Prikazivanje rezultata 1 do 14 od 14

Tema: Posledice promjene IMEI broja u 000000000000000

GSM Potencijal Darko's Avatar
    Clan br.
    12030
    Registrovan
    Dec 2008
    Godina
    36
    Br. postova
    36
    Hvala
    0
    Pohvaljen 0 puta u 0 postova

Posledice promjene IMEI broja u 000000000000000

Moze li mi neko reci koje su posledice promjene IMEI koda u 000000000000000?

Dekodirao sam B130 rucno, ppomocu sifre pa me zanima?
    Ili ako postoji nacin da se IMEI rucno vrati?

GSM Master barac_m's Avatar
    Clan br.
    2913
    Registrovan
    Nov 2006
    Godina
    34
    Br. postova
    772
    Hvala
    127
    Pohvaljen 139 puta u 127 postova
    cime se ti bavis?

GSM Master maistorus's Avatar
    Clan br.
    79
    Registrovan
    Oct 2005
    beli manastir- bivsa jugoslavija sada hrvatska
    Godina
    42
    Br. postova
    245
    Hvala
    32
    Pohvaljen 20 puta u 12 postova
    nema mreze itd a usto je ti i krivicno dijelo kao npr promjena broja sasije auta

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    a sta ima veze cime se bavi ?? valjda se nije dzabe uclanio na ovog foruma ako se ne bavi telefonima.nemogu ovde biti svi profesionalci i imati boksove.jednostavno reci coveku da nemoze rucno vratiti IMEI mora da ide na box i to e to.nemogu da shvatim neke clanove po forumu izigravaju nesto a i da ih pitas neznaju sta.zalosno stvarno zalosno.ako se neko uvredi izvinjavam se ali moram da napisem moje mislenje.pozdrav

GSM Master zekac's Avatar
    Clan br.
    3307
    Registrovan
    Jan 2007
    Br. postova
    392
    Hvala
    11
    Pohvaljen 13 puta u 12 postova
    Ponesi telefon u neki servis da ti zavrse to.

GSM Guru pelesta's Avatar
    Clan br.
    399
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    53
    Br. postova
    127
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao pupe Pogledaj post
    a sta ima veze cime se bavi ?? valjda se nije dzabe uclanio na ovog foruma ako se ne bavi telefonima.nemogu ovde biti svi profesionalci i imati boksove.jednostavno reci coveku da nemoze rucno vratiti IMEI mora da ide na box i to e to.nemogu da shvatim neke clanove po forumu izigravaju nesto a i da ih pitas neznaju sta.zalosno stvarno zalosno.ako se neko uvredi izvinjavam se ali moram da napisem moje mislenje.pozdrav
    Ima veze.Iz koje si ti price ispao?

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao pelesta Pogledaj post
    Ima veze.Iz koje si ti price ispao?
    pa objasnimi kakve veze ima ??? nesme covek da pita sta je problem??? pa nije ovaj forum za experte kao sto su neki ovde (ili osecaju se tako) pa da se bois da ih pitas nesto.ako neces da odgovoris coveku onda nemoj da pises i kraj.neznam sta zelite postici sa ovim prebacivanja stvarno se cudim.bravo najbojlji ste svaka vam cast nemoze svako kako vas (to je bas neka darba bozja):

GSM Guru
    Clan br.
    457
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    54
    Br. postova
    230
    Hvala
    21
    Pohvaljen 31 puta u 16 postova
    Citiram Original postovao pupe Pogledaj post
    a sta ima veze cime se bavi ?? Valjda se nije dzabe uclanio na ovog foruma ako se ne bavi telefonima.nemogu ovde biti svi profesionalci i imati boksove.jednostavno reci coveku da nemoze rucno vratiti imei mora da ide na box i to e to.nemogu da shvatim neke clanove po forumu izigravaju nesto a i da ih pitas neznaju sta.zalosno stvarno zalosno.ako se neko uvredi izvinjavam se ali moram da napisem moje mislenje.pozdrav
    pa niko nije duzan da mu objasnjava sta da radi zato sto se uclanio,to moze i moja baba persa ,hteo je da uradi tel. A da neplati ko neplati na mostu plati na cupriji :d

GSM Master maistorus's Avatar
    Clan br.
    79
    Registrovan
    Oct 2005
    beli manastir- bivsa jugoslavija sada hrvatska
    Godina
    42
    Br. postova
    245
    Hvala
    32
    Pohvaljen 20 puta u 12 postova
    imas babu persu uvijek sam mislio da je to izmisljeno ime

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao Xtream Pogledaj post
    pa niko nije duzan da mu objasnjava sta da radi zato sto se uclanio,to moze i moja baba persa ,hteo je da uradi tel. A da neplati ko neplati na mostu plati na cupriji :d
    vidi ovako ! ! vi ste se uplasili da ce cela bivsa jugoslavija zacleniti ovde i vi cete ostati bez posla.jal ti pada na pamet da je pocetnik i mozda neki buduci majstor odnosno tvoj kolega.znaci cim je dosao ovde interesuje se i zeli da radi i normalno trazi pomoc oko nekim stvarima.nece valjda se zaclanivati samo da otkljuci jedan telefon.inace svaka cast vam velemajstorima i napisao sam gore da ako neces da pomognes onda nemoj pisati dobacivanja niko ti nije rekao da si duzan da mu objasnis i neznam kako to mislis (niko nije duzan),on je pitao posteno a kome volja da odgovori kome.a vidim da vi uzivate nekog da mezite a nije u redo to mislim ja.postovanje prema svima i ovo shvatam kako obicna diskusija i nemoj odma da se palite.pozdrav
    Izmenio pupe : 08-03-09 u 18:01

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao maistorus Pogledaj post
    imas babu persu uvijek sam mislio da je to izmisljeno ime

Balkan GSM Team Eprom's Avatar
    Clan br.
    487
    Registrovan
    Dec 2005
    Srbija,Zemun,Bezanijska 18 service,Bezanijska 21 battery shop
    Godina
    51
    Br. postova
    6.474
    Hvala
    1.243
    Pohvaljen 1.580 puta u 892 postova
    Citiram Original postovao Darko Pogledaj post
    Moze li mi neko reci koje su posledice promjene IMEI koda u 000000000000000?

Dekodirao sam B130 rucno, ppomocu sifre pa me zanima?
    Ili ako postoji nacin da se IMEI rucno vrati?

Da baguje gubi mrezu itd...Rucno da se upise imei broj nemoze.Potrazi pomoc kod nekog servisera u blizini.

-------------------------------------------------------------------------------

@Pupe

pa objasnimi kakve veze ima ??? nesme covek da pita sta je problem??? pa nije ovaj forum za experte kao sto su neki ovde (ili osecaju se tako) pa da se bois da ih pitas nesto.ako neces da odgovoris coveku onda nemoj da pises i kraj.neznam sta zelite postici sa ovim prebacivanja stvarno se cudim.bravo najbojlji ste svaka vam cast nemoze svako kako vas (to je bas neka darba bozja):

vidi ovako ! ! vi ste se uplasili da ce cela bivsa jugoslavija zacleniti ovde i vi cete ostati bez posla.jal ti pada na pamet da je pocetnik i mozda neki buduci majstor odnosno tvoj kolega.znaci cim je dosao ovde interesuje se i zeli da radi i normalno trazi pomoc oko nekim stvarima.nece valjda se zaclanivati samo da otkljuci jedan telefon.inace svaka cast vam velemajstorima i napisao sam gore da ako neces da pomognes onda nemoj pisati dobacivanja niko ti nije rekao da si duzan da mu objasnis i neznam kako to mislis (niko nije duzan),on je pitao posteno a kome volja da odgovori kome.a vidim da vi uzivate nekog da mezite a nije u redo to mislim ja.postovanje prema svima i ovo shvatam kako obicna diskusija i nemoj odma da se palite.pozdrav
    -------------------------------------------------------------------------------
    Sta se desava zbog cega osecas potrebu da ovako reagujes.Kada si se uclanio lepo smo te docekali pozeleli uspesan boravak i gostoprimstvo na forumu.Ako si imao los dan ili previse vitamina na poslu(Sala Vitaminka Prilep) nema potrebe da ovako reagujes.Svrati do Rubina i Mikija ili do Dejana na kafu opusti se malo.Kako ces nas docekati kad bude festival piva svadjom ili ko pravi Prilepcanin domacinski.Ja sam licno osetio nekoliko puta kavi ste domacini svaka cast.Zato da se vratimo na temu ko hoce da pomogne neka pomaze ko nece nek se ne nervira lep je dan i specijalan pozdrav za unuka od babe Perse ljubi ga brat.
    Zelim vam prijatan vikend svima pozdrav Andrija

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    to zelim i da kazem celo vreme ko zeli nek pomogne ko ne zeli nemora da provocira (cime se bavis)i tako slicne glupe provokacije.sigurno se ne bavi sa necem sta nema veze sa telefonima.molim vas nemojte me pogresno shavatati.pozdrav i tebi ANDRIJA iao te neznam a u prilepu bicete svaki put dobrodosli. cao

-------VIP member------ legija's Avatar
    Clan br.
    108
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.276
    Hvala
    13
    Pohvaljen 308 puta u 150 postova
    Tema zatvorena dok malo ne razmislim.

@pupe

Ovaj forum JESTE namijenjen serviserima koji se tim bave profesionalno.
    Ako to nisi spreman da prihvatis, to nije nas problem.

Slicne teme

1. Motorola unlock preko imei broja!
    Postovao Gsm-Maki u forumu Motorola P2K
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 26-02-09, 00:48
  2. Jeli neko aktivirao bb5 box no tp
    Postovao Sejo u forumu "BaBy" BB5 Box
    Odgovori: 33
    Zadnji post: 01-11-08, 23:50
  3. NOVO: Samsung unlock preko IMEI broja
    Postovao Jelena u forumu Samsung HW sekcija
    Odgovori: 3