Prikazivanje rezultata 1 do 3 od 3

Tema: hehe, izvinite, samo jos ovo.....

GSM Master rubin_miki's Avatar
    Clan br.
    74
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    49
    Br. postova
    508
    Hvala
    92
    Pohvaljen 58 puta u 36 postova

hehe, izvinite, samo jos ovo.....

ajd ok, onamo su zatvorili ali moram jos ovo da kazem, izvinjavam se moderatorima za ovo:
    ajd ok, vi okolo sve znate, samo mi ne, vi znate i ko smo i sta smo i odakle smo, samo mi jadni kutri naivni ne znamo..za nekog smo srbi, za nekog bugari, za nekog hrvati, za nekog svedjani samo mi ne znamo to svi vi okolo znate nasu istoriju, samo mi jadni glupi ne znamo svoju..kako biste se tek osecali da mi vas ucimo na vasu istoriju, ne smem ni da zamislim samo svi moraju da shvate da mi Makedonci nemamo nikakve pretenzije prema nikome i prema nicijoj sadasnjoj teritoriji iako su svi (ko vise ko manje) uspeli da ukradu po neko parce Makedonije..
    ocemo samo da sacuvamo ono sto nam je ostalo i nista vise.....i budimo prijatelji prema komsijama..
    ostajte mi svi zdravi zivi veseli radosni i puni para....
    dosta je ovakvih tema....

Balkan GSM Team Ivan's Avatar
    Clan br.
    621
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    41
    Br. postova
    1.761
    Hvala
    172
    Pohvaljen 255 puta u 104 postova
    ovakvih tema nikad nije dosta....da smo o Kosovu odavno pricali do ovoga ne bismo ni dosli.... niko nije rekao protiv vase republike nista... ali o drugim stvarima gresis...slobodno nas uci nasoj istoriji...mada se vec sve zna..... uostalom, jos malo ti nece biti ni bitno gde si ni sta si, bio...

GSM Guru gemmobile's Avatar
    Clan br.
    903
    Registrovan
    Feb 2006
    Godina
    40
    Br. postova
    129
    Hvala
    3
    Pohvaljen 2 puta u 2 postova