Prikazivanje rezultata 1 do 16 od 16

Tema: PANASONIC vs3 flet

GSM Master goran.gsm's Avatar
    Clan br.
    6840
    Registrovan
    Jul 2007
    Br. postova
    262
    Hvala
    59
    Pohvaljen 6 puta u 6 postova

PANASONIC vs3 flet

Dobio sam ovaj model za promena fleta ,narucio sam flet,no ovaj stari flet je mnogo cudno zalepen, dali je neko menjao avaj tip flet ako moze za pomos i kako pozdrav

GSM Potencijal mobikod's Avatar
    Clan br.
    332
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    47
    Br. postova
    54
    Hvala
    13
    Pohvaljen 8 puta u 3 postova
    lemilica u ruke i na posao ili nadji neko ko je iskusniji

Clan br.
    6840
    Registrovan
    Jul 2007
    Br. postova
    262
    Hvala
    59
    Citiram Original postovao mobikod Pogledaj post
    A ti to mozes da promenis ???

Clan br.
    332
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    47
    Br. postova
    54
    Hvala
    13
    i te kako CC~20min

Clan br.
    6840
    Registrovan
    Jul 2007
    Br. postova
    262
    Hvala
    59
    i te kako CC~20min

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    Pohvaljen 0 puta u 0 postova
    kazi bogati kakva ti e ta lemilica pa da nabavim i ja ! ! i ja sam imao iste problame sa istom modelu panasonika,i nisam mogo da zalemim flet.kazes (nadzi neko poiskusnii)ja lemilicu drzim u ruke bar 30 godina.ili mozda nisam tolko vesht ko tebe????objasnimi nesto oko ovoga ozbilno te pitam bas me interesuje.pozdrav

GSM Master Telefonservis Team's Avatar
    Clan br.
    513
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    50
    Br. postova
    310
    Hvala
    107
    Pohvaljen 140 puta u 63 postova
    bez nervozi.....

Toj sto znae da zalemi znae a toj sto ne znae neka se trudi da nauci......
    @jankuloski
    Ako ne mozis da zalemis flet za panasonic ne treba da bidis nervozen bas na prviot tvoj post ovde.....a i ne e nekoj hendikep deka ne mozis da go zalemis.....ete kolegata Mobikod mozi i so ti e kriv toj deka mozi.....ako ne veruvas odnesi mu go telefonot i ke se uveris dali mozi ili ne mozi
    @jankulovski
    nemoj da se lutis....davam sovet kako treba da se odnesuvas na ovoj forum......

pozdrav

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    @pes
    "pozdrav od tamo gde sunce večno sija"

Clan br.
    6840
    Registrovan
    Jul 2007
    Br. postova
    262
    Hvala
    59
    Citiram Original postovao Telefonservis Team Pogledaj post
    bez nervozi.....

@jankuloski
    Ako ne mozis da zalemis flet za panasonic ne treba da bidis nervozen bas na prviot tvoj post ovde.....a i ne e nekoj hendikep deka ne mozis da go zalemis.....ete kolegata Mobikod mozi i so ti e kriv toj deka mozi.....ako ne veruvas odnesi mu go telefonot i ke se uveris dali mozi ili ne mozi
    @jankulovski

pozdrav
    Znaci kako sto kazes OVAJ forum po tebi znaci komercijalan ili uz pomos sta vam je bre majstori ovo nije savet nego navedujes coveka da ide da se glupira - sa izvinjenje ako zna neka kaze i to je kako se lepi taj flet za to sluzi forum nesto nije kako sto treba ovde trebalo je bar neko po iskusni da kaze po nesto jas tako mislim i POSTUJEM pozdrav

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao Telefonservis Team Pogledaj post
    bez nervozi.....

@jankuloski
    @jankulovski

pozdrav
    vaka sega ! ! ! forumov e kako da kazam ! ! (oformen) za da si pomagate edni na drugi ili da se pravite koj e pogolem majstor? primer-(jas mozam i ne kazuvam kako donesigo kaj mene).jas ne mozam da ve razberam zosto taka?covekot so ja postavi temata ubavo si prasa-(kako se mesti ovaj flet) posto od fabrika ne e lemen tuku nekako e presoban na plosata.cisto otvoreno prasanje kako solza.a pa ovaj drugiov mu veli (zemi lemilica i mestigo) bez nikakvi detali. toa ne go racunam za pomos jas na toj nacin mozam da vi gi objasnam site vasi problemi so gi imate so telefonite. primer (moze li se dekodirati 3220) a jas ti velam ke go vklucis i ke go vnesis kodot. i da ne redam drugi bezvezni primeri.slucajno se poklopi odamna da go imam istiot problem i go zamoliv da kazi kako go lemi. i jas ne se nerviram zosto kako so velis ti nemozam da go zalemam tuku mi smeta odgovorot na mobikod stvarno dokaza deka e najdobar ! ! ! posto gledam forumov na poveke clenovi vi sluzi za toa.zalam so pogresno me razbra (deka se nerviram bas na prviot post) voopsto ne se nerviram samo da vi kazam deka ne ste fer.jas ke trknam do bitola i ke go donesam ti da go zalemis so lemilica (normalno si plakam kolku treba)posto mi stoi telefonot mnogu vreme i nemozam da go prodadam.ete ke imas prilika da mi dokazes.samo kazimi ako mobikod go mesti za 20 min ti za kolku go mestis dali si pojak od nego kako da ima vrska za kolku vreme ke se namesti. se nadevam deka ke naminam pred nova godina. i za kraj da ti kazam znam jas kako da se odnesuvam i mislam deka ne navrediv nikogo samo prasav da kazi kako go lemi i kakva e taa lemilica ili koristi nekoe drugo pomagalo.jas sigurno ne sum probal da go lemam so lemilica za oluci,tuku so ERSA so site mozni dodatoci. EVE EDEN GOLEM POZDRAV SO POCIT PREMA TEBE I SITE DRUGI CLENOVI (i tie zo znaat i tie so neznat da lemat fletovi za panasonik). ZLATKO

GSM Guru
    Clan br.
    5658
    Registrovan
    May 2007
    Godina
    48
    Br. postova
    221
    Hvala
    35
    Pohvaljen 62 puta u 25 postova
    svaka cast jankuloski zlatko

Clan br.
    332
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    47
    Br. postova
    54
    Hvala
    13
    Citiram Original postovao jankuloski zlatko Pogledaj post
    evo da vam kazem nesto o meni kako sto je napisao dr.nele.imam 39 godina i ljubav prema elektronici imam jos pre rodzenja ozenjen + dvoe dece muskog pola.radim u prehrambenoj industrii VITAMINKA iz prilepa normalno na elektro odrzavanje svih masima u fabrici.kuci imam malu radionicu i vise iz hobia nego koristi servisiram TV DVD AUDIO.mozda odma ce da kazete ni si ti za ovde ali zadnje vreme telefoni posebno me interesuju,ja nisam profesionalac alo volim da se druzim s profesionalcima .telefoni za musterie barem za sad ne radim ali sam usao u ovaj forum da vidim sa kakvim problemima se susrecete vi tako zvani MOBILDZIE.ja mislim da sam fer sta vam kazem sve kako je i nadam se da ne smetam ovog foruma i clanovima foruma,u sprotivnom samo pisite i necu vise da ulazim ovde.pozdrav svima i unapred hvala za razumevanja.cao
    I kako to odjednom zelis da radis profesionalno???Kucnu radionicu i radis za HOBI .....pa nemora da se mucis sa panasonikom daj ljudima koji zavise od ovaj posao da zarade...lako je tebi svaki mesec pata od XXXeur,PZOsiguranje,godisni odmor i 8 sata radno vreme.E nemoze bas tako lako da naucis kako se menja flet za VS3 pa bio ti sa lemilicom"ERSA"i 50 godina u ruci,nego svati posao seriozo(NE KAO HOBI)sedni i VEZBAJ bar po 12 sati dnevno ko svaki clan na ovaj forum ko zavisi od ovaj posao....i tek tada nece ti prestavljati problem da promenis za%%%%ni flet za VS3 ili neki zaliveni chip...i za kraj ko sto rece PES nije neki hendikep ako ne mozes da resis problem ima dve resenja
    1.Slobodno sklopi tel.i vrati musteriju.
    2.Sklopi telefon i upati musteriju kod kolege koje rade za lova.
    Pozdrav
    MOBIKOD

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    I kako to odjednom zelis da radis profesionalno???Kucnu radionicu i radis za HOBI .....pa nemora da se mucis sa panasonikom daj ljudima koji zavise od ovaj posao da zarade...lako je tebi svaki mesec pata od XXXeur,PZOsiguranje,godisni odmor i 8 sata radno vreme.E nemoze bas tako lako da naucis kako se menja flet za VS3 pa bio ti sa lemilicom"ERSA"i 50 godina u ruci,nego svati posao seriozo(NE KAO HOBI)sedni i VEZBAJ bar po 12 sati dnevno ko svaki clan na ovaj forum ko zavisi od ovaj posao....i tek tada nece ti prestavljati problem da promenis za%%%%ni flet za VS3 ili neki zaliveni chip...i za kraj ko sto rece PES nije neki hendikep ako ne mozes da resis problem ima dve resenja
    1.Slobodno sklopi tel.i vrati musteriju.
    2.Sklopi telefon i upati musteriju kod kolege koje rade za lova.
    Pozdrav
    MOBIKOD
    prvo da ti kazem nikada nisam rekao da volim ili pocinjem da radim profesionalno ! !. i dalje radim telefone iz hobija.telefon nije od musterije nego je moj otkupio sam ga u takvo stanje.inace da ti kazem ja tebe razumem posto si makedonac a kod nas tako to ide (zasto i drugi da rade kad moze samo ja) ja taj telefon mogu odma da bacim ni bogat cu da budem s njim nit siromav bez njega ali ti ces ostati celi zivod (siromav u dusi).sada cu da ti kazem zasto) ! ! ja licno na posao i privatno kad me pita neki kolega bilo sta nikada nisam koristio tvoju taktiku nego uvek pomognem koliko mozem i nikada od kolege nisam sakrio nista,nego ako ne kapiraju sta im kazem ja objasnim toliko puta kolko treba.u vezi vezbanjem lemilicom, jos jednom ti napominjem da ovo mi je samo hobi a ono sto radim profesionalno ti mozes samo da sanjas(znaci ti u tu oblast nisi dovoljno upucen kako ja u tvojoj).ja i na pocetku moeg predstavljanja sam rekao da neznam mnogo kao vas sa vise zvezdicama ali daleko sam od laik ja u moju bransu imam 10 zvezdica (to mozes posto si iz prilepa i da pitas i da se uveris),ali i to sto sam naucio telefonima radi mi zadovoljstvo i ponosam sam sa time jer nije mi osnovni rad.jos jednom ti kazem nisam profesionalac a to ne znaci da nesmem da pitam nesto sto me interesuje.na pocetku moega zaclenivanja sa napisao da sam iz hobija i da ako smetam nikada necu da ulazim u forum.(jednostavno bio sam fer).i tako su nekoliko clanova foruma izjavili dobrodoslicu i odmah sam pomislio da ne smetam nikome ali sad ispada da smetam mojem sugradaninom.(neznam zasto) i nemoj da trazis sazaljenje i da kukas (kako je mene super uzimam platu i sve placeno itd) nego treba da si zadovoljan da ti dobro ide posao.a ako mislis da je bojle onda zatvori radnju idi u neku fabriku i radi ono sto ja radim normalno ako znas,a ako neznas nesto slobodno pitaj to sto mogu i znam stoim na raspolaganjem (nisam ja siromav u dusi) pozdravljam te najiskrenije i nemoj da se bois ne uzimam ti ja musterije (ne radim telefone za musterije) i tako da ne pretstavljam ti nikakva konkurencija.ne bi doslo do sve ovo da si odgovorio na pitanje onako ljudski ako uopste znas kako je to (velemajstore)! ! ! od ovo sve sto si napisao ti i tvoj kolega branitel iz bitolje pomislih da (samo ti i chuch norris mozete da smenite flet kabel na panasonik vs3) nemoj da se ljutis i ne bacaj vise benzin na vatru. veliki pozdrav ZLATKO ja mislim da je dovoljno bilo i red je da prekinemo ako se slazes alo vreme ce to pokazati.

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    izvinjavam se moderatoru i svim clanovima ako sam nesto preterivao i zabrljao ! ! tagodze oprostite i na moj los srbski (odavno sam bio u vojsci) posle sve ovo 10 puta cu da razmislim dali da pitam nesto (neznate kolko mrzim ovakve stvari) nash poznati balkanac NIKOLA TESLA jeste bio je velemajstor ali ne kao ovi nasi danasnji,a kad bi bio takav mi jos bi sedeli u mraku i ne bih osecali blagodet od njegovih pronalazaka i patentima. iskreno jos jednom se izvinjavam za sve ovo i pokusacu da se vozdrzim od komentara posto znam da cu sutra biti opet provociran.(vozdrzacu se kolko je to moguce). hvala na razumevanju na onima koi su me razumeli.cao

Clan br.
    6840
    Registrovan
    Jul 2007
    Br. postova
    262
    Hvala
    59
    Iako nisam moderator zelim da zatvorim temu zato sto nema vise sfrhe pisati i prepucavati (sve je jasno)tako ja mislim.Problem je resen zahvaljuci na GSM-Hosting.oni tamo kako sta kaze zlatko nisu siromasni u dusi.pozdrav svim akterima ovog posta ! ! !
    Izmenio goran.gsm : 07-12-08 u 18:08

GSM Junior
    Clan br.
    11864
    Registrovan
    Nov 2008
    Br. postova
    17
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao goran.gsm Pogledaj post
    Iako nisam moderator zelim da zatvorim temu zato sto nema vise sfrhe pisati i prepucavati (sve je jasno)tako ja mislim.Problem je resen zahvaljuci na GSM-Hosting.oni tamo kako sta kaze zlatko nisu siromasni u dusi.pozdrav svim akterima ovog posta ! ! !
    super da si resio problem ocekujem od tebe pomos,znas da i ja imam isti problem evo nekoliko meseca stoi telefon. pisimi
    Izmenio pupe : 07-12-08 u 22:22

Slicne teme

1. V3 Flet kod zvucnik - HITNO
    Postovao goran.gsm u forumu Motorola HW sekcija
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 14-09-08, 13:54
  2. www.gsm-house.com
    Postovao garfild u forumu Prodaja SW i HW opreme
    Odgovori: 21
    Zadnji post: 15-04-08, 11:42
  3. INFINITY BOX Plus
    Postovao garfild u forumu Infinity