Prikazivanje rezultata 1 do 17 od 17

Tema: ocajna saradnja sa dv novi sad

GSM Junior
    Clan br.
    13131
    Registrovan
    Aug 2010
    Br. postova
    4
    Hvala
    0
    Pohvaljen 1 put u 1 postu

ocajna saradnja sa dv novi sad

Da predstavim ja sam Darko iz Kule bavim se ovim poslom duzi period grubo 10 godina . u zivotu nisam doziveo toliko ponizenje od strane neke firme sa kojom saradjujem duze nego neki koji tu rade u pitanju je DV iz Novog Sada. ovi ljudi ili nemogu da shvate ili nezele da shvate koliko je bitno ljudima koji rade servis da dodju do delova jer od toga zive . ja se nebavim prodajom vec iskljucivo servisom. posto nepostoji ni jedan nacin da se dodje do nekog od sefova iz istoimene firme ovo mi je jedini nacin da komuniciram sa njima . Mada sam i toga svestan da su i oni kreatori ovog sajta. iskreno se nadam da ce neko od njih naci za shodno da me pozove .

2. Sledeci korisnici su rekli hvala darkot za ovaj koristan post:

---Management--- Shone's Avatar
    Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Pohvaljen 277 puta u 113 postova
    Odmah ce ti se javiti neko da vidi o cemu se radi i da pokusa da resi problem.

GSM Junior
    Clan br.
    13131
    Registrovan
    Aug 2010
    Br. postova
    4
    Hvala
    0
    Pozvao me je gospodin Damir iz DV izvinuo se i rekao je da je greska do njih tj do servera koji nije registrovao moju porudzbinu. nadam se da u buducoj saradnji taj server nece praviti tolike probleme na liniji izmedju mene i DV koliko je pravio do sada.

GSM Master marq's Avatar
    Clan br.
    2228
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    38
    Br. postova
    337
    Hvala
    15
    Pohvaljen 44 puta u 31 postova
    Opa prvo pa musko .... Welcome to forum.....
    U cemu je tvoj problem svi mi ovde radimo iskjucivo servis tako da nisi napisao u cemu je problem, a sto se tice Veleprodaja imas ih bar vise i uglavnom se dolazi do delova veoma brzo samo samo treba da znas sta ti treba.

Balkan GSM Team Ivan's Avatar
    Clan br.
    621
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    40
    Br. postova
    1.761
    Hvala
    172
    Pohvaljen 255 puta u 104 postova
    ja sam bar 50 puta do sad znao, al il mi nije stiglo to sto sam znao, ili to sto sam znao nije bilo ispravno.... znaci jos 24h cekanja i sl... ne pricam o Dv samo, nego o tim vp...

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Citiram Original postovao darkot Pogledaj post
    Pozvao me je gospodin Damir iz DV izvinuo se i rekao je da je greska do njih tj do servera koji nije registrovao moju porudzbinu. nadam se da u buducoj saradnji taj server nece praviti tolike probleme na liniji izmedju mene i DV koliko je pravio do sada.
    Nadam se da ce biti tako.
    Uvek mozete proveriti status svoje porudzbine posle 17h putem messengera ili telefona (bolje ne SMS-om vec pozivom).

GSM Master Telefonservis Team's Avatar
    Clan br.
    513
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    50
    Br. postova
    310
    Hvala
    107
    Pohvaljen 140 puta u 63 postova
    @Darkot

Dobrodosao u cirkus!!!
    10 godina??? I sta ti cudno od price sa veleprodaje???
    10 godina ili manje suradnje pomenute veleprodaje i bas si izabrao ovaj nacin da se pozalis??
    Nemoj misliti da branim nekoga....ali kolega nije ti ovaj nacin ispravan.....
    Izvinite sto se mesam....ali izgleda neka moda izasla da se napadaju veleprodaje....
    prenecu jednu tajnu od jednog velikoga majstora GSM kuhinje:
    Ako nesto ti ne odgovara vise nikad ne kupuj od njega...trazi drugi izvor iako je skuplji ali ces biti siguran da to sto si kupio je prava cena za to i da valja...i na vreme dodje do tebe!

pozdrav od tamo gde vecno sunce sija!

9. Sledecih 12 clanova foruma reklo je hvala Telefonservis Team na ovom korisnom postu:

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Citiram Original postovao Ivan Pogledaj post
    ja sam bar 50 puta do sad znao, al il mi nije stiglo to sto sam znao, ili to sto sam znao nije bilo ispravno.... znaci jos 24h cekanja i sl... ne pricam o Dv samo, nego o tim vp...
    Ko od nas zeli da NE radi dobro? Niko.
    Greske se desavaju, cesto, nastojimo da ispravimo, evo promenicemo kadar, otpustiti ljude, primiti nove sa nadom da ce biti bolji, odradjivati bolje svoj posao, itd... Ali nista nije garant toga. Svi znamo kakva je situacija sa kadrom - koga biste primili u servis danas, znajuci da se na njega mozete osloniti 100%? A koliko biste primili ljudi? E, pa, DV ima 10 zaposlenih, a 3G oko 20... Svi zaposleni rade u lancu za koji vazi, kao i uvek, princip najslabije karike... Neizbezno.
    24h cekanja, i to je neizbezan problem, meni je zao zbog toga, nema brzeg kurira, danas-danas nekad ne stigne 'danas'... cesto...
    Prazne zaduzene koverte (za kredite) su sistem 'da se ne zaboravi' i da se ne drze stvari u glavi, jer je tu prostor za greske ogroman. Dakle nista licno, i taman-posla nekakva mrznja, isterivanje pravde i sl, na kraju krajeva to je samo vase placanje onoga sto ste dobili...
    Garantni rok je to sto mu ime kaze, i tu takodje nema skrivenih motiva, tolerancije postoje, i dosta vas za to zna, neki imaju beneficije... Nista licno, opet, nema zasto (tvrdim i potpisujem), svako radi svoj posao.
    Stvarno smo za svaki dogovor, ali imajte u vidu da je obim posla toliki da svaka preterana fleksibilnost vodi ka daljoj mogucnosti vece greske, nadam se da me shvatate...
    Delom smo i mi sami krivi sto smo se navikli na 'brate-kume' poslovanje, to je problem koji imate i vi u servisima, i vlasnici prodavnica, ja sam ga imao u servisu, i imam ga sad u vp, i uvek ce se pojavljivati, jer smo se navikli na to... Jer je posao takav. A toga u drugim bransama nema, ili bar nema u tolikoj meri, slozicete se...
    Usput, evo ja sam upravo po Kini, HK i Tajvanu, mislite li da je kupiti komponente lak posao? Varate se... Veoma. Plus to sto se radi o velikim kolicinama, nije sve ni do nas, uzalud testirana 3 uzorka kad kupujes 100-500-1000... Garancije niotkuda...
    Ali staviti se u tudju kozu i shvatiti ga - to je svojevrstan blagoslov, ali i prokletstvo.
    Izvinite zbog predugog teksta, nije opravdanje nikakvo, vec cisto eto sagledavanje stvari iz nekog mog (vp) ugla.
    Pozdrav svima!

11. Sledecih 14 clanova foruma reklo je hvala Shone na ovom korisnom postu:

GSM Junior
    Clan br.
    13131
    Registrovan
    Aug 2010
    Br. postova
    4
    Hvala
    0
    Zaista nisam nista zlonamerno hteo izreci jednostavno ovo je bila jedna kritika na racun DV koja bi trebala da pozitivno utice na njih . Bilo je nesuglasica koje nisu bile resene ovo je danas bila jedna kap koja je kod mene izazvala jedan afekat i morao sam napisati to sto sam napisao, danas mi se prvi put javio covek po imenu Damir i rekao da je rad da se problem resi i taj smo problem nadam se ostavili iza nas . Znam koliko veleprodaja po Srbiji nije resenje biti k..va pa setati od veleprodaje do veleprodaje, ali ako je neko stekao moje poverenje ocekujem isto i sa druge strane . neocekujem poslovanje po sistemu kume brate, netreba nikog otpustiti zbog neke greske niko to i netrazi. U svom ovom biznisu najbolje prolaze kurirske sluzbe ..................

GSM Guru IP-electronic's Avatar
    Clan br.
    4710
    Registrovan
    Apr 2007
    Godina
    35
    Br. postova
    127
    Hvala
    12
    To je dobri stari Shone,i uvek sa inteligentnim odgovorom...pozzzz brate

GSM Expert Gmobile_gRuJ@'s Avatar
    Clan br.
    10685
    Registrovan
    Feb 2008
    Godina
    32
    Br. postova
    993
    Hvala
    75
    Pohvaljen 77 puta u 45 postova
    Citiram Original postovao Ivan Pogledaj post
    Ivane leba ti, jel tebi ovo ne radi touch na taj desire, 4x citam tvoj post???

Ja kontras, za DV sve najbolje, od 3g ne uzimam vise... ne zbog neljubaznosti ili neprofesionalnosti rukovodeceg kadra, vec slabog poznavanja delova od strane radnika i na kontu toga puno gresaka u paketima sto meni posle izadje na nos od musterije da sam neozbiljan i ne profesionalan... ako nista, bar sad ima koliko hoces vp-a...
    dv, 3g, rasa, marvel, lopster, daxcell, mexsell... pa Boze moj... i ja skoro gnjavio shoneta za brendirane touch-eve i sve bilo ok...
    bez zamerke, sve najbolje...

GSM Master marq's Avatar
    Clan br.
    2228
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    38
    Br. postova
    337
    Hvala
    15
    Pohvaljen 44 puta u 31 postova
    zar nije 3g=3g novi sad = DV ako ja ne gresim.

GSM Expert Gmobile_gRuJ@'s Avatar
    Clan br.
    10685
    Registrovan
    Feb 2008
    Godina
    32
    Br. postova
    993
    Hvala
    75
    Pohvaljen 77 puta u 45 postova
    Citiram Original postovao marq Pogledaj post
    zar nije 3g=3g novi sad = DV ako ja ne gresim.
    ne u potpunosti...

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    2 su firme, isti su vlasnici...

GSM Senior
    Clan br.
    1328
    Registrovan
    May 2006
    Godina
    43
    Br. postova
    78
    Hvala
    16
    Pohvaljen 10 puta u 5 postova
    Po meni, to je isto .... a to nešto kao nije monopol, ima dve firme ... a vlasnk isti

Shone, svuda ima kumovsko-burazerske-dodjem ti politike i na─Źina rada .... ceo ekonomski sistem ove zemlje je na tome ....

GSM Potencijal garisa2002's Avatar
    Clan br.
    281
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    49
    Hvala
    2
    Pohvaljen 15 puta u 7 postova
    ne ljudi gresite shone ti smanji provd u kini pace delovi biti ok de moze covek ####ran da proveri dali deo valja razumete to ljudi nije to lako ))

20. Sledeci korisnici su rekli hvala garisa2002 za ovaj koristan post:

GSM Master
    Clan br.
    12898
    Registrovan
    Mar 2010
    Godina
    41
    Br. postova
    247
    Hvala
    74
    Pohvaljen 69 puta u 42 postova
    mislis covek se navukao na kineske i tajlandske masaze sa toplom zavrsnicom
    Izmenio mika : 05-12-11 u 17:38

22. Sledeci korisnici su rekli hvala mika za ovaj koristan post:

Slicne teme

1. Novi DVD from BMW
    Postovao Zoro u forumu Auto-navigacije (car-embedded)
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 03-10-09, 21:54
  2. Novi BB5 box by DK
    Postovao Tomislav u forumu BB5 Box By Dejan Kaljevic
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 21-10-08, 13:32
  3. N95 novi sw
    Postovao barac_m u forumu BB5 modeli
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 13-09-08, 13:07
  4. 'Novi' forum
    Postovao Shone u forumu Objave