Strana 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazivanje rezultata 41 do 60 od 60

Tema: NOKIA Repair Slicice

GSM Senior PROTEL Coo.'s Avatar
    Clan br.
    7450
    Registrovan
    Aug 2007
    Br. postova
    69
    Hvala
    0
    Pohvaljen 0 puta u 0 postova
    Citiram Original postovao Dr SEMA
    @PROTEL Coo
    kaki ti malo drugar,nego ima li ti koju slikicu koju si ti sam napravio,tj. naao kvar a ne samo copy/paste sa drugih foruma,pa op-cup majstorčina,nego ti nama reci koji je tvoj cilj ovog uvlačenja u paku i đes ti ba jarane do sad mi radimo po 5-10god a neke cijenjene kolege bogami i vie,ove sličice vjeruj mogu samo da kode,ba nama koji smo ih i pravili,al neka zato se trudimo da se drugačije organizujemo na gsmreverse gdje ti i slični tebi vjerovatno neće biti članovi jer ću upravo ovog momenta da kaem NE tvom pristupu......
    citao si ti moj druze i moje seme i to skinute sa brand-sitova...mozda i sad imas neku ispred.... u Altiumu Designeru pravljene(Protel) , nego mi nije bilo da se ovde ja na kratko pojavim...naprvim neku famu za neke glupave slicice sta su ih svi po sto puta ovamo tamo videli i mislim nikome da nashtetim....dosao na ove forume jer onako mekano se sve razume, da ne saginjem se na monitor....elektronika nije za nervozne...a ti jarane kazi opet NE...ziveo sa orlima...pozdrav

Balkan GSM Team Code Electronic's Avatar
    Clan br.
    295
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    583
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao PROTEL Coo.
    Jel ovo dobro ????ja sam ovde nov...treba ovo da skinem il da produzim :-)
    - Pa ti ga .... pretjera ga . . .

Clan br.
    7450
    Registrovan
    Aug 2007
    Br. postova
    69
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao Code Electronic
    - Pa ti ga .... pretjera ga . . .
    :-)...ne valja??? opet kriv...

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    DEDAAAAAAAAAAA driu ga po imau

Clan br.
    7450
    Registrovan
    Aug 2007
    Br. postova
    69
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao Dr SEMA
    DEDAAAAAAAAAAA driu ga po imau
    sta ti je to???...zoves DedaMraz....da me...jaooooo covece, nemoj bre...shta je tebi...koji deo ti nije jasan...uklanjas GSM avangardu sveti Flat che da naljutish...pogodiche te neki BGA grom na otvorenom PCB-u

---Management--- Shone's Avatar
    Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Pohvaljen 277 puta u 113 postova
    Druze jedno je GSM avangarda a drugo otvoreno pruzanje tesko stecenih resursa anonimnim freebeggerima, sada, opominjem te prvi i poslednji put.
    pozdrav

GSM Guru gemmobile's Avatar
    Clan br.
    903
    Registrovan
    Feb 2006
    Godina
    40
    Br. postova
    129
    Hvala
    3
    Pohvaljen 2 puta u 2 postova
    covek tek poceo da nabija postove a vi

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Ima i boljih nacina da covek exponira svoj talenat.

GSM Master damko's Avatar
    Clan br.
    276
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    43
    Br. postova
    242
    Hvala
    15
    Pohvaljen 1 put u 1 postu
    Citiram Original postovao GSM_electronic
    Ima i boljih nacina da covek exponira svoj talenat.
    i ja se slazem da ima a znaci li to da je zabranjeno da se ovo radi sto je on uradio???

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    @damko
    pa nije brate zabranjeno,ali je toliko prozirno i krije drugo nešto drugo iza kulisa...
    pa svi mi ovo imamo,želiš se dokazati dokaži se kvalitetnije

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    Citiram Original postovao damko
    i ja se slazem da ima a znaci li to da je zabranjeno da se ovo radi sto je on uradio???
    Zavisi sta podrazumevas pod zabranjenim, sta je u pozadini.

Mislis li na integritet posla kojim se bavis (mozda), foruma, sebe samog kao licnosti (dokazivanje neko)..?

Pravila postoje i kruta su, svako nepostovanje vodi moderaciji posta/teme/usera.
    A s druge strane, naravno da sam te razumeo sta pitas, i dakle: necemo dozvoliti da ovaj forum postane steciste freebeggera a registracija na njega samo nuzno zlo!!! Setimo se sta rec forum u stvari znaci, ako smo uopste i znali... I setimo se zasto smo ovde uopste, da bismo posao unapredili ili unazadili?

GSM Master Japanac's Avatar
    Clan br.
    700
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    49
    Br. postova
    244
    Hvala
    0

Sta je bre ovo ??

U redu je pomoci "kolegama" , up-loaduj brate neki shematic koji vec nije na forumu i tako pomozi nemoj davati nesto sto je vec neko sazvakao i pustio kao hint . A shemu ko razume shvatice pa nek popravlja telefone .

Ovo sa slicicama ne vodi nikuda !!!

Citiram GSM_electronic :

necemo dozvoliti da ovaj forum postane steciste freebeggera a registracija na njega samo nuzno zlo!!! Setimo se sta rec forum u stvari znaci, ako smo uopste i znali... I setimo se zasto smo ovde uopste, da bismo posao unapredili ili unazadili?

Covek je totalno 1K % u pravu

P.S. I onda se pitate zasto vam musterija i kaze nije to nista , mali kvar samo neki kontakt . Pa bio covek na forumu i procitao !!!!!!!!!!!!!!
    Izmenio Japanac : 20-08-07 u 23:11

Product Suporter Dr.Nele's Avatar
    Clan br.
    95
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    1.666
    Hvala
    434
    Pohvaljen 546 puta u 312 postova
    Citiram Original postovao PROTEL Coo.
    sta ti je to???...zoves DedaMraz....da me...jaooooo covece, nemoj bre...shta je tebi...koji deo ti nije jasan...uklanjas GSM avangardu sveti Flat che da naljutish...pogodiche te neki BGA grom na otvorenom PCB-u
    Momce u cemu je tvoj problem? Nemoj da se ponasas tako jer i sam kazes da si novi ovdje i treba da se fino ponasas da bi te kolege primile kao covjeka a ne ko magarca. Odmori malo, odspavaj, sutra je novi dan.

GSM Master damko's Avatar
    Clan br.
    276
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    43
    Br. postova
    242
    Hvala
    15
    Zavisi sta podrazumevas pod zabranjenim, sta je u pozadini.

Mislis li na integritet posla kojim se bavis (mozda), foruma, sebe samog kao licnosti (dokazivanje neko)..?

Pravila postoje i kruta su, svako nepostovanje vodi moderaciji posta/teme/usera.
    A s druge strane, naravno da sam te razumeo sta pitas, i dakle: necemo dozvoliti da ovaj forum postane steciste freebeggera a registracija na njega samo nuzno zlo!!! Setimo se sta rec forum u stvari znaci, ako smo uopste i znali... I setimo se zasto smo ovde uopste, da bismo posao unapredili ili unazadili?
    da se razumijemo..nemam neku namjeru da "zatrpavamo" ovu temu glupostima....lika uopste neznam a tebe cijenim i postujem... mozda jeste pretjerao a mozda i nije zavisno kako ko gleda na ovaj forum...ako je sta duplirao sto vec postoji slazem se da treba da se brise i upozori ali ako je stavio neku slicicu sto je nema na forumu onda nevidim razlog tolikog gnjeva...pa bilo to i za 3310
    na integritet posla svakako mislim ali ovo su neizbjezne stvari koje se non stop desavaju u ovakvoj ili drugacijoj formi...to da li se neko dokazuje ili ne je odraz njega samoga kao majstora pa je porpilicno jasno kakvu sliku daje na kraju..
    Pravila postoje naravno i treba da ih postujemo.....
    ovo sto kazes za forum mi je potpuno jasno ali ako je forum potpuno otvorenog tipa ovakve stvari su neizbjezne pa bile one dobre ili lose....pa odakle su stizale mnoge druge slicice..samo se sjetim pocetka rada foruma....onda je svima bilo zanimljivo...Malo je situacija na poslu svima drugacija pa nam mnoge stvari neodgovaraju ali po meni na ovom forumu je situacija takva da su ove stvari neizbjezne...
    Necu vise komentarisati jer smatram da i nije tema sam vrijedna toga..
    poz Shone....

@Sema druze moj..
    neko ima, neko nema..nek tek pocinje, neko se uci,nekome je ovde dosadno....gdje ce da nauci ako ne izmedju ostalog i ovde....ja jos uvijek ucim i neznam mnoge stvari...jest pretjerao ali moglo je samo edit i gotovo...

Clan br.
    7450
    Registrovan
    Aug 2007
    Br. postova
    69
    Hvala
    0

Izvinjenje

Ja se stvarno duboko od srca svime izvinjavam....nisam hteo a ni nameru imao da neko navredim ili se dokazujem...ne znam kakav losh sam profil sebi stvorio iz pocetka i mislite da sam neki kvazi e-boy adolescentan tip koji kako vi kazete neshto krije...sve se to poklopilo, majke mi...stvarno mnogo vremena sam prolazio na strane forume...sakupljao slicice koji mi se nekad al to mnogo retko nadzoshe. ..i sasvim slucajno otkrio da ovakav forum postoi(GSM SERBIA)...i shta cu ja da stavim??!!!...evo ovo cu..te famozne slicice....pa neki link nadzoh....gsmrevers ...i onda mi se sve odmoti....tamo trebalo da budesh izglasan....i to nisam znao...a radim brate to elektroniku...mogu da nekome pomognem...shta josh da kazem...jedino jedno veliko IZVINJENE svima...zivi bili i izvinite za moji Srpsko-Hrvatski , ipak sam Makedonac :-)

drgrga
    Guest
    Ma ja ipak mislim da si ti hteo da za tri dana naskupis postova da nabijes popularnost i onda se usunjas na gsmreverse lako.....

Ne ide tako druskan,gde si sve ove godine ? Niko te bre iz MK ne poznaje uopste....

Clan br.
    2
    Registrovan
    Aug 2005
    Br. postova
    1.706
    Hvala
    252
    @damko

jeste druze, ali forum je nekad imao 200,300 -izabranih- clanova
    a sad ih imamo 7k sa svih strana sveta...
    Nisam ja toliko protiv deljenja niti pomaganja, ali treba imati meru...
    Razumemo se mi 101%, sigurno.

@protel

a i tebe razumem, veruj mi, i to vrlo dobro, mada ti se mozda cini da nije tako
    slicice su tvoje vlasnistvno i radis s njima sta hoces
    ja samo gledam i zelim da gledam malo dalje, dugorocnije, po mogucnosti iz ugla svih nas, mada je to nemoguce

otidosmo u offtopic, a nije mi bila namera
    tema ce ostati, za primer... samo cemo je elegantno zatvoriti

pozdrav svim ljudima dobre volje
    (c) neko odavde, ne znam ko je...

Clan br.
    7450
    Registrovan
    Aug 2007
    Br. postova
    69
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao drgrga
    Ma ja ipak mislim da si ti hteo da za tri dana naskupis postova da nabijes popularnost i onda se usunjas na gsmreverse lako.....

Ne ide tako druskan,gde si sve ove godine ? Niko te bre iz MK ne poznaje uopste....
    kakvu popularnost bre brate da steknem sa uploadom neke indisko-pakistanske slicice....kakve godine su u pitanju??? kako ja odjednom cuo za taj gsmreverse i op zelim biti clan....ko nekuda zeli biti aktivan????!!!! shta mislish da odjednom mene bi?!!! pojavio se i razuzdo se upload-irao neke slike.....misllo ako je nesto vise, da nekom pomazem vise...evo tako sakupio sve na jednom mestu....ne shvacash me??? bre sta sam loso uradio????...pa to je posao...glagol...radim...mogao sam biti teski pasivac, ne privuko paznuju i niko nishta....a na taj famozni gsmreverse, ako sam dobro razumeo,ako me izglasu(u nekom drugom zivotu) treba da platim , sada sam totalno zbunjen...a ne drzi to, niko te ne poznaje u MK....koji je taj reper, ako te neko poznaje da vredis...znaju me oni koji elektroniku znaju...GSM je desetak godina...pozdrav

Clan br.
    7450
    Registrovan
    Aug 2007
    Br. postova
    69
    Hvala
    0
    @damko

jeste druze, ali forum je nekad imao 200,300 -izabranih- clanova
    a sad ih imamo 7k sa svih strana sveta...
    Nisam ja toliko protiv deljenja niti pomaganja, ali treba imati meru...
    Razumemo se mi 101%, sigurno.

@protel

a i tebe razumem, veruj mi, i to vrlo dobro, mada ti se mozda cini da nije tako
    slicice su tvoje vlasnistvno i radis s njima sta hoces
    ja samo gledam i zelim da gledam malo dalje, dugorocnije, po mogucnosti iz ugla svih nas, mada je to nemoguce

otidosmo u offtopic, a nije mi bila namera
    tema ce ostati, za primer... samo cemo je elegantno zatvoriti

pozdrav svim ljudima dobre volje
    (c) neko odavde, ne znam ko je...

, ne zelim da me u buduce niko ne druzi radi neke slicice...pozdrav

---Management--- MobileLand's Avatar
    Clan br.
    1
    Registrovan
    Aug 2005
    Godina
    41
    Br. postova
    1.683
    Hvala
    127
    Pohvaljen 94 puta u 45 postova
    Puno price za moj pijani mozak...
    Ovu temi jednostavno moram zatvoriti...Zamisli da se i neko drugi opjani, procita sve i ukapira da je prevaren citanjem nadasve kretenskih postova...

Viva Las Vegas ... )

!!! CLOSED !!!

Strana 2 od 2 PrviPrvi 12

Slicne teme

1. Universal SIM: Lista podranih modela
    Postovao Inovator u forumu Universal SIM
    Odgovori: 36
    Zadnji post: 18-03-09, 11:58
  2. Program za exportovanje i prebacivanje sms poruka
    Postovao Iksi u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 12-11-08, 17:47