb

  11. #9
    GSM Guru
    Clan br.
    4305
    Registrovan
    Mar 2007
    Lokacija
    Beograd
    Br. postova
    135
    Hvala
    5
    Pohvaljen 4 puta u 4 postova

    Wink

    Citiram Original postovao manijak Pogledaj post
    ima li jos neki IMSI oprobani za telenor srb
    Koliko znam nema jedino sta moze da te zeza ako je kartica 4G ne radi

Slicne teme

  1. 100% testirani IMSI za odredjene operatere
    Postovao MobileLand u forumu X-SIM
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 13-03-13, 17:33
  2. IMSI kodovi
    Postovao Deki u forumu X-SIM
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 05-05-12, 00:05
  3. Kako iscitati IMSI sa kartice?
    Postovao MobileLand u forumu X-SIM
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 23-03-12, 20:54
  4. testirani modeli
    Postovao kicma u forumu MX-Key / HTI Box
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 14-05-10, 21:52
  5. Online reenje za C serije gotovo!
    Postovao gsmmasters u forumu BFx, BGx, THx, BHx serije
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 12-12-07, 02:36

Pravila postovanja

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •