Prikazivanje rezultata 1 do 6 od 6

Tema: N70...."Unaible to create log for this phone"

GSM Junior
    Clan br.
    2415
    Registrovan
    Oct 2006
    Br. postova
    6
    Hvala
    0
    Pohvaljen 0 puta u 0 postova

N70...."Unaible to create log for this phone"

Do sada sam uspesno otkljucao vise komada N70 sa Dejanovim free software, bez bilo kakvih problema.
    To su bile verzije:

V05wk07v41 08-02-06

V05wk07v25.42 21-09-05

Imam problem sa jednim N70:

V05wk07v42 23-03-05
    ( V 5.0616.2.0.3 24-04-06 )
    Orange...UK

Svaki put nakon "Make Log":

"Unaible to create log for this phone"

Pokusao sam nebrojeno puta, menjao sam PC-e, uradio sam format telefona
    ( *#7370#) vise puta,ali bezuspesno...uvek isti rezultat.
    Istina i na srecu jos nisam ubio telefon sa "SP Data Corrupted" ili nesto slicno, ali nisam ga ni otkljucao.
    Trazio sam okolo po Forumima i bas sam nasao potvrdu da je ta verzija uspesno otkljucana sa ovim software-om ( ako clanovi Foruma ne lazu...sto nije iskljuceno...zar ne?), Dejan licno je stavio tu verziju na listu modela koje podrzava njegov software ( u jednom od njegovih tema na nekom Forumu).
    Varijantu loseg kabla iskljucujem jer rekoh sa istim kablom sam otkljucao vise
    N70 (cca 15) i mnogo vise 6630 i 6680.
    Ako pogledamo software verziju vidi se da je ovo noviji model u odnosu na sve ostale koje sam otkljucao...

Dali neko moze da pomogne savetom?

Hvala unapred

GSM Junior Munze konza's Avatar
    Clan br.
    2792
    Registrovan
    Nov 2006
    Godina
    51
    Br. postova
    5
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao SvKo
    Do sada sam uspesno otkljucao vise komada N70 sa Dejanovim free software, bez bilo kakvih problema.
    To su bile verzije:

V05wk07v41 08-02-06

V05wk07v25.42 21-09-05

Imam problem sa jednim N70:

V05wk07v42 23-03-05
    ( V 5.0616.2.0.3 24-04-06 )
    Orange...UK

Svaki put nakon "Make Log":

"Unaible to create log for this phone"

Pokusao sam nebrojeno puta, menjao sam PC-e, uradio sam format telefona
    ( *#7370#) vise puta,ali bezuspesno...uvek isti rezultat.
    Istina i na srecu jos nisam ubio telefon sa "SP Data Corrupted" ili nesto slicno, ali nisam ga ni otkljucao.
    Trazio sam okolo po Forumima i bas sam nasao potvrdu da je ta verzija uspesno otkljucana sa ovim software-om ( ako clanovi Foruma ne lazu...sto nije iskljuceno...zar ne?), Dejan licno je stavio tu verziju na listu modela koje podrzava njegov software ( u jednom od njegovih tema na nekom Forumu).
    Varijantu loseg kabla iskljucujem jer rekoh sa istim kablom sam otkljucao vise
    N70 (cca 15) i mnogo vise 6630 i 6680.
    Ako pogledamo software verziju vidi se da je ovo noviji model u odnosu na sve ostale koje sam otkljucao...

Dali neko moze da pomogne savetom?

Hvala unapred

Spusti verziju na manju pa probaj napravi beck-up 308 pm

GSM Junior
    Clan br.
    479
    Registrovan
    Dec 2005
    Br. postova
    15
    Hvala
    2
    Cuvaj backup 308_mice..... malo ocisti kontakte i i provjeri kabl iako si sa njim vec otkljucavao....

Jucer sam imao jednu takvu........ Probaj vratiti backup..... Vidi da li ti sada pokazuje da je bilo pokusaja otkljucavanja.... i jos nesto.... ja sam vadio i memori karticu....
    pojma nemam da li je to pomoglo.... ali nakon vracanja backup-a i restarta telefona sve je proslo normalno....

P.S. Cak sam imao i poruku da kontaktiram provajdera.... (vjerovatno zato sto je u nakon jednog pokusaja pokazala da je bilo bezuspjesnih otkljucavanja)..

GSM Junior
    Clan br.
    2415
    Registrovan
    Oct 2006
    Br. postova
    6
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao jboy
    Cuvaj backup 308_mice..... malo ocisti kontakte i i provjeri kabl iako si sa njim vec otkljucavao....

Jucer sam imao jednu takvu........ Probaj vratiti backup..... Vidi da li ti sada pokazuje da je bilo pokusaja otkljucavanja.... i jos nesto.... ja sam vadio i memori karticu....
    pojma nemam da li je to pomoglo.... ali nakon vracanja backup-a i restarta telefona sve je proslo normalno....

P.S. Cak sam imao i poruku da kontaktiram provajdera.... (vjerovatno zato sto je u nakon jednog pokusaja pokazala da je bilo bezuspjesnih otkljucavanja)..
    Telefon je od mog prijatelja...100% znam da se sa njim niko nije igrao. Potpuno je nov, nekoristen, prijatelj ga kupio u UK i cekao cca 1 godinu da mu javim kada mogu da ga otkljucam.
    Sto se tice "buckup" fajla sada nakon toliko pokusaja sta u stvari da vratim u telefon? Pri promeni kompjutera i nakon toliko pokusaja ako je doslo do izmene u tom fajlu vracam nesto izmenjeno i opet nece biti uspeha-ali moze da bude gore,zar ne?
    Normalno...prvi - najprvi backup fajl nisam pospremio. Tek kada sam video da imam problem pospremio sam taj fajl, ali rekoh to nije "very first" fajl, mozda nakon 2-3 pokusaja. Mada neverujem da je to osteceno jer kako rekoh nemam gresku "SP data corrupted" ili famozna FFFFFF.... ili nesto slicno...
    Interesantno je da sam mozda 2-3 puta imao isti problem kod drugih N70...ali uspesno sam ga resavao sa format ( *#7370#)...odmah posle uradjenog formata sve je bilo OK.
    Takodjer sam proverio-cistio kontakte na telefonu i na kablu...vadio sam i memori karticu...ali opet bez uspeha.
    Zilav je, neda se...
    Dali sam te dobro razumeo da si imao problem bas sa tom verzijom ili si govorio generalno o N70? Ako pogledas moj prvi post videces da je to nesto drugacija verzija od ostalih...najmladja...i u kolicini N70 koje sam do sada otkljucao to je bio jedini te verzije i jedini sa Orange UK mreze, ostali su uglavnom sa 3 UK. Cekam da dodje jos neki potpuno isti pa cu mozda biti malo pametniji...zar ne?
    Hvala...pozdrav

Banned Matrix2008's Avatar
    Clan br.
    4718
    Registrovan
    Apr 2007
    Br. postova
    952
    Hvala
    12
    Pohvaljen 114 puta u 60 postova
    Uradismu becap ako ga imas prekopiranog i to je to dosad sam 5-6 komada resijo sa becapom-pozzz

GSM Expert Dr SEMA's Avatar
    Clan br.
    66
    Registrovan
    Sep 2005
    Br. postova
    2.528
    Hvala
    197
    Pohvaljen 659 puta u 314 postova
    DOWNGRADE i opiči ga

Pravila postovanja