Prikazivanje rezultata 1 do 7 od 7

Tema: C902 "na dva sprata"

GSM Master
    Clan br.
    534
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    634
    Hvala
    19
    Pohvaljen 28 puta u 20 postova

Thumbs up C902 "na dva sprata"

Zamolio bih iskusnije kolege da ako je neko kuglao na SE C902 dvospratni-sendvic procesor (ko_kako ga zove) a mislim da je flesh/ram memorija da mi kaze gde je nabavio sito.

Trazio u nasim veleprodajama ali nema, barem smo do tog zakljucka dosli.

Ko je ovo radio zna ali da napomenem da od nokie ne moze jer neodgovara, dosta je veceg gabarita.

A moze i ovo, ko ima sito i kuglao pomenuto kolo bio bih mu zahvalan da mi posudi alatku necu ostati duzan.

Pozdrav Kalisko

ps. tel. pao , kuglano sve sto se moze prekuglati na njemu, ostao samo gospodin odozgo , umedjuvremnu, posle svakog kuglanja se ponasa isto, ne pali a Box ga ne vidi kako treba tj izbacuje gresku u komunikaciji, USB ga registruje samo na 2+5 a na C nece i td......
    Izmenio kalisko : 28-11-10 u 12:45

GSM Master marq's Avatar
    Clan br.
    2228
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    38
    Br. postova
    337
    Hvala
    15
    Pohvaljen 45 puta u 31 postova
    Kupi kuglice pa zidaj.... prvo prvi sprat pa onda prejdi na drugi ..........

GSM Master
    Clan br.
    534
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    634
    Hvala
    19
    Citiram Original postovao marq Pogledaj post
    Kupi kuglice pa zidaj.... prvo prvi sprat pa onda prejdi na drugi ..........
    Kazi molim te da li ti je nekad ovo uspelo na ovakvom procesoru ????????

GSM Master marq's Avatar
    Clan br.
    2228
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    38
    Br. postova
    337
    Hvala
    15
    na n73 flesh ic uspelo c902 nisam imao prilike da radim

GSM Master
    Clan br.
    534
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    634
    Hvala
    19
    na n73 flesh ic uspelo c902 nisam imao prilike da radim
    Da li to hoces da kazes da si redjao rucno kuglice na flesh/ram na N73 i da ti je uspelo ili samo na neki drugi procesor npr. RAP ako je ovo prvo ja bih ti poslao ovaj C902 da ih naredjas i zalemis na njemu , isto je to brate samo je za nijansu veci, i platicu ti samo kazi cenu dvog truda, ali cip mora da vratis na svoje mesto sa svim kuglicama
    Izmenio kalisko : 29-11-10 u 13:24

GSM Master marq's Avatar
    Clan br.
    2228
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    38
    Br. postova
    337
    Hvala
    15
    Redjao sam na n73 kada se radio na tp otklucavanje pa sam slucajno s#### ic, ali naravno da nisam redjao sve nego sam dodao samo one koje su mi falile kad sam podigo fles .A ako podjemo od pretpostavke da je tel pao zbog cega bi ti kuglao CPU ako ima samo hladan lem te kuglice nisu mogle da nestanu. A sa sitom sam prestao da radim jos od simensa c55 CPU i WD2 nokie CPU. Na njima sam izucio ruku da dizem kolo tako da ostane sve ravno tj da mogu sa drugog aparata da stavim kolo ...... U ostalom nebitno je samo sam ti reako nacin na koji sam ja nesto uradio, ali vidim da ti znas najbolje i ne znam zbog cega sam se ukljucio u temu.

GSM Master
    Clan br.
    534
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    634
    Hvala
    19
    i ne znam zbog cega sam se ukljucio u temu.
    Neznam ni ja

A ako podjemo od pretpostavke da je tel pao zbog cega bi ti kuglao CPU ako ima samo hladan lem te kuglice nisu mogle da nestanu
    Kolege citate li vi ovo ??? Dal je moguce ?
    Predpostavka je da se kuglica c4 na donjem cipu odkacila i zalemila na d5 a na gornjem b7 izasla napolje i ti bi stavio samo te sto hvale alo pa to je nemoguce

I ovo..

A sa sitom sam prestao da radim jos od simensa c55 CPU i WD2 nokie CPU. Na njima sam izucio ruku da dizem kolo tako da ostane sve ravno tj da mogu sa drugog aparata da stavim kolo
    Kolega nema ljutnja a sad ni zahebancije. molim te ne lupaj gluposti ..... bas bih voleo da vidim kako ti to duzes kola i vracas na ploci bez kuglanja npr. jedan prosti - najprostiji fles cip a za ove "cvetove" i ostale karikature to veruj mi, nebih voleo da gledam kako radis .... jedino sto ne kuglam to su emi fulteri a u zadnje vreme kuglam i njih
    Cim si ti davnih dana bacio sito jasno mi je sta servisiras i kakav si serviser

Aj zdravo
    Izmenio kalisko : 30-11-10 u 09:55

Slicne teme

1. ''qwerty" ili "qwertz"
    Postovao krle u forumu BB5 modeli
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 27-10-10, 20:57
  2. Odgovori: 23
    Zadnji post: 13-07-10, 07:30
  3. Odgovori: 0
    Zadnji post: 20-01-09, 18:32
  4. Odgovori: 1