Strana 2 od 3 PrviPrvi 123 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 41 do 80 od 93

Tema: Ne igrajte se ...

GSM Master BVC-Project's Avatar
    Clan br.
    514
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    375
    Hvala
    0
    Pohvaljen 14 puta u 13 postova
    Mene interesira jel ima netko od vas Genie clip,kako on radi,dali za####va kod unloka i tako to.Evo neki komentar na Genie ako može,pošto ozbiljno namjeravam uzeti dotični halat.

GSM Expert Brka, Digital's Avatar
    Clan br.
    13038
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    950
    Hvala
    162
    Pohvaljen 125 puta u 65 postova
    A šta to Genie može ,što drugi alati ne mogu?
    Lično mislim da ne pruža onoliko koliko košta,
    no ako ćeš da popuniš kolekciju...

3. Sledeci korisnici su rekli hvala Brka, Digital za ovaj koristan post:

GSM Master .:MobiLuy:.'s Avatar
    Clan br.
    161
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    758
    Hvala
    107
    Pohvaljen 109 puta u 63 postova
    Citiram Original postovao BVC-Project Pogledaj post
    Mene interesira jel ima netko od vas Genie clip,kako on radi,dali za####va kod unloka i tako to.Evo neki komentar na Genie ako može,pošto ozbiljno namjeravam uzeti dotični halat.
    ja bi ti reko da nije crko na poslednji update

al mislim da radi, to je za mene ozbiljan alat.

vidi tamo od kad oni radili 9DDB!!

Product Suporter cezar's Avatar
    Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    Pohvaljen 205 puta u 130 postova
    @mobikom
    znaci slazem se sa tobom u potpunosti ali u svemu UB bas zna da zeza sa flesovanjem,mt je svakako broj 1 daleko ispred aliskoro sve flesam na jaff,jest da je hwk dizao neke 6700 sto ovi nisu i to stoji,ma mora se imate sve i to ti je svaki je dobar na svoj nacin

GSM Master BVC-Project's Avatar
    Clan br.
    514
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    375
    Hvala
    0
    Pohvaljen 14 puta u 13 postova
    Pa eto čitam da su uspjeli dekodirati neke SL3-ce na brutforce ali nebitno,bitno da se može.Možda je to interesantno,zar ne?

GSM Master marq's Avatar
    Clan br.
    2228
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    38
    Br. postova
    337
    Hvala
    15
    Pohvaljen 45 puta u 31 postova
    OK ali alat ce da unisti trziste brze nego UFS kad se pojavio.

GSM Master mobicom's Avatar
    Clan br.
    927
    Registrovan
    Mar 2006
    Tetovo, MK +42� 0' 27.37", +20� 58' 38.51"
    Br. postova
    705
    Hvala
    69
    Pohvaljen 45 puta u 27 postova
    Citiram Original postovao grga Pogledaj post
    Ja se izvinjavam sto skrecem sa teme ali nije mi jasno ?

Kada dodje dct4++ ti Gorane dekodiras to MT-om preko logova ?
    2 godine nisi flesovao sa UB,a kazes "fles iskljucivo na JAF",pa to je po meni jedan od Najnestabilnijilih boxova.Ako ti JAF dobro fleshuje onda ti nisi probao kako flesuje HWK ili MT na USB.

Dajte bre dosta lagarije,MX je to sto jeste i za te pare se isplati samo aktivacija za BB,dalje da ne pricamo.....
    ne, dct4++ na UB unlock, a na UB ne 2god nego nisam uopste flesovao sem par puta iz radoznalosti jer nemam potrebe. 70% na jaf, 20% na phoenix i 10% na MT, mada MT unazad neko vreme cesto na extract content zna da mi napravi fail i da telefon ostane bez teme...
    JAF box mi je jako dobro stabilan i nikad nisam imao problema i ne vidim razlog zasto ne bi ga non stop koristio, a imam ga od kad se pojavio na trziste iz samog starta, dok se nije koristio i pkey.
    pozdrav tebi i ziv mi bio

Citiram Original postovao cezar Pogledaj post
    @mobikom
    znaci slazem se sa tobom u potpunosti ali u svemu UB bas zna da zeza sa flesovanjem,mt je svakako broj 1 daleko ispred aliskoro sve flesam na jaff,jest da je hwk dizao neke 6700 sto ovi nisu i to stoji,ma mora se imate sve i to ti je svaki je dobar na svoj nacin
    helooo
    nisam se previse naflesao 6700 jer kod mene sada je puka siromastija u odnosu na sve vas, ali sto mi doslo 6700 i ako je do flesa uvek mi pomogao phoenix na usb
    pozdrav i tebi
    Izmenio mobicom : 06-02-10 u 01:03

---Management--- legija's Avatar
    Clan br.
    108
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.277
    Hvala
    13
    Pohvaljen 308 puta u 150 postova
    Momci jel vi uopste razumijete da je "mx key" sad Zulein , i da sve ovo sto je pusteno je ukradeno sa genie klipa i mt box-a.
    Kad oni prestanu pustati update, mx key ce da odumre. A sigiuran sam da niko pametan sad nece nista novco pustati za Nokiu dok je zuki tu.

Momak koji je inace originalni programmer nema kapacitet da to sve odradi, a Zukiju je bas dobro doslo da ima novu zrtvu.
    Dakle prije nego sto napisete neki hvalospjev, prvo razmislite koga hvalite.

10. Sledecih 3 clanova foruma reklo je hvala legija na ovom korisnom postu:

Balkan GSM Team darkskir's Avatar
    Clan br.
    575
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    751
    Hvala
    187
    Pohvaljen 373 puta u 172 postova
    Citiram Original postovao legija Pogledaj post
    Momci jel vi uopste razumijete da je "mx key" sad Zulein , i da sve ovo sto je pusteno je ukradeno sa genie klipa i mt box-a.
    Kad oni prestanu pustati update, mx key ce da odumre. A sigiuran sam da niko pametan sad nece nista novco pustati za Nokiu dok je zuki tu.

Momak koji je inace originalni programmer nema kapacitet da to sve odradi, a Zukiju je bas dobro doslo da ima novu zrtvu.
    i na kraju real programer mx keya dobije kitu u pakash i bude za sve on kriv a braca bluz se smiju iz drugog plana ..
    to je cupo opste poznato svima koji su malo duze u poslu ali zivot ide dalje zivot brzo prolazi ..

a nema izgleda 100% zastite za zukija , kome se na ledja popne taj brzo izgubi volju za daljim ulaganjem u svoje programere itd , u prevodu veliki boxovi tipa MT , Genie
    UB imaju najvece gubitke jer mnogo ljudi zivi i iza kulisa tih boxova tako da svako treba debelo da razmisli prije nego u nesto ulozi

pozz. svima

GSM Guru jovanku's Avatar
    Clan br.
    8796
    Registrovan
    Nov 2007
    Godina
    66
    Br. postova
    200
    Hvala
    28
    Pohvaljen 35 puta u 23 postova
    Juce sam imao Nokiju 2330c-2 i 1680c radio ih sa MX i sve proslo ok, mada imam MT ali sto dati makar i 2 kredita (koja ce trebati za nesto drugo) kada se moze i ovako. Mislim da svako od vas voli kada uzme lovu, a nije dao nista

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    @jovanku
    u pravu si ti,mada poenta priče nije ta uopšte,skroz je nešto drugo u pitanju......

Clan br.
    8796
    Registrovan
    Nov 2007
    Godina
    66
    Br. postova
    200
    Hvala
    28
    Citiram Original postovao Dr SEMA Pogledaj post
    @jovanku
    u pravu si ti,mada poenta priče nije ta uopšte,skroz je nešto drugo u pitanju......
    Ma druze razumeo sam ja tebe, pored MT i 3 HWK izmedju ostalog posedujem i MX i nisam rekao da je idealan i ne moze da se poredi sa MT, ali ruku na srce za sve pare odradi (koliko para toliko muzike) i treba posedovati, ali brate za 40 evra radi. Ne kazem do cega je doveo, i za koliko se radi.

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    @jovanku
    e zbog toga nam i jeste tako care moj ja bih volio da se ni jedan ali ni jedan tel ne moze uraditi free e onda ne bi bilo pilicara i radio se tel za 1e,dal je tel 5e ili je tel 500e unlock je na kredit i kosta ccccc.... toliko,jer kada ti odes na benzinsku da naspes benzin u najnovijeg merca 1litar je 1,70km i isto toliko kosta litra i za ficu pa ko hoce da se voza neka se voza pa zar nije tako

Clan br.
    8796
    Registrovan
    Nov 2007
    Godina
    66
    Br. postova
    200
    Hvala
    28
    Eh moj Cezare i ja bih to isto voleo ali ovaj nas posao vise nije isti kao sto je bio sve se iskomplikovalo do ja*a , a bolja vremena nisu na vidiku.

GSM Senior noki's Avatar
    Clan br.
    542
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    52
    Br. postova
    103
    Hvala
    1
    Pohvaljen 9 puta u 6 postova
    Ajde sada jedno pitanje nevezano za temu: koji je box zeznuo trziste Motorola? Odnosno precoznije zar se nije Rocker prodavao najjeftinije na trzistu i nije li posle njegovog pojavljivanja cena dekodiranja Motorola pala? Sto se tice MX-a za te pare radi vise nego dobro. A MT je za mene veliko razocarenje, zadnji izbacuju masu stvari i sve im se placa a uz to box uopste nije savrsen. Nebi me cudilo da se svaki klik na misa kod MT-a ne naplacuje!

Product Supporter scorpy's Avatar
    Clan br.
    334
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    43
    Br. postova
    401
    Hvala
    158
    Pohvaljen 45 puta u 25 postova
    A ipak bi se mnogi slozili samnom da bi bilo mnogo bolje da svi timovi imaju politiku kao MT, da se sve naplacuje bilo preko aktivacija ili za svaki telefon pojedinacno.
    MX sam i ja nabavio zato sto radi masu stvari i ako mozes birati da platis ili neplatis za neku operaciju, logicno je odluciti se za ovu zadnju opciju, ali sve je to na stetu ovog posla.
    Neko treba da finansira R&D a to treba da placaju krajnji korisnici proizvoda, i sto se manje placa proizvod bice losiji kvalitet ili ce se na kraju ukinuti

GSM Expert Vlada84's Avatar
    Clan br.
    947
    Registrovan
    Mar 2006
    Godina
    36
    Br. postova
    945
    Hvala
    126
    Pohvaljen 189 puta u 133 postova
    Ma uozbiljio ga Manole http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=921577
    dao mu ga po serveru, ovo-ono....
    @scorpy Slazem se i mislim da ako nisu logovi onda barem da tool bude skup pa ko zeli nek izvoli. Recimo kao nekada Martech sa TP adapterima.

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    @noki
    ma nemas tui pojma lupas samo bezveze sa cim si prvo radio unlock na bb5 onih starih bb5 jel radio DK I MT-pro I TADA STE SVI LIZALI MUDA I HVALIL KAO SUPER VRH I SVE A SADA KAD LJUDI NECE DA RADE ZA KIKIRIKI JEL OSTALI PILICARI KOPIRAJU BAS NJIH I PUSTAJU SVASTA A VAMA JE FREE jer ne dajete ni evra za update e onda su oni super kako ste takvi ljudi ne mogu da vjerujem uzas

21. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala cezar na ovom korisnom postu:

GSM Senior noki's Avatar
    Clan br.
    542
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    52
    Br. postova
    103
    Hvala
    1
    @Cezar
    Bravo majstore pogodio si srz.Koliko sam ja ulozio para dodji budi moj gost pa ces da vidis.

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    ma mozes uloziti koliko god hoces moj jedan boks je kostao ko sve tvoje sto imas od prvog dana sto si kupio do dan danas to ti tvrdim,jest da sada sa njim se slikam samo ponekada i drzim ga u regalu ali tako je

GSM Master MADCIRA's Avatar
    Clan br.
    9
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    38
    Br. postova
    486
    Hvala
    49
    Pohvaljen 159 puta u 61 postova
    koliko para toliko muzike.....toliko otprilike o MX-key
    znam samo da sam svojevremeno syebao 2330 upisavsi patch od 2323,svi allmighty tool-ovi udarali u prazno,jedino je mx-key upisom camera files i repair BT resio problem
    ekran & scorpy znaju o cemu pricam

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    ne svatate niko ne osporava to sto uradi ta stvarcica nego ovdje je rijec o tome ko stoji iza toga i dokle ce to trajati,hocete da kazete da je griffin team i taj jado isto dajte ne budite djeca on je obicni trgovac preprodavac on zna o programiranju malo manje od svih nas,al nebitneo nesete da shvatite to al nema ni veze necu vas ni ubjedjivati u suprono nekom je lakse natjerati metar u #### nego cenat u glavu

GSM Master dr.Pava's Avatar
    Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    Pohvaljen 70 puta u 50 postova
    samo vratite film par godina unazad i videcete da je zulea radio eriksona kao ni jedan drugi alat(nije ga ni bilo ozbiljnog),tj lasera nije bilo nigde a ne znam ko moze da ospori zuleu i njegov rad

ps a sto se tice novice cuo sam se sa njim kad je izasao unlock bb5 i kad je porucio mt koji je kostao brdo para a 95% nas je samo mastalo o tome jer je bilo pitanje kako izvuci ulozenih xxxx eura

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    gdje ti je usb smart ako si ga i imao bacen je negdje i nisi ga vidjeo 2 godine,a kada nisi koristio mt box od kada je izasao,sto sada za se preedpostavljam koristis setool a ne taj neki zulein pa zato sto on bude i prodje a ovi trajuuuuuuu u tome je razlika

Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    jeste razlika u tome ali je razlika i u ceni alata,tako da za ulozenih 40 eur za mx key,za kratko vreme mozes da napravis brdo para ako umes i to je to

a iskreno da ti kazem sto se tice mt boxa ja sam sdamo imao muke sa njim i a nemoze niko da mi kaze da je to pravi alat

ono sto radi hwk ne moze ni jedan(to je samo primer)

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    pa hwk nas je i doveo dovde gdje smo,a da radi i da je alat sa kojim najradije i najlakse radim i to stoji mislim da se ne razumijemo ja samo kazem da svako od njih treba da cijeni sebe i da sve bude jako skupo i nista free pa ce i kod nas sve da bude ok sa cijenama nadam se da razumijes ovo sta hocu reci

Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    45
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    razumem ja to al sad aj ti meni ziv i zdrav bio posto ode ovo daleko

pozz

GSM Senior noki's Avatar
    Clan br.
    542
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    52
    Br. postova
    103
    Hvala
    1
    Pavo pozdrav za tebe.Kao prvo ja sam prvi za to da se boxevi ne prodaju jeftino.Sto skuplji to manje ljudi moze da kupi.Drugo najvise bih voleo da se vrati vreme kada se radilo na eprom pa da 95% ljudi ne pipa vise telefone a ne nabodi kabl i unlock. Trece najlepse je bilo kada se BB5 radio na tespoint i ja sam to radio sa MT Pro boxom. Za MT projekat tvrdim da je jedan od najozbiljnijih projekata na trzistu ali preterali su sa naplatama i logovima za razne stvari pa tako da moras da kupujes stalno neke logove.Cinjenica je da programeri rade tezak posao i da treba to naplatiti. Ali sa druge starne pogledajte neke timove koji rade vec par godina i nisu naplatili ni jedan update.Infiniti je za mene najbolje ulozen novac.A da MT ume da zabrlja pisao sam u nekom od postova kada mi se 2330 nakon unlocka gasio u porukama. Prema tome niko nije savrsen.Moram i Legiji javno da se izvinem sto sam ga spomenuo ali tvoj Rocker je trebao imati vecu cenu . Ja sam veliki ljubitelj motorole imam skoro sve alate i obozavam da je radim. I na kraju kko je Zulea ja to dobro znam i cak mnogo bolje nego mnogi ovde.Zivim na granici sa Rumunima i znam kakav je to narod globalno. Mog kuma Kimu je zeznuo i boli njega cose za ceo svet.Nije ni prvi ni zadnji put. MX key nece jos dugo! Siguran sam.

Clan br.
    11855
    Registrovan
    Mar 2007
    Br. postova
    1.525
    Hvala
    44
    o tome ti pricam druze to je to,i to za infinity se slazem u potpunosti i vygis je isto full niosta ljudi ne traze a radi sve gotov lg sve da se vrati na staro tesko bas zbog tih prevaranata

GSM Master YuMERA's Avatar
    Clan br.
    511
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    55
    Br. postova
    348
    Hvala
    67
    Pohvaljen 163 puta u 63 postova
    Dejan Kaljevic je kriv sto je nasao resenje za BB5 da to nije uradio niko sad nebi te telefone mogao da dekodira a ovako samo spustaju cenu i hoce da naude jedni drugima....

Mlati te vi praznu slamu, trzisna ekonomija je isto nauka koju treba shvatiti a onaj ko shvati, na vreme, manje pati...

poz

34. Sledecih 2 clanova foruma reklo je hvala YuMERA na ovom korisnom postu:

GSM Master grga's Avatar
    Clan br.
    12175
    Registrovan
    Feb 2009
    Godina
    43
    Br. postova
    598
    Hvala
    366
    Pohvaljen 281 puta u 169 postova
    "Besposlen pop i jarice krsti"-tako bih je prokomentarisao ovu celu "raspravu"....

Posao nisi ubili boxovi,nego tzv trgovci-serviseri.

pozdrav ,
    Izmenio grga : 08-02-10 u 16:40

36. Sledecih 5 clanova foruma reklo je hvala grga na ovom korisnom postu:

GSM Master rama's Avatar
    Clan br.
    545
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    49
    Br. postova
    657
    Hvala
    147
    Pohvaljen 249 puta u 88 postova
    evo dosao red da i ja nesto kazem o fanoznom mx key.....
    1.cim se pojavio odmah sam ga kupio
    2.tih 40e je izvukao za tri dana
    3.alat je ok ali koliko para toliko i muzike
    4.zadovoljan sam kako radi...i ako ima podosta bagova
    5.naravno da nemoze da se uporedi sa mt.hwk.ub....

ALIIIIII.......(samo da nema ovog ALI,koji srecu kvari)

Juce mi dodje na unlock nokia 3120cl,uradio gomilu cak i na zulein free softverom,posto mi je bio zauzet UB,predjem na drugi racunar na mx key,iscitam sve,uradim mu backup rpl(uvek ga radim iz opreza)
    usled unlocka zaglupi softver i dobijem mrtav telefon,#### grebi nece i nece u lokal mode,pokusaj flesha bezuspesan,stane na upisivanju mcu na sve alate,ajd sta cu brisanje pa posto imam sacuvan backup rpl-a,vraticu mu rpl pa nanovo unlock(bar sam mislio da imam sacuvan rpl),obrisem ja njega i super udje u local mode,imei 12345678....,vratim backup rpl...i tel opet mrtav,odem pogledam nije sacuvao dobar rpl,same zvrljotine i velican mu je nekih 162 i dokuraja sad terba rpl da se radi,rpl-30e a ceo polovan telefon kupio za 40e,musteriju ispostovao a telefon u furdi.
    Ovo su moja iskustva,zeleo sam da podelim sa vama,vezano za brkinu konstataciju NE IGRAJTE SE...uradite backup certifikata na vise alata pa posle se igrajte...pozdrav
    Attached Images Attached Images

38. Sledecih 3 clanova foruma reklo je hvala rama na ovom korisnom postu:

GSM Guru
    Clan br.
    5934
    Registrovan
    May 2007
    Godina
    42
    Br. postova
    202
    Hvala
    27
    Pohvaljen 27 puta u 18 postova
    napokon jedan post a vezan za brkinu temu !
    pozdrav

GSM Master grga's Avatar
    Clan br.
    12175
    Registrovan
    Feb 2009
    Godina
    43
    Br. postova
    598
    Hvala
    366
    Citiram Original postovao kicma Pogledaj post
    napokon jedan post a vezan za brkinu temu !
    pozdrav
    Samo da dodam posto sam ucestvovao u cupanju istog gorepomenutog 3120c

Obavezno ali OBAVEZNO pogledajte kakav je beckup napravio.Ova zadnja verzija ima izgleda neki bug,napravi beckup koji nije uopste kompletan.
    Dakle uporedite ga sa predhodnima....ili sto rama kaze na vise alata.

Znaci krajnje sta ostaje to je komplet brisanje i naravno syeban IMEI.Kada se vrati ovakav beckup telefon ostaje isto mrtav kao na pocetku........nema vise ni local moda ni nicega...

pozzz

---Management--- legija's Avatar
    Clan br.
    108
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.277
    Hvala
    13
    Pohvaljen 308 puta u 150 postova
    40 po 40 nabere se.

GSM Guru mika11's Avatar
    Clan br.
    387
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    58
    Br. postova
    177
    Hvala
    88
    Pohvaljen 47 puta u 27 postova
    A jel imate vi neki box koji nije zviznuo ni jedan fon ?
    MX-key radi kako radi ... a , dali ste primetili da je baziran na serveru , pa je pitanje koliko ce da radi ?
    Mozak operacije je Zulea pa kao svaki njegov rad nece trajati dugo ... za sada na Z-franku maltene svaki drugi post je oko MX-a i najverovatnije ide prodaja sta ce biti kad se trziste zasiti ? nesto ce izmisliti ( ce se posvadjati ili sta god ) i MX jednostavno ce nestati i opet Jovonanovo nacice nekog idiota (npr MIKA11 ) koji nema veze sa programiranjem i eto novi tool za jeftine pare i mi ce ga kupimo i bicemo srecni ...
    A ako taj Alim i ima veze sa programiranjem ili sakupi neku ekipu da nastave rad na MX-u saceka ce ga ovo
    "Because Raskal still not payed his debts to me, I want to clear one thing:

I will do ALL MY BEST to crack/emulate/... ANY new version released by JAF team. Who knows me, maybe could understand what exactly I said here and what exactly I can do. Who not knows me, better keep silence ...
    Also, I will not stop only here, it could come more worst than just a crack.

Now ...... we wait.

Best regards,
    Zulea
    eto toliko od mene...
    PS uzmite pare dok moze...
    pozzz

GSM Master YuMERA's Avatar
    Clan br.
    511
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    55
    Br. postova
    348
    Hvala
    67
    Pohvaljen 163 puta u 63 postova
    Citiram Original postovao legija Pogledaj post

MxKey is NOT my product, is an old software made by a nice and good programmer from Indonesia, Alim Hape. MxKey is ONLY sell internationaly (outside Indonesia) by Manole. And yes, Manole is my brother. And Manole also lost enough money with Raskal. So, if your small brain concluded from this facts that MxKey is my product, improve a little your IQ level.

And I not said I will do some own made software for free. I not said I will put any informations for free. I said I will CRACK/EMULATE/... any new update of JAF or any new product related with Raskal. ONLY this and nothing more.

And about MxKey, I think 101% that MxKey will be ALL TIME 2-3 steps in front of JAF! MxKey by Alim Hape just become an MONEY MAKER machine for all users who purchased this product, with so small investment. So, if you worry about MxKey users, you just proof your low IQ level again, because MxKey by Alim Hape will be ALLWAYS IN FRONT of JAF!

Best regards,
    Zulea

http://forum.gsmhosting.com/vbb/show...6&postcount=15

GSM Master Sejo's Avatar
    Clan br.
    601
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    42
    Br. postova
    385
    Hvala
    4
    Pohvaljen 1 put u 1 postu
    Danas sam rijesio 2 N96 contact retiler mislim da i nije tako los jedino cijena
    Na UB bi me kostalo repair sim lock 20 credita SDrepair 30 credita nisu neke pare ali...
    Pretplatio se u plusu je 40e
    A sto se tice backupa moje misljenje je treba ga uraditi na vise box-eva

GSM Master johnnymld's Avatar
    Clan br.
    255
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    443
    Hvala
    9
    Pohvaljen 21 puta u 13 postova
    moja konstatacija

za dan se isplatio sa 2 kom contact service,
    posle toga sve i svasta odradio na njemu i nista ubio 2 ili 3 sd repaira,par 2330c,2720c,par bb i to je to
    elem jedini je pb sto sam te bb radio na 40e arashod bio smesan na tu cenu a sada kada kazes toliko samo sto te ne roknu ali jbg
    sto bi se reklo kod mene u selu "svako vreme nosi svoje breme"
    opet ce izaci nesto novo,opet cemo placati pa ko u mesec dva izvuce svoje izvukao je posle toga se opet radi na 1-5e po tel i to je to

p.s. oticicu u kamenoresce tamo barem nema velike konkurencije!!!

GSM Master grga's Avatar
    Clan br.
    12175
    Registrovan
    Feb 2009
    Godina
    43
    Br. postova
    598
    Hvala
    366
    Citiram Original postovao johnnymld Pogledaj post

p.s. oticicu u kamenoresce tamo barem nema velike konkurencije!!!
    Mislis ? Imam drugara sto porodicno rade vec 30 godina,sto bi se reklo Topalovici

Znas sta je problem ? Kineski mermer koji je daaaaleko jeftiniji nego ovaj "nas".Ljudi vise ne placaju skupe spomenike,nego uzmu taj kineski to sto orone za par godina yebe im se....ionako koga nema bez njega se moze.
    Tuga bate moj na sve strane....

No da se vratimo na mx-key.Moje prvo iskustvo s njim danas(posto sam ga danas kupio).
    Nakacim,instaliram,aj da probam dosla mi 1650 za unlock....clik na Info kad ono telefon vec otkljucan.....

Eto ti bedaka ili meraka....ne znam sta je

Strana 2 od 3 PrviPrvi 123 PoslednjiPoslednji

Pravila postovanja