Strana 3 od 3 PrviPrvi 123
Prikazivanje rezultata 81 do 96 od 96

Tema: sramota od 3g iz novog sada

GSM Expert garfild's Avatar
    Clan br.
    41
    Registrovan
    Sep 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    3.095
    Hvala
    0
    Pohvaljen 22 puta u 5 postova
    @doublei

djes' ba, sta ima ?

Balkan GSM Team Deki's Avatar
    Clan br.
    3
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    37
    Br. postova
    792
    Hvala
    68
    Pohvaljen 181 puta u 108 postova
    Citiram Original postovao garfild Pogledaj post
    @doublei

djes' ba, sta ima ?
    HEheheh ti si naso nekom da kazes djes ba.....

Mnjauu

Balkan GSM Team alien's Avatar
    Clan br.
    138
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    42
    Br. postova
    222
    Hvala
    71
    Pohvaljen 25 puta u 12 postova
    kako vas ne mrziiiiiiiiiiiiiii ?????????????

4. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala alien na ovom korisnom postu:

GSM Expert SharkMobil's Avatar
    Clan br.
    12818
    Registrovan
    Jan 2010
    Godina
    32
    Br. postova
    832
    Hvala
    88
    Pohvaljen 54 puta u 45 postova
    Da se nadovezem na temu... U vp kad se ode licno, navodim primer bg, ni jednom nisam imao problema i sve sam dobijao uredno, ispravno, sve kako valja... Ali......... evo kako sam van bg-a narucio prvu posiljku a da nije isporuka licna odmah se dobija roba kakva i svi ovde u temu navode, daj sta das, da se proda pa makar ni pola centi ne bilo vredno... Da definisem... Serviseri u bg imaju prednosti jer uzimaju na ruke robu i nema mesta za uvaljivanje, a svi iz unutrasnjosti ce ispastati i dobijati i ono sto ne naruce... Tako da bolje da se radi kao pre... 300jura u dzep i odes licno i kupis i nema mesta za nervozu.. e sada gubi se vreme ali jbg barem niko nece da zavlaci u neke glupe situacije koje su jadne!!!!!!!
    1 po 1e se nakupi i kad se stavi na papir za god dana ode dosta u takve budalastine......
    Svako dobro svima!!!

Balkan GSM Team Ivan's Avatar
    Clan br.
    621
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    41
    Br. postova
    1.761
    Hvala
    172
    Pohvaljen 255 puta u 104 postova
    blago tebi kad sa 300jura zavrsis posao...

7. Sledeci korisnici su rekli hvala Ivan za ovaj koristan post:

rale78
    Guest
    Eto i od mene mali doprinos... mislio sam da sam sve bacio ali se ova dva uzorka nekako sacuvala Nije Novi Sad vec Bg. Naravno ovakva roba se ne moze reklamirati... platis flet, platis postarinu, platis postarinu za reklamaciju i opet platis da ti vrate ono sto ti nije ni trebalo... Zbog ovih i jos slicnih stavri ni od mene vise nemaju podrsku.
    http://i35.tinypic.com/w82jag.jpg
    http://i33.tinypic.com/2a6pocx.jpg

GSM Master zokisabac's Avatar
    Clan br.
    2499
    Registrovan
    Oct 2006
    Godina
    46
    Br. postova
    416
    Hvala
    137
    Pohvaljen 294 puta u 116 postova
    Citiram Original postovao rale78 Pogledaj post
    Eto i od mene mali doprinos... mislio sam da sam sve bacio ali se ova dva uzorka nekako sacuvala Nije Novi Sad vec Bg. Naravno ovakva roba se ne moze reklamirati... platis flet, platis postarinu, platis postarinu za reklamaciju i opet platis da ti vrate ono sto ti nije ni trebalo... Zbog ovih i jos slicnih stavri ni od mene vise nemaju podrsku.
    http://i35.tinypic.com/w82jag.jpg
    http://i33.tinypic.com/2a6pocx.jpg
    problem je druze sto kupujes na komad flet da si uzeo 10kom kao ja pa kad 2-3 kom nevalja ja se uopste neuzbudjujem.
    nego vi cekate da vam dodje musterija za flet pa onda trcite da uzmete u v.p.
    ja mislim da su zasluzili da ih pljujete ovako samo zbog toga sto su vam dozvolili da kupujete na komad.

10. Sledeci korisnici su rekli hvala zokisabac za ovaj koristan post:

rale78
    Guest
    Citiram Original postovao zokisabac Pogledaj post
    problem je druze sto kupujes na komad flet da si uzeo 10kom kao ja pa kad 2-3 kom nevalja ja se uopste neuzbudjujem.
    ja mislim da su zasluzili da ih pljujete ovako samo zbog toga sto su vam dozvolili da kupujete na komad.
    Zoki ne poznajemo se da bi dao takvu izjavu. Ni ja se nisam uzbudjivao kada od 10 budu 2-3 neispravna. Sta raditi kada od 5 cak 4 budu kao onaj na drugoj slici? To su navodno org fletovi druze. Uostalom ne znam ni zbog cega se pravdam. Moj stav je i bio da nije cena problem vec kvalitet koji ocekujem i koji treba ja da pruzim.

GSM Master .:MobiLuy:.'s Avatar
    Clan br.
    161
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    758
    Hvala
    107
    Pohvaljen 109 puta u 63 postova
    Citiram Original postovao zokisabac Pogledaj post
    a kad kupis po 10-20kom pa kad trebas ponovo da narucis i da eventualno reklamiras nesto sto nije bilo dobro a oni ti kazu da istekla garancija, to si kupio odavno

znaci bolje da kupujes na komad

i kao besplatna dostava a uvek ti platis postarinu

GSM Master zokisabac's Avatar
    Clan br.
    2499
    Registrovan
    Oct 2006
    Godina
    46
    Br. postova
    416
    Hvala
    137
    Pohvaljen 294 puta u 116 postova
    Citiram Original postovao .:MobiLuy:. Pogledaj post
    a kad kupis po 10-20kom pa kad trebas ponovo da narucis i da eventualno reklamiras nesto sto nije bilo dobro a oni ti kazu da istekla garancija, to si kupio odavno

znaci bolje da kupujes na komad

i kao besplatna dostava a uvek ti platis postarinu
    ja iskreno nisam imao takvih problema u 3g.
    desavalo se da ima robe koja nevalja ali su mi uvek zamenuli.

14. Sledeci korisnici su rekli hvala zokisabac za ovaj koristan post:

GSM Expert Ekran's Avatar
    Clan br.
    757
    Registrovan
    Feb 2006
    Godina
    35
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    99
    Pohvaljen 196 puta u 140 postova
    ja svaki put odnesem 3 kila rostilja, pogajbe piva i sok za cure i sve mi zamene cak se ponude i sami da montiraju u telefon

Clan br.
    161
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    758
    Hvala
    107
    znaci da idem na foru kao kod doktora : a sta cemo sa pecenje?

u doktore pece me kad pisssam

GSM Master Telefonservis Team's Avatar
    Clan br.
    513
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    50
    Br. postova
    310
    Hvala
    107
    Pohvaljen 140 puta u 63 postova
    Ja imam veleprodaju i nemam nikakve reklamacije....Al sam skup brate...svi beze od mene!!!! Samo kad nema nesto kod nikoga tad me traze....Hhehehehe.....

Ovo sto sam napisao svatite simbolicno kao sala....

Ovako:
    Sve musterije imaju pravo da kupuju odakle im volja....Ako nisu zadovoljni od neku veleprodaju....ne moraju da pljuju na sve strane.....Uostalom veleprodaje prodavaju kinesku robu!!!I sta hocete?????Originale???? Sve da rade i da su ispravni????
    Ajte bre ljudi ne zezajte????
    Uzmes neki flet 10 komada x2eura prosek...20 eura....od deset fletova prosek dobijes najmanje 2 fleta sto ne valjaju......e sad koliko naplacujete flet koji kosta 2eura????

rale78
    Guest
    Citiram Original postovao Telefonservis Team Pogledaj post
    Ja imam veleprodaju i nemam nikakve reklamacije....Al sam skup brate...svi beze od mene!!!! Samo kad nema nesto kod nikoga tad me traze....Hhehehehe.....

Ovo sto sam napisao svatite simbolicno kao sala....

Ovako:
    Sve musterije imaju pravo da kupuju odakle im volja....Ako nisu zadovoljni od neku veleprodaju....ne moraju da pljuju na sve strane.....Uostalom veleprodaje prodavaju kinesku robu!!!I sta hocete?????Originale???? Sve da rade i da su ispravni????
    Ajte bre ljudi ne zezajte????
    Uzmes neki flet 10 komada x2eura prosek...20 eura....od deset fletova prosek dobijes najmanje 2 fleta sto ne valjaju......e sad koliko naplacujete flet koji kosta 2eura????
    Stvar je u tome sto ja ne uzimam fletove od 2e... Izasli su u susret i rekli da sve vratim... Ja sam vecinu bacio jer razumem kada na 10 dobijem 2 losa ali onakve fletove kao sa slike necu da bacim vec da vratim... Naravno takve fletove ne zeli niko da prizna. Koliko puta vratiti robu koja je ocigledno losa? To je neko video i kada je slao i ne zeli da uvazi - to je problem.
    Treba li da odsada musteriju usluziti sa dobar dan, servis je 15-20e u slucaju da dobijete ispravan deo ili 25-30 ukoliko vam zapadne neispravan. Ja imam na lageru po minimum 5 fleta za vecinu modela... i kao sto rekoh propust se tolerise, ljudi smo i gresimo ali onakvu robu ne mogu da tolerisem. Sve sto je bilo potrebno je da neko kaze jbg desilo se. Nervira me to sto se smatra da samo mi krivci sto kupimo neispravno. Ja iza svog rada stojim, takodje i iza delova koje ugradim. Toliko od mene.

GSM Master rama's Avatar
    Clan br.
    545
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    49
    Br. postova
    657
    Hvala
    147
    Pohvaljen 249 puta u 88 postova
    @zoki
    Druze,ja bi voleo da pravim veliki lager,ali veleprodaje sa smanjenjem garancije su nam uskratili tu mogucnost,jel kad kupim gomilu displeja,fletova i napravim lager ja a i niko drugi to nece zamenuti u narednih 7 dana,nego u nekom doglednom roku,i kad prodje mesec dana garancije stigne ti da zamenis neki lcd,ti ga stavis a on neispravam i posle toga pravimo lager sa neispravnim delovima i kad odemo da ih zamenimo oni nam kazu e pa nemoze istekla ti garancija,tako sam skoro bacio u kantu fletova u vrednosti 50e,pa sad neparavim veliki lager,jel nemam i necu da bacam po 50e u kantu za smece,zato se fletovi kupuju na komade zbog garancije od mesec dana

Clan br.
    161
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    758
    Hvala
    107
    a i treba da gledam rok trajanja, odnosno datum kupovine fleta pa da ugradjujem. nikad ne kupujem tek kad sve potrosim, i tako ostane par komada od neke ture od pre i oni bas neispravni al kupljeni pre 6 meseci i ne vazi garancija

al bolje nas 100 da bacimo po 50ak e nego oni 5000e( mada to njih ne kosta ni 1000 )

al nema veze , idemo dalje.

svaka se skola placa.

al glupo je sto prodaju na komad, tako da tzv serviseri kad im dodje tel na servis naruce 2 fleta po 200din i oni im donesu free i on uvece ugradi i odmah naplati i dosta mu 400-500din. a drugacije bi bilo kad bi svaki put morao da naruci robu za par stotina evrica pa bi i bolje naplacivao da sto pre uzme svoje pare nazad. ovako odma sutra zna da zaradio 500din i bas ga briga.

ali prosla su stara dobra vremena kad nije bilo ni brze poste ni 300 veleprodaja

Strana 3 od 3 PrviPrvi 123

Slicne teme

1. sta sada
    Postovao vesko u forumu HWK
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 06-02-09, 17:15
  2. !!! Sramota Crne Gore !!!
    Postovao MobileLand u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 31
    Zadnji post: 22-10-08, 23:44
  3. Testiranje novog BB5 box-a
    Postovao Dejan Kaljevic u forumu BB5 Box By Dejan Kaljevic
    Odgovori: 47
    Zadnji post: 07-05-08, 23:58
  4. Kolege iz Novog Sada..........svaka Vam cast !
    Postovao cybercom u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 39
    Zadnji post: 02-05-08, 20:08
  5. predlog novog zakona o saobracaju
    Postovao vitas u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 07-02-08, 04:14

Pravila postovanja