Strana 1 od 3 123 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 1 do 40 od 96

Tema: sramota od 3g iz novog sada

GSM Master dr.Pava's Avatar
    Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    Pohvaljen 70 puta u 50 postova

sramota od 3g iz novog sada

Ovaj bezobrazluk i javasluk skoro nisam video!!!!!!

Naime,zovem 3g novi sad i pitam kakvi su displeji n95 8gb copy,posto musterija nece da se ugradi original,a oni mi kazu extra,a pored toga porucujem i zvucnike za 5310.
    Ujutru kad su delovi stigli,probam lcd(on ne radi) i vidim mikrofone za 8600 umesto zvucnika.
    Zovem ih i kazem im to,nasta ce oni mora da si to i porucio ali provericemo.
    Posle toga me zovu i kazu ispravicemo.
    Ujedno sam porucio lcd za 1600.
    Ujutru kad su mi poslali druge delove lcd dollazi sa skidanom folijom i garancijskom nalepnicom,a uz to sa flekama u pozadini i bez bar linija na lcd i sa neispravnim lcd za 1600.
    Ponovo ih zovem i trazim da mi posalju fletove u zamenu za lcd i drugi lcd za 1600 za koji se ispostavilo da i on ne radi a skrenuo sam im paznju da mi posalju drugi lcd a ne za 1200(taj lcd od 1600)radi na 1200.

Postavio sam im pitanje koliko puta moram da placam postarinu zbog vase greske,a dobijam odgovor da ce oni regulisati to.

Opet danas dobijam lcd koji je isti kao i prethodni i opet placam postarinu.

Narudzbina pre ovih je bila flet za 6500s na kojem sam morao da menjam konektor i stavljam sa starog fleta,itd,itd.....

P.S
    nije mi do para za postarinu nego mi je krivo sto prave monkeya od mene a sigurno i od drugih servisera

pozdrav za njih i daleko im lepa kuca,a od mene nece vise ni dinar dobiti

i nemaju oni blage veze sa prodajom i kompatibilnosti delova

2. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala dr.Pava na ovom korisnom postu:

GSM Master maistorus's Avatar
    Clan br.
    79
    Registrovan
    Oct 2005
    beli manastir- bivsa jugoslavija sada hrvatska
    Godina
    42
    Br. postova
    245
    Hvala
    32
    Pohvaljen 20 puta u 12 postova
    ini od mene

---Management--- Shone's Avatar
    Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Pohvaljen 277 puta u 113 postova
    Ko radi taj i gresi, ako mislis da moze nekako da se resi, da ti se refundira izgubljeno javi se meni.

Pozdrav i moje izvinjenje, ako ga prihvatas.

---Management--- legija's Avatar
    Clan br.
    108
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.277
    Hvala
    13
    Pohvaljen 308 puta u 150 postova
    Bolje da ga banujemo sa foruma, hahahha

Da nije mali kljeco zasro ?

6. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala legija na ovom korisnom postu:

Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    netreba meni nista da se refundira nego mi smeta odnos prema musterijama i neznanje radnika

nego mi iskreno reci jednu stvar

da li je u redu da se postarina placa po vise puta za nesto sto nije moja greska nego vasa,i jer to politika vase firme.

jos jednom kazem da ne trazim nista da mi se refundira ali bi trebalo da se ti zapitas bas po pitanju toga ,jer i drugima to isto smeta (garantujem 100%)

jedini koji placa otkup je promo,kad je do njih

veruj da je uvek do vas a ne do nas

svako dobro

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Citiram Original postovao legija Pogledaj post
    Bolje da ga banujemo sa foruma, hahahha

Da nije mali kljeco zasro ?
    Moguce
    Nije, Kljeco je stari laf 3G.

Citiram Original postovao dr.Pava Pogledaj post
    netreba meni nista da se refundira nego mi smeta odnos prema musterijama i neznanje radnika

nego mi iskreno reci jednu stvar

da li je u redu da se postarina placa po vise puta za nesto sto nije moja greska nego vasa,i jer to politika vase firme.

jos jednom kazem da ne trazim nista da mi se refundira ali bi trebalo da se ti zapitas bas po pitanju toga ,jer i drugima to isto smeta (garantujem 100%)

jedini koji placa otkup je promo,kad je do njih

veruj da je uvek do vas a ne do nas

svako dobro
    Pa recimo da je najzdraviji stav da se na licu mesta dogovori sa musterijom o tome ko ce platiti, shodno reklamaciji...
    Nisu svi isti, ni sve musterije, ni svi serviseri (slozices se), a samim tim ni kriterijumi tih istih servisera o robi, kvalitetu, uslovima isporuke, itd.
    Veruj mi da
    -dobijamo savrseno ispravne delove na reklamacije
    -kupci ne znaju da objasne sta im treba
    -kupci grese kod porucivanja, masovno (D, nije D, V, nije V,... dobro pa se cuvaju logovi)
    -kupci menjaju narudzbine po 4-5x na dan, do trenutka isporuke, dodaju, oduzimaju, otkazuju... ovo je najveci problem
    -naravno deo informacija se gubi i u samoj komunikaciji, gluvi telefoni itd...

Nije da kazem da je bilo sta od ovoga iznad sa tobom slucaj, samo rezimiram.

Pa da li ima nesto cudno u tome da i momci iz prodaje promase i pogrese ponekad?
    Slazem se, imao si liniju pehova, nije za tolerisati, i ja bih isto odreagovao verovatno, i zato zelim da ti bude refundirano i bice.
    Zato mi se molim te javi da resimo problem bar na samom kraju saradnje.

Takodje, imamo i klijente koji se zale na nase druge poslovnice, na druge veleprodaje itd a u nas se kunu... Po pozitivnom, veruj mi...

Izvinjenje eto i majstorusu, nek se i on javi da zavrsimo pricu.

9. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Shone na ovom korisnom postu:

GSM Master
    Clan br.
    1478
    Registrovan
    May 2006
    Godina
    46
    Br. postova
    408
    Hvala
    8
    Pohvaljen 16 puta u 10 postova
    Pa znas sta Legija, uz svo duzno postovanje verovatno sto si Zvezda u ovom nasem svetu ti nemas tih problemA za razliku od nas obicnih smrtnika, narocito iz unutrasnjosti koji cekaju delove i expres-postu. I onda kad nevalja onda cupas kosu i lazes musterije. 3G je stvarno ok firma, osoblje je odlino Sone mi je jednom izasao u susret kad mi je gorelo i odradio motorolu preko foruma i nije hteo niposto da naplati kredit (inace kupujem iz 3G u Beogradu ali za soneta samo reci hvale. I znam da je kod njih luda kuca vidi se kad dodjemo da se ubijaju od posla, malo ih je i postujem. Ali stvarno dajte malo obzirnosti na nas iz unutrasnjosti sto se robe i kvaliteta tice. Nisam samo ja i jos pojedinci koji javno kazu sad ovde to, ja znam jos kolega sa mog prostora koji su mi xxxx puta pricali istu pricu i sad cute. MISLIM DA SU I LJUDI IZ 3G pametni i nece shvatiti ovo zlocudno, vec kao sugestiju prijatelja, daleko ste vi od toga da vas pljujemo a jos vise da vam pricamo iza ledja. POZDRAV I SAMO NAPRED uz malo paznje....
    Ipotpuno se slazem i sa tim sto je SHONE rekaoima svega ja sam isto par puta dodavao po 3 puta jednu porudzbinu i ovo moze da ide do besvesti niko nije cvece, radimo vi malo budite obazriviji a i mi i svi zadovoljni a najvaznije musterije. Nekazem ima tu i onoga da se vi izvinjavate svakom i nemate vremena da proveravate dali su delovi stvarno losi ili je los majstor, pa tako dizete perje i onima koji su u stvari krivi, ali mora se nekako resiti...
    Izmenio BILIKA : 22-04-10 u 16:42

Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    vidi ovako

ja bi bio najveci ciganin kada bi te zvao da ovo refundiramo

sramota je to jer su male pare(kako za koga),nego je poenta setiti se i uraditi to bez da ja vama skrecem paznju i da pisem po forumu

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Slazem se i cenim, cimnucu te na drugi nacin, da pokusamo da zaokruzimo pricu.

Takodje svako drugi ko ima ikakav problem sa poslovanjem 3G NS (Digital Vision) moze da mi se javi na icq, skype, MSN, telefon, da probamo da resimo i njegov problem (oko uzajamne saradnje) ako se moze.
    Ostale probleme ne mogu da resim

Sve najbolje.

GSM Master
    Clan br.
    1478
    Registrovan
    May 2006
    Godina
    46
    Br. postova
    408
    Hvala
    8
    Pohvaljen 16 puta u 10 postova
    I narocito postujem to sto nebrisete i banujete ovae nase postove, mislim da imate volju i zelju a imace i smisla da se greske isprave i sa nase i sa vase strane. I tako i svi treba da radimo. Pozdrav

GSM Expert Gmobile_gRuJ@'s Avatar
    Clan br.
    10685
    Registrovan
    Feb 2008
    Godina
    32
    Br. postova
    993
    Hvala
    75
    Pohvaljen 77 puta u 45 postova
    sve ovo sto je Pava i Shone u ovim stavkicama nabrojao je razlog zasto vise ne zovem u BG, hvala Bogu sa NS mi se jos nije to desilo, za sada mi je ok, ali da nekad grese GRESE.... najgore mi je kad moram musteriji da objasnjavam da ga ne yebem i ne lazem samo zbog te "male" greske.....

GSM Expert GSM LO's Avatar
    Clan br.
    354
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    1.008
    Hvala
    303
    Pohvaljen 90 puta u 57 postova
    ja za svoje pare biram sta i gde cu da kupujem, tako mislim da treba i za ostale da vazi, niko nas nigde ne tera da kupujemo robu, tako isto i nase musterije-krajni kupci, a sve polazi od kvaliteta, usluge i odgovornosti, zar ne?

ja sam sa BG 3g odavno zavrsio!!!

Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    to mi je za nauk,a i condor mobile je zavrsio karijeru kod mene pre par meseci na jos gori nacin.
    a dolazili su u lokal i nudili raznorazne rabate i pogodnosti,dok nisu poceli da lazu i mazu.
    a najcrnje je to kod njih sto kad porucis robu nejavljaju da nema nego posalju sta ima,verovatno da ne bi jurio na drugoj strani sve,vec da uteraju sta imaju.

e to je ciganija najgora

Clan br.
    354
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    1.008
    Hvala
    303
    Citiram Original postovao dr.Pava Pogledaj post
    to mi je za nauk,a i condor mobile je zavrsio karijeru kod mene pre par meseci na jos gori nacin.
    a dolazili su u lokal i nudili raznorazne rabate i pogodnosti,dok nisu poceli da lazu i mazu.
    a najcrnje je to kod njih sto kad porucis robu nejavljaju da nema nego posalju sta ima,verovatno da ne bi jurio na drugoj strani sve,vec da uteraju sta imaju.

e to je ciganija najgora
    isto iskustvo sa doticnima, kad su poceli da rade, ja pitam da vi nemate neke veze sa 3g BG, kaze nemamo, ja reko pa zasto vam je slican cenovnik, kazu pa ima nas iz 3g iz nlapa...

GSM Master grga's Avatar
    Clan br.
    12175
    Registrovan
    Feb 2009
    Godina
    43
    Br. postova
    598
    Hvala
    366
    Pohvaljen 281 puta u 169 postova
    Eno ga i moj brat place kuka u radnji.....aj sto je dobio da ne radi LCD nego sto je sav beo i bio u vodi.....
    Firmu necu da spominjem,nisu ove gore dve.....

Da li je moguce da neka VP moze da radi kako treba,da li je moguce da svi nabacaju istu robu i valjalju ne obracajuci paznju ni kome ni kako,ni da li je ispravno,ni da li nije,ni da li je to-to......
    Da li je moguce da ne moze da se plati jedan covek koji bi bio samo zaduzen za kontrolu ?
    Da li je moguce da niko ne moze da organizuje posao nego svi trpimo stres svakog dana...

Product Suporter cezar's Avatar
    Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    Pohvaljen 205 puta u 130 postova
    @GSM LO
    ajd da te pitam druze ovako znas da ja ne volim nepravdu i nikome ne vucem stranu samo mi ti i ovi ostali odgovorite jedno
    GDJE STE KUPOVALI ROBU KADA NIJE BILO OVIH OKOLO VEHABIJA ZNAS NA KOGA MISLIM SADA BI GUZICE DALI DA UZIMATE OD NJIH,i sada niko ne valja ko je valjao 5god i lizali im svi ##### jer su bili ako ne jedini onda jedni od,tada nije smetaloni sto lcd ne radi ni sto kabal nije taj #### ga daj drugi kada se sa kolima islo po 200km do bg u 3g a sada se dobije za pola dana na adresu i opet ne valja.ne podrzavam ovo sto se desilo kolegi i ja prvi bih po#####o ali sta sada .narodu je tesko ugoditi krenuvsi od mene pa svih TESKO BOGU SA NAMA KAKVI SMO.eto pozzz svima i nadam se da nece se neko naci prozvan

20. Sledecih 4 clanova foruma reklo je hvala cezar na ovom korisnom postu:

Balkan GSM Team Ivan's Avatar
    Clan br.
    621
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    41
    Br. postova
    1.761
    Hvala
    172
    Pohvaljen 255 puta u 104 postova
    ko radi taj i gresi, desava se i nama i njima... bitno je imati ljudskosti u svemu tome i tolerancije... ne radim sa onima koji je nemaju nimalo... zna se vec ko je kakav, zivi bili...

22. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Ivan na ovom korisnom postu:

Clan br.
    354
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    1.008
    Hvala
    303
    rekoh ti za svoje pare cu da biram gde i sta, nije bitno ko je, samo da je kvalitet koliko toliko i da se ispostuje sve, jer ja uvek volim da ispostujem

Banned
    Clan br.
    11870
    Registrovan
    Nov 2008
    Godina
    39
    Br. postova
    88
    Hvala
    28
    Pohvaljen 6 puta u 4 postova
    Isto ###### je u sarajevu u vodafonu kad su poceli da rade bilo sve ok kasnije se povampirili smjesne stvari ljudi gube obraz za sitnice a naj smjesnija stvar bez obzira sta ste kupili nemate garanciju na to uvjek nadzu nacina da okrive majstore da je do njih ne do kvaliteta robe smjesno al istinito za svoj novac kupujem gdje zelim ako ima neka nesuglasica pokusam da rijesim ako moze ljudski ako ne uvjek ima gdje se moze nabaviti ko je dugo u poslu to mu nije problem ko radi taj i grijesi slazem se ako neko svoju gresku prizna i kaze izvini do mene to je ok za mene al ako me pravi budalom nemamo sta da razgovaramo dalje
    POZDRAV ZA SVE KOLEGE...............

Product Suporter cezar's Avatar
    Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    Pohvaljen 205 puta u 130 postova
    ma druze sve te razumijem nema rijeci nego kazem ti nije moguce da 3g nije imao greske 10god jeste i niko nije spominjao jer su bili najkonkurentniji u tome sto rade sada kada ima paprika u svakoj kuci ajd malo da ospemo,naravno i ja za svoje pare kupujem gdje hocu i radim sa kim hocu ali nije bilo za foruma ajd mi sto znamo svi se izmedju sebe koliko toliko ali sta je sa svih ovih koji dolete pa odu pa kazu komsiji pa komsija tetki itd....nije poenta u tome nego da je sve moglo da se rijesi na private bez da se ovoliko pljuje taj neko.kazem i ja prvi da mi se to desilo kao kolegi ali ja garant ne bi mogao ovde da se ispraznim nego bi zvao ili otisao direktno sjeo u auto i na vrata.

Balkan GSM Team Eprom's Avatar
    Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Srbija,Zemun,Bezanijska 18 service,Bezanijska 21 battery shop
    Godina
    52
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Pohvaljen 1.580 puta u 892 postova
    Ja moram da se pozalim poslali mi UB-Box ko zna od kad jos radi ipravan zaradjuje a nije placen.Tako da razumevanja ima na pretek.Hvala Shone na strpljenju

P.s. a za ono "matori" jos cemo da razgovaramo

GSM Master Telefonservis Team's Avatar
    Clan br.
    513
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    50
    Br. postova
    310
    Hvala
    107
    Pohvaljen 140 puta u 63 postova
    mozda ti ga i apdejtiraju....jel radi najnovije verzije??

Balkan GSM Team Eprom's Avatar
    Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Srbija,Zemun,Bezanijska 18 service,Bezanijska 21 battery shop
    Godina
    52
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Pohvaljen 1.580 puta u 892 postova
    He he sve u FULL-u cak i bara ubave cupe na sirok sokak

Balkan GSM Team Dubovicanin's Avatar
    Clan br.
    655
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    47
    Br. postova
    317
    Hvala
    56
    Pohvaljen 137 puta u 63 postova
    Kad se ja naljutim poc cu u Kinu i samo tamo trgovat e sam cuo da su ti kinezi strasno posteni i nikad ne uvaljuju fus robu .

30. Sledeci korisnici su rekli hvala Dubovicanin za ovaj koristan post:

GSM Senior Takt's Avatar
    Clan br.
    202
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    39
    Br. postova
    95
    Hvala
    1
    Pohvaljen 30 puta u 16 postova
    Citiram Original postovao Dubovicanin Pogledaj post
    Kad se ja naljutim poc cu u Kinu i samo tamo trgovat e sam cuo da su ti kinezi strasno posteni i nikad ne uvaljuju fus robu .
    to Tru$o najbolje zna...

32. Sledeci korisnici su rekli hvala Takt za ovaj koristan post:

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    Ja sam se kleo u 3G Beograd nije bilo da posjetim Beograd a da ne pazarim u 3G Beograd 50e znači 50e i naravno više i do nekih 300e je znalo biti.
    Neki dan sam se tako poniženo osjećao to vam ne mogu opisati.
    Završim ja kupovinu,uredno platim račun i tako kroz priču jedan od njih mene pita kako u Bosni ima li posla i tako to,reko ima solidno,nije kako je bilo i znate već kako to ide,kad on sa nekim priča preko telefona i ja ujedno izlazim prema vratima,zove on mene e Semo kao znaš li ti koja je slušalica na N86 kao jeli E65 ili je ona kao buzzer na 5310 ja njemu odgovaram reko drugar da ti pravo kažem nemam pojma ne sjećam se sad tačno,kaže dotičnio meni.
    "MA KAKAV TI I TVOJ POSAO,POJMA TI NEMAŠ"
    Noge su mi u koljenima klecnule,samo sam ga pozdravio i izašao.
    Brate ja sam za onu narodnu.
    "Daj čovjeku love i da vlada tek tada ćeš da vidiš kakav je ko"
    Ja smatram da je to sila,ima se može se.
    Konkretno sa Šonetom uvijek najbolji odnos što se tiče posla,daj to i to pošalji,plati i svi sretni.

34. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Dr SEMA na ovom korisnom postu:

GSM Master grga's Avatar
    Clan br.
    12175
    Registrovan
    Feb 2009
    Godina
    43
    Br. postova
    598
    Hvala
    366
    Pohvaljen 281 puta u 169 postova
    Ja samo da se nadovezem na predhodne postove vezane za kako je bilo,sta je bilo....kad se nije slalo itd.....
    Pa bilo je bolje.Odem kupim - VIDIM STA KUPIM - nekad ponesem i plocu i odmah probam displej na primer....

Sad dobijes ono sto ti posalju,ono sto je obislo mozda krug od X kolega koji su to isto vratili....

PA DRUGARI OVO JE 2010 godina.Necemo se valjda vracati unazad.....
    Meni samo nije jasno kako se stvorio takav bahat odnos svih veleprodaja(ali svih),na racun nas musterija i to bas u ove godine krize.
    Umesto da vi trcite za nama,vi se ponasate kao da ste Bogom dani....secam se samo kad ste sa cenovnicima u rukama skakutali od radnje do radnje.

Sta sad bi ? Vazdigli se u visine ? Zasto ?

Shvatite da je ovo samo dobronamerna kritika,i upucena je svim VELEPRODAJAMA,ja vec dve-tri godine ne narucujem nego drugi narucuju za mene,izgubio sam zivce sa vama oko smesnih stvari...

p.s. Sad se setih kad je bila nestasica dzojstika SE,nema niko.....nazovem ja doticne(necu pominjati)....
    Imam brate...meni cudno al ajde.....i posla on meni.....ali KAPICE od dzojstika za K700 ! NARAVNO radnica je pogresila,izvinjava se i posalje mi posle 10 dana ali necete verovati OPET kapice dzojstika.

Dakle ljudi iz VP:Gledajte sta radite,kako radite,kad izgubite musterije bice kasno....

36. Sledeci korisnici su rekli hvala grga za ovaj koristan post:

GSM Expert Vlada84's Avatar
    Clan br.
    947
    Registrovan
    Mar 2006
    Godina
    36
    Br. postova
    945
    Hvala
    126
    Pohvaljen 189 puta u 133 postova
    Citiram Original postovao BILIKA Pogledaj post
    Pa znas sta Legija, uz svo duzno postovanje verovatno sto si Zvezda u ovom nasem svetu ti nemas tih problemA za razliku od nas obicnih smrtnika, narocito iz unutrasnjosti koji cekaju delove i expres-postu.
    Nije samo on, i ja nemam problema sa VP. Bar za sada. Ne reklamiram nista (doduse 2 ili 3 lcd-a i jedan box za ove 3-4 godine kako kupujemo u 3G i nista vise)! Ne kazem da nema neispravnih stavki nego kad sve saberes ne isplati se vracati, ispeglas to nekako i teraj dalje. NIKADA ne narucujem telefonom, samo e-mailom, NIKAD naknadno ne zovem da dodaju-oduzmu, uvek naglasim dali da ako nemaju Org stave Copy ili obrnuto. I glava ne boli Vidim da neki nemaju dobro iskustvo sa 3G BG ali od mene pohvala

38. Sledeci korisnici su rekli hvala Vlada84 za ovaj koristan post:

GSM Expert garfild's Avatar
    Clan br.
    41
    Registrovan
    Sep 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    3.095
    Hvala
    0
    Pohvaljen 22 puta u 5 postova
    puu..............

rale78
    Guest
    .........................
    kako vreme odmice i ja imam sve vece probleme sa delovima
    Izmenio rale78 : 28-07-10 u 19:59 Razlog: vreme obicno pokaze

GSM Guru goranfri's Avatar
    Clan br.
    2317
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    50
    Br. postova
    127
    Hvala
    21
    Pohvaljen 10 puta u 7 postova
    Citiram Original postovao Dr SEMA Pogledaj post
    "MA KAKAV TI I TVOJ POSAO,POJMA TI NEMAŠ"
    Noge su mi u koljenima klecnule,samo sam ga pozdravio i izašao.
    Ja im to ne bih oprostio

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    @goranfri
    ljudski je praštati,a i vjerovatno je prošlo tako kako jeste jer je na "domaćem terenu" ,da mi je to neko rekao kod nas ovamo u VP auuuuuuuuuuu
    Kontam zayebancija,reko nema veze,al da se makar nasmijao to ja nebi ni primijetio,al on ono mrtav ozbiljan,reko yebiga možda čovjek ima loš dan,pa mu ja nasjeo na volej.....
    Sve u svemu čim se ljudi "dograbe" love i moći ostali smrtnici su manji od makovog zrna ma ko oni bili (prijatelji,mušterije...),rijetki su oni koji ostanu na zemlji,većina poleti negdje u nebo,valjda prije reda testiraju kako je gore.
    Da tuga bude veća prije toga ne jedno 5 dana ja mijenjao na tom modelu u fullu oklop zbog boje hoće neki šminker bijeli to kod nas sad moderno,ma ni obraćao pažnju na slušalicu nisam,uhhh reko kud mu iz prve ne dogovori da je kao kod 6230 da mu natrlja nos kome je pošalje,hehehehehehehe

43. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala Dr SEMA na ovom korisnom postu:

---Management--- legija's Avatar
    Clan br.
    108
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.277
    Hvala
    13
    Pohvaljen 308 puta u 150 postova
    Ja sam jednom dobio JEDAN rajcicev alkatel boks umjesto 50 komada MT-a. Uredno platio carinu i sve i onda sex . . .
    Ali sve je kasnije dobro proslo.

45. Sledeci korisnici su rekli hvala legija za ovaj koristan post:

GSM Master zokisabac's Avatar
    Clan br.
    2499
    Registrovan
    Oct 2006
    Godina
    46
    Br. postova
    416
    Hvala
    137
    Pohvaljen 294 puta u 116 postova
    ma lako je tebi kad si pun kao brod.

Clan br.
    354
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    1.008
    Hvala
    303
    Citiram Original postovao zokisabac Pogledaj post
    ma lako je tebi kad si pun kao brod.
    vratio se kuci pun para

GSM Master milenko_pin's Avatar
    Clan br.
    8123
    Registrovan
    Sep 2007
    Godina
    41
    Br. postova
    492
    Hvala
    48
    Pohvaljen 53 puta u 21 postova
    Evo da ja kazem sta meni najvise smeta pored displaya koji ne rade redovno...
    Ja (kao i vecina servisera koji nisu iz BG-a) imamo mini veleprodaju u svojim lokalima, znaci po vise komada svih fletova, displaya koji najcesce odlaze jer musterija nece da ceka 2-3 dana na popravku i ako nemas deo odmah oni odu kod onog ko ima!
    E sad, imam displaya koji su mi na stanju pola godine i vise, znaci stoje u fiokicama kao i kod vas sto stoje, i zatreba mi posle pola godine i on ne radi, a vi ste menjali pecate i holograme, i ja em sto sam ga pre pola godine platio duplo vise, obicno necu ni da se cimam da pitam da zamenite vec bacim u kantu 15-30e!
    Treba da shvatite da ja ne mogu da funkcionisem kao neki serviseri u BG koji nemaju ni 1 kom fleta e250 u lokalu vec dolaze kod vas i kupuju na komad slusalice i fletove!

49. Sledecih 14 clanova foruma reklo je hvala milenko_pin na ovom korisnom postu:

GSM Expert Brka, Digital's Avatar
    Clan br.
    13038
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    950
    Hvala
    162
    Pohvaljen 125 puta u 65 postova
    Citiram Original postovao milenko_pin Pogledaj post
    Evo da ja kazem sta meni najvise smeta pored displaya koji ne rade redovno...
    Ja (kao i vecina servisera koji nisu iz BG-a) imamo mini veleprodaju u svojim lokalima, znaci po vise komada svih fletova, displaya koji najcesce odlaze jer musterija nece da ceka 2-3 dana na popravku i ako nemas deo odmah oni odu kod onog ko ima!
    E sad, imam displaya koji su mi na stanju pola godine i vise, znaci stoje u fiokicama kao i kod vas sto stoje, i zatreba mi posle pola godine i on ne radi, a vi ste menjali pecate i holograme, i ja em sto sam ga pre pola godine platio duplo vise, obicno necu ni da se cimam da pitam da zamenite vec bacim u kantu 15-30e!
    Treba da shvatite da ja ne mogu da funkcionisem kao neki serviseri u BG koji nemaju ni 1 kom fleta e250 u lokalu vec dolaze kod vas i kupuju na komad slusalice i fletove!
    Istina 100% , i ja ću iz tog razloga prestati da sarađujem sa 3G BG...

51. Sledeci korisnici su rekli hvala Brka, Digital za ovaj koristan post:

GSM Master .:MobiLuy:.'s Avatar
    Clan br.
    161
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    758
    Hvala
    107
    Pohvaljen 109 puta u 63 postova
    srecna vremena kad se islo kod cika B*** K***** pa ti sam izaberes sta ti treba. i tad bre nije bilo reklamacija i da nesto ne radi, ako se bas desi to bilo sitno pa i ne reklamiras. odes lepo pa kazes sacu malo da uzmem za 100-200e, a ono cika B*** dobio novu robu pa naberes za 500e. tad je bilo posla i dobre cene popravki, sad kad moze svako da kupi i po jedan flet za 2e, lcd za 4e i svi znaju sta koliko kosta u nabavci i ima milion "servisa" niti mozes da se ugradis ko covek i sve mora da se reklamira, i 10e su cifra, mnogo i ima neispravnih delova. pa 10x10 pa puta,puta....

GSM Guru
    Clan br.
    10869
    Registrovan
    Mar 2008
    Godina
    39
    Br. postova
    187
    Hvala
    1
    Pohvaljen 0 puta u 0 postova
    Ja imam divno iskustvo sa 3g BG, jednom sam bio tamo kupovao neku robu i dozivio sam to iskustvo; na samom izlasku iz radnje bio sam cak jednom nogom vani upita mene covjek da neznam koji mikrofon ide u c25 ja kazem ide isti kao u c25 covek se odusevio prisao mi i zahvalio se cak mi je dao poklon kabl za trihum.

Tako da samo reci hvale.

Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    evo ovako stvari stoje.
    posle zamene emmi filtera,sw,drugog fleta, lcd koji sam porucio od Dace(copy),a Sone mi je poslao org displej posle naseg razgovora(koji isto nije radio) tel radi .(vracen i stari flet)

zanimljivo je da taj isti org lcd radi na drugoj n95 8gb.

rezime ove price je da prva 2 lcd koja su copy nisu radili kod mene,kao i org,a sa dacinim lcd-om radi tel,dok na drugom telefonu isti taj org lcd radi

pozz

samo da napomenem da su posle prvog lcd zamenjeni emmi da ne dodje do zabune

Strana 1 od 3 123 PoslednjiPoslednji

Slicne teme

1. sta sada
    Postovao vesko u forumu HWK
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 06-02-09, 17:15
  2. !!! Sramota Crne Gore !!!
    Postovao MobileLand u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 31
    Zadnji post: 22-10-08, 23:44
  3. Testiranje novog BB5 box-a
    Postovao Dejan Kaljevic u forumu BB5 Box By Dejan Kaljevic
    Odgovori: 47
    Zadnji post: 07-05-08, 23:58
  4. Kolege iz Novog Sada..........svaka Vam cast !
    Postovao cybercom u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 39
    Zadnji post: 02-05-08, 20:08
  5. predlog novog zakona o saobracaju
    Postovao vitas u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 07-02-08, 04:14

Pravila postovanja