Prikazivanje rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Dragi Željko stvarno si...

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova

Dragi Željko stvarno si...

... smiješan i kao dijete se ponašaš,ja sam ti davo rekao o tom copy/paste evo ti toliko o tom copy/paste,ako si to ti izmislio tu toplu vodu apropo flešovanja S5230 pa trebao si brate to ljudim sročiti na našem jeziku a ne na engleskom,i onda ti nama pričaš nešto kao o copy/paste,s tobom se čovječe niko ne takmiči niti ima potrebe,svako ima svoj posao,svoje mušterije,ostaj pozdravljen.......................
    APROPO teme sa linka: http://www.gsmserbia.com/forum/showthread.php?t=29699

Molim te pogledaj kad si to ponudio svojim userima 24.9.2009

A sad fino pogledaj kad je to čovjek postovao ovde:
    http://forum.gsmhosting.com/vbb/show...ssfuly+flashed

15.8.2009

Što je znači mjesec i jače dana prije nego što si ti copy/paste.

ne kontam te,znači mi svi copy/paste a ti sve fajlove sam praviš za svoje usere,post je dobronamjeran i samo dokaz da griješiš po ko zna koji put kao što si pogriješio i kad smo se posvađali,samo što je tvoj ego vrlo jak i ne možeš da pređeš preko toga da nisi nekada u pravu,posvađali smo se baš zbog toga što nisi htjeo da priznaš da si pogriješio,i moj je ego jak pa možda i jači od tvog,ali ja ga znam i svladati i popustiti kad vidim da nisam u pravu.

POZDRAV
    Izmenio Dr SEMA : 27-09-09 u 09:38

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    Nisam vidio promaklo mi ljude nazivaš prevarantima i klošarima (reče mi kolega),ok nije problem,a zaboravio si dok si vozio GOLFA 1 kojem je bio propao pod i kočio si nogama kroz pod kao Kremenko Flinstons iz crtanih filmova,e sad su ljudi klošari,a ti si gospodin jer voziš Škodu Oktaviju od para koje su ti upravo dali ti klošari,žalosno.
    ne cijeniš ljude,a tražiš da budeš cijenjen,cijeni da bi bio cijenjen.
    Vidim spominješ tamo zvučna i bitna imena u GSM svijetu barem kod nas,Šone,Deda,Deki,Legija u biti ubacuješ žetone tim ljudima da se ne bi zamjerio,ne vidim da si naveo ni jednog svog običnog smrtnika usera kojeg niko ne poznaje a ipak je tvoj user,toliko o tvom poštivanju tvojih usera.......
    Mogli bi mi polemisati o ovome beskonačno,svaka medalja ima i drugu stranu,ali neka popustit ću malo.........

Ovo sam ti napisao jer si pod klošarom i prevarantom mislio na mene,pa vidi nemam tvoj support a opet imam sve fajlove koji mi trebaju i čak više nego što ti možeš da zamisliš..................
    OBRAZ mi je čist kao vedro nebo..................

GSM Expert garfild's Avatar
    Clan br.
    41
    Registrovan
    Sep 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    3.095
    Hvala
    0
    Pohvaljen 22 puta u 5 postova
    sta je bre zeki, sto si se naljutio?
    svakih 3mjeseca svratim i ti odmah dizez nos, pa daj, budi kulturan

ako si vec posao napravio i ako ti niko nije konkurencija sto se ljutis, budi drug da i drugi malo uzmu

Pravila postovanja