Strana 1 od 2 12 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 40 od 49

Tema: Informacija

GSM Master MADCIRA's Avatar
    Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    Pohvaljen 158 puta u 60 postova

Informacija

Posto pod forum nosi naziv Informacije o trzistu,reko' da podelim informaciju!

Danas mi je u servis dosla stranka da joj zamenim lcd na huawei u8110,nisam ni stigao da kazem koliko iznosi popravka,doticni gospodin ima vec u ruci displej huawei u8110.
    Okrenem poledjinu displeja a na njemu pecat 3G 03.2012,sto znaci da je kupljen u GSM 3G company Beograd,marta meseca 2012. godine

Izvinite gde ste kupili,posto ga je malo teze naci?
    Kako teze? Nasao ga na oglasu putem interneta,bilo mi jeftino 1350 dinara(12e) pa ga kupio,evo dacu vam oglas

Pitanje za 3G Company Beograd:
    Objasnite nama ovde,cenjenim kolegama koji zive od ovog hleba?

cinkaros zvani MADCIRA
    servis TUNING MOBILE Kikinda,Vas kupac!

Balkan GSM Team Eprom's Avatar
    Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Srbija,Zemun,Bezanijska 18 service,Bezanijska 21 battery shop
    Godina
    51
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Pohvaljen 1.580 puta u 892 postova
    Pre neki dan zaticem pandura u uniformi kupuje futrolu u 3G-u.
    To je moja vas nasa potencijalna musterija.Zamisli da ja izadjem na ulicu i pisem kazne . Neznam po kojoj ceni je prodaju njemu ali svakako da je lose da se tamo kupuje na komad i to po VP cenama.U njegovim ocima kad dodje kod nas da ponovo nesto kupi ili popravi.Jos gore isprica nekom gde je kupio i koliko je platio mi ispadamo pljackasi bez maske.
    Tuzno ruzno stetno svima.

3. Sledecih 6 clanova foruma reklo je hvala Eprom na ovom korisnom postu:

---Management--- MobileLand's Avatar
    Clan br.
    1
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    1.683
    Hvala
    127
    Pohvaljen 94 puta u 45 postova
    Prodaja robe na komad vodi banrotu kako te veleprodaje tako i svih ukljucenih u GSM posao.
    Da ne znam toliko dobro Dekija i Andriju a znajuci Milana i Zmiku mislio mislio bih da je neka izmisljotina u pitanju...

Nadam se da ce ubuduce mnogo vise povesti racuna o ovome.

Vjerujem da je fora u onome 'drug od radnika' ili 'kum od kuma' ili sl. razloge na koje ja isti u CG ne mogu da uticem...

Mi smo u CG imali xx puta zestoke probleme sa ljudima koji na odgovor radnika 'gospodine ovdje mogu kupovati samo pravna lica' covjek odgovorio sa 'jesi li ti neki mangup, ja znam gazde' i sl. fore...
    Neki put radnik/radnica jedostavno popusti i 'pusti' budalu...

5. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala MobileLand na ovom korisnom postu:

GSM Junior
    Clan br.
    10766
    Registrovan
    Feb 2008
    Br. postova
    28
    Hvala
    2
    Pohvaljen 25 puta u 11 postova
    Sto se tice displeja moguce da je kupio od nekih koji kupuju od nas pa prodaju preko neta i po oglasima....Ja to ne mogu spreciti.Kupe ljudi koji od nas,kupuju godinama dal ugradjuju ili prodaju dalju ne znam.Ima vise njih koji to rade.Sad je ta reklama net,oglasi otisla predaleko tako da ko hoce moze lako doci do njih.
    Sto se tice ostalih stvari za 15-dana pustamo MP tako da i ako neko nesto kupi u lokalu bice pokidan sa cenom bar 300% od VP cene.
    Naravno rezervni delovi se nece prodavati MP kupcima samo oprema torbice ,baterije ,punjaci....
    Tako da ce moci da kupe samo po toj MP ceni ili da ne kupe...
    Nikom nije u interesu da krajnji kupac dobije VP cenu.
    Sad zo ove sto prodaju elektroniku preko net-a nemam resenja....
    Mogu samo da resim ono sto se desava kod nas u lokalu...

7. Sledecih 5 clanova foruma reklo je hvala Milan_gsm3g na ovom korisnom postu:

Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    Trgovina je veoma poznata stvar,nemam zamerki na prodaju jer danas svi zivimo od tog dinara.
    Ali,ne moze neko ne registrovan da kupuje robu a kamoli jos na komad po istim vp cenama.
    Novina koju ste uveli je sasvim korektna ako cete se pridrzavati u potpunosti.
    Kad god sam nekog poslao u VP da mi kupi nesto,uvek sam najavio da ce neko doci umesto mene.
    Izbacite to-poslao me gazda,janko,marko ili ja sam dobar sa nekim,nisi registrovan niko te od nasih kupaca nije najavio,dovidjenja!!!
    Sve moze da se resi na obostrano zadovoljstvo samo ako se zajedno i ponasamo u skladu i duhu poslovanja

btw sto se tice ovog gore navedenog slucaja,veoma jednostavno se moze resiti ako imate volje!
    znate koliko ste prodali lcd huawei u8110 u martu mesecu,pogledajte ko su Vam kupci
    pa nas ovde obavestite ko je j a j a r a...hocu krv tog beskicmenjaka koji pljuje po mojoj profesiji!!!

GSM Guru Lale's Avatar
    Clan br.
    288
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    204
    Hvala
    6
    Pohvaljen 35 puta u 17 postova
    Zanima me koliko košta taj LCD kod 3geja, da vidimo koliki rabat ima

GSM Master mobitel's Avatar
    Clan br.
    809
    Registrovan
    Feb 2006
    Godina
    34
    Br. postova
    549
    Hvala
    108
    Pohvaljen 83 puta u 71 postova
    Cena je veoma velika xx ovih evropskih para
    Izmenio Dr.Nele : 22-03-12 u 10:40

Balkan GSM Team Dubovicanin's Avatar
    Clan br.
    655
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    47
    Br. postova
    317
    Hvala
    56
    Pohvaljen 137 puta u 63 postova
    Svi bi se mi ####li a da nam ne ulazi kad bi moglo nekako. Ja kad bi moga zabranio bi svima da popravljaju telefone al ne mogu . Zabranio bi ovima iz Mobilelanda da prodaju robu mojoj konkurenciji (ako je konkurencija jer ne znaju ni da kuglaju)al ne mogu ni mome komsiji da objasnim da ne cisti snijeg pud gore jer voda ne ide uz brdo. Sve ce doc na svoje jednog dana a ko doceka taj dan pricat ce . Ja sam vuka mjesecno po gepek robe sad nosim po dzepova a nose mnogi po dzepova isto a ne imaju servis .

12. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Dubovicanin na ovom korisnom postu:

-------VIP member------ legija's Avatar
    Clan br.
    108
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.276
    Hvala
    13
    Pohvaljen 308 puta u 150 postova
    Znaci propast.

Yebace nas kinezi, a ne 3G. Baterija za PSP 5 dolara sa sve postarinom, a ovdje neki mamlazi u mediamarketu traze 90KM.
    Pa ti kontaj.

14. Sledeci korisnici su rekli hvala legija za ovaj koristan post:

Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    @Lale
    @mobitel

Rekli smo da necemo o cenama jer je forum javnog karaktera,a vrlo dobro znamo koliko sta kosta

Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    posto tema nosi naziv informacija a par mojih dobrih kolega me je juce informisalo o slicnim problemima i sa drugim VP

Sledeci korak ce biti udruzenje-sindikat-pokret ili kako ga vec nazovemo servisera u Srbiji,lepo registrovano u Agenciji za Privredne Registre ciji je cilj da brani prava servisera mobilnih telefona

drugi korak moze biti "beli strajk" prema VP
    scenario ce izgledati:ne kupovina robe kod VP nedelju dana !!!
    sto na papiru znaci oko 300 radnji po 200e cca 60000e manje prometa,pa se Vi onda lepo izracunajte za ciji racun radite!

MADCIRA
    Izmenio MADCIRA : 21-03-12 u 15:25

17. Sledecih 5 clanova foruma reklo je hvala MADCIRA na ovom korisnom postu:

GSM Master rubin_miki's Avatar
    Clan br.
    74
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    49
    Br. postova
    508
    Hvala
    92
    Pohvaljen 58 puta u 36 postova
    Citiram Original postovao MADCIRA Pogledaj post
    Sledeci korak ce biti udruzenje-sindikat-pokret ili kako ga vec nazovemo servisera u Srbiji,lepo registrovano u Agenciji za Privredne Registre ciji je cilj da brani prava servisera mobilnih telefona

drugi korak moze biti "beli strajk" prema VP
    scenario ce izgledati:ne kupovina robe kod VP nedelju dana !!!
    sto na papiru znaci oko 300 radnji po 200e cca 60000e manje prometa,pa se Vi onda lepo izracunajte za ciji racun radite!

MADCIRA
    da ste/smo toliko slozni, ne bi ni doslo do toga, sta mislite, zasto jos postoje vakvi open forumi, da bi neko pomagao servisere ili da postoje vise i vise onih koji bi kupovali delove od VP?? ajde, sto se ne ispozatvaraju i naprave ko ima servis legalan, moze da bude clan, ostali ne,a?

19. Sledecih 5 clanova foruma reklo je hvala rubin_miki na ovom korisnom postu:

GSM Junior
    Clan br.
    10766
    Registrovan
    Feb 2008
    Br. postova
    28
    Hvala
    2
    Vec sam napisao da to sa VP nema veze...
    To sto vase kolege kupuju elektorniku pa se ugrade malo i prodaju dalje mi ne mozemo da resimo...
    Ono sto je do nas resicemo,sve ideje,primedbe uvazavamo i u nasem interesu je da resimo...

Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    @Milan_gsm3g

Dajte nam samo ime tog sto j_a_j_a_r_i,naravno ako imate dobre volje da nadjete pacova
    Mi cemo lako sa njim......Pozvacemo Djuru,On ce ti oprostiti sto te tukao,Mene ako se sete,na dan bezbednosti sete,ako ne.......
    http://www.youtube.com/watch?v=ymKh36HUlUM
    Izmenio MADCIRA : 21-03-12 u 19:15

22. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala MADCIRA na ovom korisnom postu:

GSM Junior
    Clan br.
    10766
    Registrovan
    Feb 2008
    Br. postova
    28
    Hvala
    2
    Nije to jedan ima ih vise...Potrazicu po net-u

Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    51
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Delimicno smo i sami krivi ponekad kad je guzva a hitno saljemo:Radnike, decu(ja),kumove,rodjake , svalerke(ne ja) bracu, prijatelje....

Da povedemo svi pomalo racuna zarad boljitka svih nas.
    Ko sto rece stovani gos`n Jugoslav zvani Legija iz plemena Riff Rocker-feler Kinezi su zlo koje preti da zavlada svetom

Vise sexa recept by Dr.Sema (maximum respect this solutions) a manje nervoze.

Zivi bili voli vas Vas Andrija

GSM Guru DaliborDu's Avatar
    Clan br.
    171
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    43
    Br. postova
    219
    Hvala
    31
    Pohvaljen 64 puta u 22 postova
    ja svaki dan pricam kako te iste veleprodaje od koga mi serviseri zivimo prodaju opremu i dijelove bilo kome al dali to dolazi do njih ja neznam.ako se mi serviseri samo neorganiziramo i "stisnemo" te iste veleprodaje od koga ustvari te veleprodaje zive od ovih prica nema nista, kod nas je jos dobro kakva je situacija u komsiluku, ako treba box, kabel, dio, display moze i moja baba da kupi pa dokle vise..

26. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala DaliborDu na ovom korisnom postu:

GSM Expert Gmobile_gRuJ@'s Avatar
    Clan br.
    10685
    Registrovan
    Feb 2008
    Godina
    32
    Br. postova
    993
    Hvala
    75
    Pohvaljen 77 puta u 45 postova
    Svima se to desilo.... siguran sam!
    Meni se desilo KP500 touch...
    xxxxdin! uuuu breeee, ja sam ga platio (svi znamo koliko), zasto toliko... ja lepo okrenem pa kazem: "Gospodine, ja ne uzimam robu od te VP (a uzimam), loseg su kvaliteta, ako insistirate xxxxdin je zamena i ne garantujem Vam ni jedan jedini dan, pa ako vi mislite da vam se isplati tako, onda ce mo zameniti", on se prelama na moj deo i to je to...
    E sad, kasnije saznajem da mu je kupio neki rodjak iz bg (pitanje i da li mu je naplatio kao rodjaku), ali to mozda pali u manjem gradu, u vecem bi to neko menjao i na xxxdin, na zalost.... ali isto tako ima ko kupuje pa prodaje po limundu i kupindu....
    iskreno, vise mi je krivo kad neko meni uz #### radi dekodiranja i prevode za bagatelu, ne bitno to sto se uplasi kad vidi s2, nije cuo nikad ni da se htc dekodira, ali opet mogu da zamislim kako je vama po BG....
    Koliko sam samo puta prozivao neke ovde, ali dzabe, cak ni ne posecuju forum....
    Izmenio Dr.Nele : 22-03-12 u 10:42 Razlog: Cifre

GSM Expert Damir_MKD's Avatar
    Clan br.
    7863
    Registrovan
    Sep 2007
    Godina
    40
    Br. postova
    837
    Hvala
    152
    Pohvaljen 208 puta u 120 postova
    Ja ne znam kako je kod vas,ali ovde kod mene to nece nitko namontirati.
    Evo recimo kod mene nece nikad da dodje neko i da mi kaze ja imam ekran ti ga namontiraj.Ko ti prodao taj nek ti montira.Ja necu ni bateriju kupljena na drugo mesto da stavim u telefon.A za montazu nekog dela uopste i ne razmisljam.Znaci jedini nacin da bi se serviseri medjusobno zastitili je da to uopste ne MONTIRAJU.Ali ovo je resenje ukoliko zele da se zastite,ako su za to da se medjusobno ye-bavaju a vecina jeste onda neki od nasih kolega jedva cekaju da im dodje neki ovakav pacijenat da mu kukaju i placu kako mi nismo kolegijalni a da on eto ceni to sto je siromastija pa mozda mu da i brasna da ponese kuci........Sve dok musterije pokusavaju da budu pametniji od nas a mi ne znamo da se zastitimo sve do trada bice nezadovoljstva po VP-ma.......Oni nemaju veze sa ovo.Ja garantujem da netko ko kupuje evo prvi put javi u 3-G i naruci 30 komada displeja 56 komada fletova i 70 tacova da ce netko pitati njega dali ima servis,dali ce to da preprodaje,montira,ili baci u kantu......Tu stupamo mi kad netko mrkonja dodje i kaze ja sam ovo kupio za 5 eura hoces da mi namestis???Jok brate,ja necu da ti to namestim,nece ni moj kolega,nece ni njegov rodjak pa moze onda da se slika sa to sto kupio.....
    Suma sumarum,ne y-ebaju nas kinezi veleprodaja i rodjake,y-ebaju nas ''kolege''
    Pozz

29. Sledecih 3 clanova foruma reklo je hvala Damir_MKD na ovom korisnom postu:

Product Suporter Dr.Nele's Avatar
    Clan br.
    95
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.666
    Hvala
    434
    Pohvaljen 546 puta u 312 postova
    @Damir
    Ni dodati ni oduzeti drug Baš tako!

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    Hjoooj mogao bi svašta kao i obično da kažem,ali sudržat ću se kolko tolko.
    Zove mušterija i pita koliko LCD i9000 reko xxx Km,kaže ok a koliko mi prodaš da ja sebi ugradim reko isto xxx KM, pa kako to isto,pa isto reko samo što ću ja tebi morati dva komada da prodam,pa kao kako dva komada,pa tako reko što ćeš vjerovatno jedan da syebeš dok naučiš a drugi ćeš možda i da ubodeš.....

A mi smo sebi poprilično krivi,ja neki dan u VP ulazi mušterija (jer da je kolega znao bi ga jel) i nosi molim te lijepo komad papirića sa pečatom jedne radnje kao poslao me gazda da mi prodate dio neka super je to tako što da ne,govorim ja ovim momcima što rade šta reko bi ovo,kaže ma ništa počesto to on tako,ajd reko super.

Ja neki dan bio u veleprodajii uzimao nešto,dođem do radnje zaboravio flet s8300,valja opet 2-3km kroz grad,gužva semafori,a u tom trenutku me zove drugar jesam li u radnji da malo navrati do mene,reko jesam ajd naleti,on međutim baš jel prolazi pored veleprodaje lako sam mu mogao reći e de se uvrati sad ću ja nazvati ove momke da ti daju nešto za mene pa ponesi,nije mi na um to palo,upali auto vrati se kupi i završi posao,služba je služba družba je družba.........

I da vam ono glavno i najbolnije kažem,kasno vam je tj. kasno ste se sjetili da nešto poduzmete i mijenjate davno ste to trebali.

p.s.
    ko dođe sa dijelom pa bilo kojim u servis da mu ja NAMONTIRAM ne odbijam,već dernem cijenu da se on sam odbije......

32. Sledeci korisnici su rekli hvala Dr SEMA za ovaj koristan post:

GSM Senior noki's Avatar
    Clan br.
    542
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    52
    Br. postova
    103
    Hvala
    1
    Pohvaljen 9 puta u 6 postova
    Milane krajnje je vreme da procesljate listu svojih kupaca i obrisete sve one koji rade na crno.Ja pouzdano znam da prodajete robu ljudima koji nemaju registrovane radnje.Ja zbog toga generalno i nemam neke probleme ali biste vi mogli imati.....

34. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala noki na ovom korisnom postu:

GSM Master maistorus's Avatar
    Clan br.
    79
    Registrovan
    Oct 2005
    beli manastir- bivsa jugoslavija sada hrvatska
    Godina
    42
    Br. postova
    245
    Hvala
    32
    Pohvaljen 20 puta u 12 postova
    tržište je univezalni regulator

36. Sledeci korisnici su rekli hvala maistorus za ovaj koristan post:

Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    U Kikindi postoji pijaca gde 10-tak tezgi ima kompletnu ponudu telefona i dodatne opreme koju lepo i uredno snadbeva Smiljanic MS Mobile iz Panceva
    Prvi smo mi krivi jer smo dozvolili tako nesto,navikli smo da cutimo i radimo dok oko nas kojekakvi autolimari,trgovci i preprodavci u nedostatku svog posla su nasli spas u profesiji mobilnih telefona sto servisiranja sto prodaje

Mislim da je vreme da malo uredimo nasu profesiju:
    http://www.gsmserbia.com/forum/showt...elefona-Srbije
    Izmenio MADCIRA : 26-03-12 u 10:29 Razlog: neke stvari sam pogresno uzeo u obzir

GSM Master GSMBoriss's Avatar
    Clan br.
    1703
    Registrovan
    Jun 2006
    Godina
    34
    Br. postova
    535
    Hvala
    104
    Pohvaljen 77 puta u 32 postova
    bro kako ja mogu protiv doticnih??? ne samo ja nego bilo ko??

GSM Guru borbelj's Avatar
    Clan br.
    746
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    42
    Br. postova
    239
    Hvala
    24
    Pohvaljen 6 puta u 6 postova
    Kritika i etiketiranje doticnih kolega mislim da ti kolega Dejane nije na mestu,dok su isti ti o kojima pricas bili tvoje musterije ove izjave nisi davao a i sam znas da od njih leba nema i da bar mene njihov dinar ne zanima i da se sa tobom konsultujem uvek oko tih nazovimo dilerskim cenama,necu spominjati po kojim cenama ti radis tvojim kolegama takodje preprodavcima,ne bitno.A to sto Smiljanic njima daje robu to se obrati na njegovu adresu a mene ne stavljaj u taj kos...Ne znam samo sta je i kad je nama dosta i sta mi vise ocemo,pa ljudi nemaju za hleba rade po godinu i vise dana bez dinara a sta mi kukamo,ne kazem da je sjajno ali ima i gore,inace slazem se za udruzenje
    MOBILTIME Kikinda
    PIB:105658952
    ...mislim da sa tvoje strane nije ok da bilo koga identifikujes ovde JA sa tobom imam oduvek fer i korektnu saradnju,sto zelim da tako i ostane,a ovo je vec drugi put da mi zapinjes nogu....Puno pozdrava svim ljudima dobre volje u nadi da cemo pomoci jedni drugima i da smo bas zbog toga tu,a ti pijacari nakupci preprodavci pa sta im mi tu mozemo to je bilo oduvek i problematika je uvek ista...

GSM Master .:MobiLuy:.'s Avatar
    Clan br.
    161
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    44
    Br. postova
    758
    Hvala
    107
    Pohvaljen 109 puta u 63 postova
    pa niko ne brani da otvri neko tezgu na pijaci i da radi kako hoce i sta hoce.

mislim da ideja oko udruzenja treba samo da izvrsi pritisak na veleprodaje da rezervne delove ne prodaje svakome i na komad, a sto se tice opreme i telefona to mogu kako hoce. drugo su sverceri koji donose pa prodaju kod kuce ili iz auta.

Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    posto me je borbelj pogresno razumeo,da ne bih trosio bandwith

nikome se ne brani da radi i da od toga zaradjuje,ali na takav nacin gde ces ici na smesne cene i pritom nikom nista ne placas a usput pljujes , mislim da nije u redu?

ipak je ovo uredjeno drustvo,barem mi se cini

GSM Master tomican's Avatar
    Clan br.
    1009
    Registrovan
    Mar 2006
    Br. postova
    534
    Hvala
    56
    Pohvaljen 29 puta u 22 postova
    @MADCIRA, "gresis sinko gresis....", daleko smo mi od UREDJENOG drustva, da sada ne nabrajam sta sve nije u redu ... Ja sam 27. god. radio u jednoj firmi gde sam stvarno imao vrlo solidnu platu i polozaj, jer ako si svestan svog znanja niko ti nista ne moze, medjutim poceli su mnogo da kradu i kada sam im to otvoreno rekao i dokazao kako kradu vise mi nije bilo mesta u njoj, nije mogao da me otpusti ali je maltretirao moje saradnike, jer je znao da sam zivac i da mogu u afektu svasta da uradim, i nije mi preostalo drugo nego da napustim firmu. Elem kako sam malo poznavao ovaj posao poceo sam na crno i islo je, delove sam nabavljao od VP bez teskoca. Onda sam zvanicno otvorio i zahvaljujuci nekim ljidim sa foruma sam polako ucio i nesto naucio, daleko od toga kao vi koji se bavite tim poslom desetak godina i vise, ali "plivam". E sada sam u poziciji da vidm kako ovi koji rade na crno glatko uzimaju delove iz VP koristeci moj ili tudji broj registrovan kod VP. Ima tih koji stvarno tesko zive i ne pravim problema, ali ima onih koji imaju od cega da zive a pored toga jos se bave i ovim poslom, koji donosi dobar prihod, zavisno od lokacije i umeca.
    iznapisah citav roman, a nista ne rekoh, valjda ce te izmedju redova nesto pronaci. U mom selu ni jedan od nazovi kolega NIKADA mi nije pomogao bas u nicemu, i zasto bih se ja sada kao Don Kihot "borio" protiv "crnaca", kada mi oni vise pomognu nego li ovi drugi.
    Pozz.
    p.s. Dugujem VELIKU zahvalnost Ekranu, Nikoli, koji mi je stvarno dosta pomogao i imao strpljenja nekada da mi neke stvari razjasni ili pokaze kako se radi, ima jos par ljudi koji su mi takodje pomagali, ali bilo je dosta i njih koji jedva cekaju da neko nesto napise i onda sprdnja koja vise lici na vasarsko prepucavanje.

Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    51
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Ja se stvarno pitam sta je sa Vama pa nije ovo psihijatrija da se lecimo medjusobno.
    Prepisujem svima grupnu terapiju RAD i to vise vrsta fizicki sex,lopata,sekira i to slicno tome.Setnja rekreacija,mali fudbal,stoni tenis ,basket,...itd.

Necu da zatvaram temu pisite do mile volje nek svet vidi sve ovo kako god ga nazivali!

Zivi i zdravi bili ma gde bili srecan/sretan rad.
    Pozdrav Andrija

44. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Eprom na ovom korisnom postu:

GSM Master Birocip's Avatar
    Clan br.
    377
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    51
    Br. postova
    312
    Hvala
    7
    Pohvaljen 7 puta u 6 postova
    Ocigledno da nas je kriza udarila u glavu..ubili smo cene dekodiranja,popravke,sada se ubijaju cene delova...mislim da cemo poceti i jedni druge da ubijamo.
    Mozda je bolje i da ne znamo ko kupuje i prodaje robu ,mozda je to bas neko od nas.

Ja jesam za udruzenje,ali mislim da je to samo gubljenje vremena.
    Lepa je to zamisao ali u normalnoj drzavi..

46. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Birocip na ovom korisnom postu:

GSM Expert SharkMobil's Avatar
    Clan br.
    12818
    Registrovan
    Jan 2010
    Godina
    32
    Br. postova
    832
    Hvala
    88
    Pohvaljen 54 puta u 45 postova
    Slucajno udario po pretrazi pa da podelim sa drugima, lik ima cene bolje od vp bilo koje, e sad od koje uzima po ovolikom rabatu ne znam, mada bih narucio da vidim ciji je pecat na delovima...

Jeste kriza udarila kod sve ali mislim da bi realno bilo da bilo koja vp prodaje rezervne delove iskljucivo firmama koje su registrovane za servis, ostalima ne!

Pogledajte link i komentari suvisni!

http://www.kupujemprodajem.com/3686-...svi-oglasi.htm
    Izmenio SharkMobil : 28-03-12 u 22:39 Razlog: dopuna

48. Sledeci korisnici su rekli hvala SharkMobil za ovaj koristan post:

GSM Master Dragon's Avatar
    Clan br.
    351
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    248
    Hvala
    23
    Pohvaljen 26 puta u 20 postova
    Stvarno ima bolje cene od nas

Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Možda je bolje da svatite da posla nema kao prije i neće ga više NIKAD ni biti (barem u ovoj branši),dopunjavajte ili mjenjajte profesiju....
    Po kojem pravu i osnovu neko nekome može zabraniti da prodaje svoju robu kako hoće i kome hoće,meni je prvom krivo kad u VP zateknem krajnju mušteriju kako kupuje nešto,šta da radim da se svađam,psujem tučem ma jok nemam vremena za to,ja sebi nađem neku utjehu u tome što od te VP kupujem samo što moram i kad moram,valjda ih tako kažnjavam ili ja samo tako mislim ko će ga znati...........
    Kad sam ja prije par godina bio za to da se ovde na javnom otvorenom forumu ne dijeli kapom i šakom pa sam pljuvao prozivao za####vao,većina članova je govorila iza leđa da sam bezobrazan,drzak,ne vaspitan,ne kulturan, NISAM bolan ljudi samo sam na svoj način pokušao spriječiti da vam/nam automehaničari,vulkanizeri pekari,ili znam momke koji su propali u računarskom/kompjuterskom poslu i samo se prekrstili u našu branšu ne uzimaju poso,sad nemožete ništa što se prije pomirite sa tim bolje za vaše zdravlje i živce...........

51. Sledeci korisnici su rekli hvala Dr SEMA za ovaj koristan post:

Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    51
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Danas oko 13 h u 3g-u dvojica u odelima kupuju 1 (JEDNU) zastitnu foliju po VP ceni na ime Zorana iz Jagodine.Kolegu licno znam naravno da ne kupuju za njega i sta da kazem 0.50e ili 1e svakako ce pomoci prodaji i poboljsanju prometa u 3g-u.Moji ste pomazete mi volim vas ali ovo nikome ne pomaze.Mislite o tome???

Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Znam ja Zorana iz Jagodine dobar čovjek ))))))))))

GSM Master .:MobiLuy:.'s Avatar
    Clan br.
    161
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    44
    Br. postova
    758
    Hvala
    107
    Pohvaljen 109 puta u 63 postova
    ima puno Zorana u Jagodini

Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    51
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Da da sve su to kolege a jedan je Zoran a ja kupio 2000 folija i stoje cekaju danima nedeljama mesecima....poneka ode a sve vise ih dolazi puni police novi modeli

Nego da ih mi vratimo njima bolje idu

56. Sledeci korisnici su rekli hvala Eprom za ovaj koristan post:

Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Ako se da primijetiti ovo je već po ko zna koji put pokrenuta tema a glavni akter kao i obično 3G ??? Ljudi vam indirektno govore ko vas ybe vi kako god oni po svom pa po svom

58. Sledeci korisnici su rekli hvala Dr SEMA za ovaj koristan post:

Balkan GSM Team dumix's Avatar
    Clan br.
    1621
    Registrovan
    Jun 2006
    Godina
    50
    Br. postova
    626
    Hvala
    73
    Pohvaljen 123 puta u 65 postova
    aj da se i ja ukljucim u temu i da Vam objasnim kako covek prodaje robu nerealno jeftino: caka je u tome da on povuce robu za recimo 100 evra od VP ali kao veliki kupac ima foru da robu plati za mesec dva. on onda tu robu proda odma i za kes za 80 evra i on se je dosao do zive love. To je bila fora sa jednom VP koja je radila telefone iz Singapura, neki baja( znam ko je al ne smem reci) iz NS povlacio robu ko lud, a placao ponekad... dok ljudi nisu provalili o cemu se radi....

ps: ni ja nemam nesto posla pa sam se raspisao :-)

60. Sledeci korisnici su rekli hvala dumix za ovaj koristan post:

Strana 1 od 2 12 PoslednjiPoslednji

Slicne teme

1. Ns pro informacija
    Postovao had u forumu NS Pro
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 26-12-11, 14:15
  2. Odgovori: 9
    Zadnji post: 07-12-10, 22:39
  3. Informacija
    Postovao www.GsmBoxes.com u forumu GSMBOXES Support by Garfild
    Odgovori: 0