Prikazivanje rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Kabl za j132 i slicne modele...

GSM Senior noki's Avatar
    Clan br.
    542
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    52
    Br. postova
    103
    Hvala
    1
    Pohvaljen 9 puta u 6 postova

Kabl za j132 i slicne modele...

Za sve koji imaju problem oko unlocka oko ovog modela evo mala pomoc: posle dugog i neuspesnog experimentisanja sa raznim interfejsima i kablovima dosao sam do uspesnog resenja uz pomoc UC10 kabla(4 u 1) kojih je bilo jako puno na nasem trzistu. U interfejsu se nalaze 2 IC-a, jedno je ftdi kolo a drugo neznam koje je ali nije nam ni bitno. Na FTDI 232 zakacite direktno na 24. i 25. nogicu rx i tx od telefona i to mora da radi.Ukljuciti tel na kabl,kliknuti dva puta na uc-10 u softu i kada softver krene da trazi telefon pritisnuti na 2 i 5 i taster za paljenje.Potrebno je samo jos par sekundi strpljenja i kraj. Ako sam nekom pomogo neka casti pivo kada se vidimo Pozdrav!!!!

Digico procitaj pp!!!!!!

GSM Master dr.Pava's Avatar
    Clan br.
    271
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    44
    Br. postova
    634
    Hvala
    39
    Pohvaljen 70 puta u 50 postova
    Citiram Original postovao noki Pogledaj post
    Za sve koji imaju problem oko unlocka oko ovog modela evo mala pomoc: posle dugog i neuspesnog experimentisanja sa raznim interfejsima i kablovima dosao sam do uspesnog resenja uz pomoc UC10 kabla(4 u 1) kojih je bilo jako puno na nasem trzistu. U interfejsu se nalaze 2 IC-a, jedno je ftdi kolo a drugo neznam koje je ali nije nam ni bitno. Na FTDI 232 zakacite direktno na 24. i 25. nogicu rx i tx od telefona i to mora da radi.Ukljuciti tel na kabl,kliknuti dva puta na uc-10 u softu i kada softver krene da trazi telefon pritisnuti na 2 i 5 i taster za paljenje.Potrebno je samo jos par sekundi strpljenja i kraj. Ako sam nekom pomogo neka casti pivo kada se vidimo Pozdrav!!!!

Digico procitaj pp!!!!!!
    ja cu...............

GSM Master digico's Avatar
    Clan br.
    2869
    Registrovan
    Nov 2006
    Godina
    43
    Br. postova
    466
    Hvala
    2
    Pohvaljen 4 puta u 2 postova
    Citiram Original postovao noki Pogledaj post

Digico procitaj pp!!!!!!
    na pp sam odgovorijo pred da procitam ovo, tako da....

Clan br.
    2869
    Registrovan
    Nov 2006
    Godina
    43
    Br. postova
    466
    Hvala
    2
    Jos jednostavnije

tx i rx na 4 u 1 sam premostijo od FTDI-ja do izlaza pa sad dal za j132 ili bilo koji drugi sa standardnim konektorom FERCERA , fakticki je premosceno ono drugo IC i momentalno ostaje bas nebitno, pa videcemo

thx Novica

Clan br.
    2869
    Registrovan
    Nov 2006
    Godina
    43
    Br. postova
    466
    Hvala
    2
    Da ne otvaram novu temu, nije toliko bitno al mi nelogicno !

Slucajno primetijo da aplikacija SE Calypso Flasher & Unlocker od cruiser-a ne cita e-gate dok na ostale nije problem, mozda neko zna ??? Ukljucena samo ona...

Slicne teme

1. Problem J132 08W45
    Postovao mirolic u forumu SEtool support forum
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 18-02-09, 15:10
  2. rm-340 2600c unlock sa jafom i koji kabl?
    Postovao mmanduri u forumu J.A.F.
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 19-10-08, 17:57
  3. EASY FLASH kabl za JAF
    Postovao aleksanalek u forumu J.A.F.
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 08-12-06, 13:36

Pravila postovanja