Prikazivanje rezultata 1 do 32 od 32

Tema: koji comp

GSM Potencijal
    Clan br.
    3174
    Registrovan
    Dec 2006
    Godina
    37
    Br. postova
    37
    Hvala
    0
    Pohvaljen 0 puta u 0 postova

koji comp

koja konfiguracija je dovoljna za rad sa mob,ne minimum nego onako normalno,ja imam p3 i cini mi se dovoljno ...

GSM Senior ALL4you's Avatar
    Clan br.
    1043
    Registrovan
    Mar 2006
    Br. postova
    103
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao Bounce
    koja konfiguracija je dovoljna za rad sa mob,ne minimum nego onako normalno,ja imam p3 i cini mi se dovoljno ...
    Po mom mišljenju odlično za starije softvere, a za ovo što polako dolazi malo presporo.

GSM Master rubin_miki's Avatar
    Clan br.
    74
    Registrovan
    Oct 2005
    Godina
    49
    Br. postova
    508
    Hvala
    92
    Pohvaljen 58 puta u 36 postova
    sasvim dovoljno..samo memorjiu i hdd nabacaj koliko mozes vise..

GSM Master
    Clan br.
    290
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    254
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao rubin_miki
    sasvim dovoljno..samo memorjiu i hdd nabacaj koliko mozes vise..
    Apsolutno pravilno, samo sto bih dodao da je i 256 MB memorije za posao dekodiranja sasvim dovoljno, a od viska - 512MB ... glava sigurno nece boleti.
    Sto se harda tice - ni 2X250 MB nece biti previse

S tim sto preporucujem MAXTORa, jer on se lako prilagodjava racunarima koji ne vide hardove vece od 54 MB (ili tako nekako), a retko koji P3 moze u komadu da vidi vise. Jeste da Maxtor i nije neka klasa, ali 4-5 godina ce izgurati bez problema. Ali da se vrti na 7200 je preporuka - bas se oseti razlika u odnosu na 5400.

drgrga
    Guest

Bogami........

Nemam prelepo iskustvo sa Maxtorom

Tri komada crkotine za tri godine na dva racunara(da ne pomislite da je zbog napajanja).Jeste da su bili starije generacije ali svaki rikne isto...uspori se extra,pocne da kuca kao cekic i tako jedno mesec dana dok ne rikne skroz......

Sad imam 2xSEGATE I WESTERN DIGITAL(mama Mara,nit se greje nit se cuje)

GSM Master
    Clan br.
    290
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    254
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao drgrga
    Nemam prelepo iskustvo sa Maxtorom

Tri komada crkotine za tri godine na dva racunara(da ne pomislite da je zbog napajanja).Jeste da su bili starije generacije ali svaki rikne isto...uspori se extra,pocne da kuca kao cekic i tako jedno mesec dana dok ne rikne skroz......

Sad imam 2xSEGATE I WESTERN DIGITAL(mama Mara,nit se greje nit se cuje)
    Maxtori od 80 i 120 GB su bili losi. Pogotovo jedna serija od 80 GB.
    Ovo novije - radi perfektno. Naravno nije u klasi gore pomenutih Seagate i WD.

Ipak - sve zavisi od mnogo razlicitih faktora, pa i trajnost hardova.
    Da ne sirim temu.

Ali - nateraj ti P3 da vidi Seagate od 120GB u komadu i slicne stvari.
    Maxtor i njegov MAXBlast dodju kao nuzno zlo.

Govorimo o P3 i vecim hardovima.
    Particionisanje nema svrhe, jer malo je bez veze raditi sa 5-6 particija.

Da covek ima P4 - tu nema dileme - MAXTOR nikako.

GSM Master Inovator's Avatar
    Clan br.
    247
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    670
    Hvala
    20
    Pohvaljen 52 puta u 29 postova
    Citiram Original postovao aleksanalek

probaš update BIOS-a, znam za neke ploče koje su još za PIII izbacile podršku za large hardove.

GSM Master
    Clan br.
    290
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    254
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao Inovator
    probaš update BIOS-a, znam za neke ploče koje su još za PIII izbacile podršku za large hardove.
    Malo je takvih.

U radnji imam nekoliko trojki i ni jedna u najnovijoj reviziji BIOSa to nema.

Kod kuce imam jos malo vise razlicitih trojki (angaovane za posao skole racunara - ima ih 15 komada) i ista je situacija. Do sada sam naleteo samo na jednu ili dve P3 ploce koje to podrzavaju.

Trojke su zakon za posao - jeftine, a rade i stare stvari i ove novije. Cetvorke znaju da naprave probleme sa starijim stvarima, ali zato sve novijeg datuma rade perfektno. Pa sad' - treba imati i jedno i drugo.

Cinjenica je da u servisu ako nemas 3-4 masine, tesko preguras guzvu oko praznika.

GSM Guru V-mobile's Avatar
    Clan br.
    432
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    58
    Br. postova
    140
    Hvala
    3
    Pohvaljen 4 puta u 2 postova
    Potpuno se slažem sa svim ranijim sugovornicima- kolegama, a posebno sa aleksanalek . Dakle zbilja ako misliš iole ozbiljnije ne ide bez barem 2 PC i jedan laptop. Nije neophodno ali je ugodno raditi. Što se tiče PC, to što imaš ( iako ne znamo što je to jer P3 nije dovoljno, RAM,HDD, CPU ??? ) je dovoljno, ali jedan jači bi dobro došao za novije stvari. HDD možeš kasnije rješavati sa ladicama i sve to nije tako skupo. Skoro da možeš naći korišteno po cijeni boxeva. A ni laptop više nije skup. Imaš ga vrlo dobrih za 800 € novih sa 2- godišnjom garancijom. Samo si zadaj prioritete i sve ćeš riješiti, a da ne govorim sa đoranjima GSM - komponente i td. Pozdrav

GSM Potencijal
    Clan br.
    3174
    Registrovan
    Dec 2006
    Godina
    37
    Br. postova
    37
    Hvala
    0
    sada imam ustvari neki athlon 1300Mhz,512rama,80gb interni disk i još 120 u ladici ostalo na dvd-ima...sada slažem nešto jace neki p4 sa barem 500Gb...imam laptop compaq nx7000...512rama,40gb HD,1.5GHz centrino

Clan br.
    432
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    58
    Br. postova
    140
    Hvala
    3
    sada imam ustvari neki athlon 1300Mhz,512rama,80gb interni disk i još 120 u ladici ostalo na dvd-ima...sada slažem nešto jace neki p4 sa barem 500Gb...imam laptop compaq nx7000...512rama,40gb HD,1.5GHz centrino
    Pa to je to. Ovo drugo što slažeš neka ne bude AMD, jer sam čuo da ljudi imaju problema, dok su pentiumi uglavnom stabilniji ( barem sa naše GSM software ). Kažem nije moje iskustvo, ali sam prateći forume to zaključio. Pozdrav

GSM Master
    Clan br.
    290
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    254
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao V-mobile
    Pa to je to. Ovo drugo što slažeš neka ne bude AMD, jer sam čuo da ljudi imaju problema, dok su pentiumi uglavnom stabilniji ( barem sa naše GSM software ). Kažem nije moje iskustvo, ali sam prateći forume to zaključio. Pozdrav
    Iz iskustva - AMD radi OK.
    Ne treba bezati od njega - bar ne u nasem poslu.

Sto se nasih - GSM softvera tice - tu procesorska snaga ne igra veliku ulogu, vec je veoma bitno na kakvoj je ploci procesor. Stabilan rad cipseta i kontrolera periferijskih uredjaja je ovde od primarnog znacaja.

Prva greska je sto ljudi forsiraju ASUS. ASUS je OK firma, ali se ipak radi o proizvodjacu ploca srednje i nize klase kvaliteta izrade. Pogotovo ono sto kod nas dolazi.

Ali recimo Epox ili GIGABYTE - to su ploce koje nikada nisu tukle neke rekorde u overclockingu, ali su veoma stabilne i pouzdane. I na bazi istih bi trebalo graditi ozbiljnu masinu za rad (ne za igranje).

No da ne sirim poricu - ovo je ipak moje subjektivno misljenje, ali nastalo je iz visegodisnje (da ne kazem visedecenijske) prakse.

GSM Potencijal
    Clan br.
    3174
    Registrovan
    Dec 2006
    Godina
    37
    Br. postova
    37
    Hvala
    0
    u ovaj novi ide gigabyte stara 2 godine...
    ovaj stari ima soltek

drgrga
    Guest

Sto se nasih - GSM softvera tice - tu procesorska snaga ne igra veliku ulogu, vec je veoma bitno na kakvoj je ploci procesor. Stabilan rad cipseta i kontrolera periferijskih uredjaja je ovde od primarnog znacaja.

Prva greska je sto ljudi forsiraju ASUS. ASUS je OK firma, ali se ipak radi o proizvodjacu ploca srednje i nize klase kvaliteta izrade. Pogotovo ono sto kod nas dolazi.

Ali recimo Epox ili GIGABYTE - to su ploce koje nikada nisu tukle neke rekorde u overclockingu, ali su veoma stabilne i pouzdane. I na bazi istih bi trebalo graditi ozbiljnu masinu za rad (ne za igranje).

No da ne sirim poricu - ovo je ipak moje subjektivno misljenje, ali nastalo je iz visegodisnje (da ne kazem visedecenijske) prakse.
    POTPISUJEM !!!!!

GSM Master YuMERA's Avatar
    Clan br.
    511
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    55
    Br. postova
    348
    Hvala
    67
    Pohvaljen 163 puta u 63 postova

Govorimo o P3 i vecim hardovima.
    Particionisanje nema svrhe, jer malo je bez veze raditi sa 5-6 particija.
    Sto bi to bio problem ako koristis WinXp i NTFS (New Technology File System). Moze disk da bude vidljiv u komadu i to najvise 2Tb

GSM Potencijal milisav_bre!!!'s Avatar
    Clan br.
    2725
    Registrovan
    Nov 2006
    Godina
    34
    Br. postova
    33
    Hvala
    0

Druze samo ime ASUS znaci stabilna ploca!!!
    Najstabilnije su ASUS-ove delux serije ploca na sve i jednom testu!!!

Sto se tice konfiguracije tu ti preporucujem da uzmems stabilnu plocu normalno je oko 1GB rama i HDD nemoj da stedis jer je cena izmedju 160GB i 320 GB 40-50 eura!!!
    Pozdrav

drgrga
    Guest
    @milisave

Ne znamo koga savetujes ?????

GSM Potencijal milisav_bre!!!'s Avatar
    Clan br.
    2725
    Registrovan
    Nov 2006
    Godina
    34
    Br. postova
    33
    Hvala
    0
    Sam sebe!!!
    Ne znam zasto pitas?

drgrga
    Guest
    Citiram Original postovao milisav_bre!!!
    Sam sebe!!!
    Ne znam zasto pitas?
    Zato sto si citirao kolegu @aleksanalek a covek nista ne kupuje,sta vise bavi se racunarima sto godina.
    A ako savetujes sam sebe na forumu onda...........

GSM Master Inovator's Avatar
    Clan br.
    247
    Registrovan
    Oct 2005
    Br. postova
    670
    Hvala
    20
    Pohvaljen 52 puta u 29 postova

to stoji, no zaboravio si Abit... ja imam AN7, stalno je OC i nikad problema, jasno treba dobro poštelati postavke, ali bez obzira, za OC je savršena.

GSM Guru goranfri's Avatar
    Clan br.
    2317
    Registrovan
    Sep 2006
    Godina
    50
    Br. postova
    127
    Hvala
    21
    Pohvaljen 10 puta u 7 postova
    Abit je zakon.

GSM Master
    Clan br.
    290
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    254
    Hvala
    0
    Hajde da jos malo zakomplikujemo.

Da ne odgovaram zasto ne NTFS i sl. U principu - Da - NTFS - u svakom slucaju - treba NTFS - pouzdaniji je od FATa i to mnogo.

Ja sam protivnik velikog broja particija, ali - da bi mogao konforno da radis, trebalo bi na hardu napraviti i 2 particije gde na jednu (vecu) instaliras XP... sve sto treba ... a na drugu (manju - samo par GB odvojis) - instaliras recimo Win98SE2 - najbagovitiji Windows otkako taj OS postoji ili Win ME - bolja situacija od 98SE, pogotovo sto je po pitanju drajvera i raznih DLLova mnogo bolji od 98, ali nema mogucnost izlaska u DOS. Pa ko sta voli.
    Bitno je da imas mogucnost izbora OS-a i da su oni na razlicitim particijama - iako mogu zajedno da budu i na jednoj, ali onda ne moze NTFS koji je takodje bitan. Pa zato radis 2.

Ako koji softver (obicno veoma stari koje gotovo niko vise ne koristi, ali zna da zatreba) zahteva izlazak u DOS - to nije problem - samo je bitno da imas jednu FAT32 particiju gde bi ti softveri bili snimljeni, a ta sa 98 ili ME je sasvim dovoljna. A ako instaliras ME - u tom slucaju ces u DOS ulaziti pomocu DOS diskete ili bootabilnog CD-a, jer ME nema mogucnost potpunog izlaska u DOS. Postoje nekakvi patchevi da se i to prevazidje, ali ih ni u kom slucaju ne savetujem. DOS disketa zavrsava posao mnogo pouzdanije.

Da opet ne pricam previse - napravi 2 particije - stavi na vecu XP pod NTFS-om, a na manju 98 ili ME pod FAT32 i to ce ti biti dobra osnova za dalje.
    Dobro je da tako uradis na svakom racunaru, jer nikada ne znas kada ces imati guzvu, pa ti zatrebaju ili oba XP-a ili oba Win98.

I da podvucem - ne zelim da pametujem - samo da pomognem.

Ako neko ima jos neku sugestiju ili ispravku necega sto sam rekao - tu smo svi da se konsultujemo.

A sto se ASUS kvaliteta tice - neko gore rece da na svim testovima itd... Ja cu samo reci - jedno su testovi, a sasvim drugo realan rad u GSM BOX okruzenju.
    A takve testove niko ne pravi osim nas samih.

Uglavnom - nisam protivnik niceg sto zavrsava posao. I sam imam jednog Asusa koji radi perfektno. Samo ... sto mi nekako Gigabyte bolje lezi, a i veoma dugo i stabilno radi. Konj (u moj slucaju nekoliko istih) koji pobedjuje se ne menja.

Clan br.
    432
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    58
    Br. postova
    140
    Hvala
    3
    Hajde da jos malo zakomplikujemo.

Da ne odgovaram zasto ne NTFS i sl. U principu - Da - NTFS - u svakom slucaju - treba NTFS - pouzdaniji je od FATa i to mnogo.

Ja sam protivnik velikog broja particija, ali - da bi mogao konforno da radis, trebalo bi na hardu napraviti i 2 particije gde na jednu (vecu) instaliras XP... sve sto treba ... a na drugu (manju - samo par GB odvojis) - instaliras recimo Win98SE2 - ...............................

Naravno, također se sa svim slažem uz jedan mali prijedlog, a to je 3 umijesto 2 particije, a ta treća također FAT32. Evo primjer : Često radimo nešto u XP, pa skinemo neki programčić, onda nam nešto treba u WIN98 ili ME pa "odemo tamo" ali sada ne možemo doći do onoga što je na NTFS. Tako da ja npr. imam 3 particije, a na tu "treću" bacam sve što mi treba od malih korisničkih programa pa do flasheva i tamo mi je sve dostupno iz bilo kojeg Windowsa. Za ploče mogu samo reći da je najbolja ploča ISPRAVNA MATIČNA PLOČA. Sve drugo se temelji na našim iskustvima, a ona su različita.
    Sve ostalo , kako je rekao ALEKSANALEK tu smo da isnesemo svoja iskustva i njima pomognemo drugima sa manje iskustva. Pozdrav svima

GSM Master
    Clan br.
    290
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    254
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao V-mobile
    Naravno, također se sa svim slažem uz jedan mali prijedlog, a to je 3 umijesto 2 particije, a ta treća također FAT32. Evo primjer : Često radimo nešto u XP, pa skinemo neki programčić, onda nam nešto treba u WIN98 ili ME pa "odemo tamo" ali sada ne možemo doći do onoga što je na NTFS. Tako da ja npr. imam 3 particije, a na tu "treću" bacam sve što mi treba od malih korisničkih programa pa do flasheva i tamo mi je sve dostupno iz bilo kojeg Windowsa.
    Pa sta ce ti treca, kad' vec imas onu drugu gde ti je ME ?

Mrzim particije.

Balkan GSM Team dojran's Avatar
    Clan br.
    53
    Registrovan
    Sep 2005
    Godina
    52
    Br. postova
    1.319
    Hvala
    158
    Pohvaljen 208 puta u 108 postova
    Al' ste digli prasinu.. do dana danasnjeg nisam nikad gledao kakvu masinu koristim i nikad nisam imao problema ni sa cim.Ja samo napravim jos jednu dodatnu arhiva particiju u koju trpam sve.Za slucaj "nedaj boze"

drgrga
    Guest
    I ja imam isto zove se DVD !!!!

GSM Expert Brka, Digital's Avatar
    Clan br.
    13038
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    950
    Hvala
    162
    Pohvaljen 125 puta u 65 postova
    I ja isto....hehehhe al zove se 4X250Gb(Seagate)

Clan br.
    432
    Registrovan
    Nov 2005
    Godina
    58
    Br. postova
    140
    Hvala
    3
    Pa sta ce ti treca, kad' vec imas onu drugu gde ti je ME ?

Mrzim particije.
    Pa zato prijatelju što si i sam rekao da je ta najmanja. Što ćeš na nju staviti ako ti je 5 ili 10 GB ???
    Rekao sam samo svoje iskustvo, a i sam si kritizirao tuđe komentare, a sad komentiraš moje. Ti uradi kako misliš da je tebi najbolje.
    Svatko zna svoje prioritete, ali kad čuje puno mišljenja i iskustava možda nađe najoptimalnije za sebe. Pozdrav,

GSM Master mobicom's Avatar
    Clan br.
    927
    Registrovan
    Mar 2006
    Tetovo, MK +42ďż˝ 0' 27.37", +20ďż˝ 58' 38.51"
    Br. postova
    705
    Hvala
    69
    Pohvaljen 45 puta u 27 postova
    Imao sam 865PE maticna ploca na posao ali mi je pre nedelju dana izgorela od loseg a zamislite skoro novi usb produzni A to B kabl (umalo dok ustanovim problem mogao sam da ubijem i novi laptop, i on je zablokirao ali nije zadimeo).Ta ploca se zvala Asus P4P800X i strasno zalim po nju ali vise je nema.
    865 chipset ploce sve teze se nalaze jer najverojatno se i ne proizvode vise od strane poznatih brendova, ALI ja sam nasao jednu MSI 865 neo2v i mogu da kazem da blage veze nema jer Martech na reading poceo ponovo da mi izbacuje usb io error isto kao sto mi je radila i prvo cranje od plce koja se zvala ABIT microatx model.
    Sad cu na posao da odnesem domasnu Asus plocu koja je sa AMD 64athlon i nforce chipset a kuci cu da kupim opet Asus nforce 500 sa AMD AM2 socket.
    To cranje od MSI i ABIT da ne vidim vise na mom stolu.
    Znam da ce se neki protiviti ali moj zakljucak je Asus + Nforce + AMD ili sad ima i za Intela sa Nforce chipsetom ali ipak dajem prednost AMD-u.

pozdrav.

GSM Master YuMERA's Avatar
    Clan br.
    511
    Registrovan
    Dec 2005
    Godina
    55
    Br. postova
    348
    Hvala
    67
    Pohvaljen 163 puta u 63 postova
    Win98SE2 - najbagovitiji Windows otkako taj OS postoji ili Win ME - bolja situacija od 98SE, pogotovo sto je po pitanju drajvera i raznih DLLova mnogo bolji od 98, ali nema mogucnost izlaska u DOS. Pa ko sta voli.
    Bitno je da imas mogucnost izbora OS-a i da su oni na razlicitim particijama - iako mogu zajedno da budu i na jednoj, ali onda ne moze NTFS koji je takodje bitan. Pa zato radis 2.
    Pa ME je najvece ****** koje je ikad izaslo iz Microsofta. Sto se tice Win98 nebi se slozio sa tobom.
    Ako koji softver (obicno veoma stari koje gotovo niko vise ne koristi, ali zna da zatreba) zahteva izlazak u DOS - to nije problem - samo je bitno da imas jednu FAT32 particiju gde bi ti softveri bili snimljeni, a ta sa 98 ili ME je sasvim dovoljna. A ako instaliras ME - u tom slucaju ces u DOS ulaziti pomocu DOS diskete ili bootabilnog CD-a, jer ME nema mogucnost potpunog izlaska u DOS. Postoje nekakvi patchevi da se i to prevazidje, ali ih ni u kom slucaju ne savetujem. DOS disketa zavrsava posao mnogo pouzdanije..
    Xp sasvim korektno radi i programeri najvise u zadnje vreme izbacuju softver prilagodjen tom Windowsu.
    Neznam zasto treba nekom DOS (u ovom poslu), pa izasla je Vista a mi bi jos da koristimo DOS. A ako neko zeli DOS moze da ga ima u bilo kom FAT sistemu pa cak i u NTFS-u. Treba samo da imas Hirens Boot CD i eto te u DOS-u Bez obzira koji fajl sistem da imas i mozes da pristupis svim fajlovima.
    Da opet ne pricam previse - napravi 2 particije - stavi na vecu XP pod NTFS-om, a na manju 98 ili ME pod FAT32 i to ce ti biti dobra osnova za dalje.
    Dobro je da tako uradis na svakom racunaru, jer nikada ne znas kada ces imati guzvu, pa ti zatrebaju ili oba XP-a ili oba Win98.
    I da podvucem - ne zelim da pametujem - samo da pomognem
    Ako neko ima jos neku sugestiju ili ispravku necega sto sam rekao - tu smo svi da se konsultujemo...
    Dobra Osnova je da imas dva ili vise hard diskova a ne particija jer kad ti rikne elektronika ili mehanika na disku, odose svi podaci - dzaba partricije.

Nebih ni ja da polemisem. Nego iznosim svoje iskustvo.

Poz.

GSM Master
    Clan br.
    290
    Registrovan
    Nov 2005
    Br. postova
    254
    Hvala
    0
    Citiram Original postovao YuMERA
    Pa ME je najvece ****** koje je ikad izaslo iz Microsofta. Sto se tice Win98 nebi se slozio sa tobom.
    Svako ima svoje misljenje - moje iskustvo sa 98 i ME je potpuno drugacije.
    Ali - to se lako ispita - instalira se jedan, pa drugi, pa se vidi sta kome vise odgovara. Ali - to je vecita dilema i preganjanje - kao i pitanje sta je bolje AMD ili INTEL. Jedni tvrde jedno, a drugi drugo.

Citiram Original postovao YuMERA
    Neznam zasto treba nekom DOS (u ovom poslu), pa izasla je Vista a mi bi jos da koristimo DOS.
    Tebi ocigledno slabo donose stare telefone tipa Alcatel db ili SIEMENS S25, pa jos traze srpski za njih ili ozivljavanje mrtvih i slicne stvari. To se i danas veoma lepo naplati - isto kao i svaka DCT4 Nokia, a tu je DOS veoma bitan.
    Nece sve da radi u MSDOS-PROMPTu.

==========

E covek (Bounce) - sad' vidi ti sta smo ti mi lepo s*****li i kakvu smo ti papazjaniju u glavi napravili i sastavi lepo svoju konfiguraciju nasih snova.
    Nadam se da ti je ovo sto smo *****li u ovoj temi bar malo pomoglo.

Nemoj se cuditi suprotstavljenim misljenjima - svi smo ti mi malo u pravu, a malo u krivu, ali to je normalno - nismo svi isti i ne odgovaraju nam svima iste stvari. A ti lepo iz svega ovoga izvuci neku sredinu i uradi po svome.
    Nadam se da ce biti to dobre i korisne masine.

=============

Vikend je pred nama, a Nova SRPSKA godina nam dolazi za koji sat.
    Srecno vam bilo i vama koji slavite i svim ostalima.

Pozdrav

Balkan GSM Team Ivan's Avatar
    Clan br.
    621
    Registrovan
    Jan 2006
    Godina
    41
    Br. postova
    1.761
    Hvala
    172
    Pohvaljen 255 puta u 104 postova
    evo jos jednog misljenja....ako mislis da nakacis dva-tri boxa, i free softeware-a, poslusaj @aleksanalek, ploca(proizvodjac, cena i sl) manje vise nebitno, svaka ce dobro da radi na toj sirini....
    ako razmisljas o vise stvari, i profesionalnijem pristupu, onda vise racunara, obavezno umrezenih, eksterna napajanja i sl. tad vec moras birati sta i kako...
    naravno tehnika kao svaka tehnika, pravi backup-ove redovno...
    sto se tice win98, naravno da je neophodan...jos uvek...

Poz

Srecna nova godina

Slicne teme

1. za one koji rade po ceo dan (i noc)
    Postovao .:MobiLuy:. u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 38
    Zadnji post: 20-12-08, 11:29
  2. Za sve one koji se spremaju na tečaj ronjenja
    Postovao Tanjax u forumu Razne poruke...
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 10-11-08, 23:06
  3. rm-340 2600c unlock sa jafom i koji kabl?
    Postovao mmanduri u forumu J.A.F.
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 19-10-08, 17:57
  4. GSM koji ima mogučnost blokiranja poziva sa imenika
    Postovao microera u forumu Potraznja
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 04-08-08, 15:01
  5. modeli koji se ne mogu otkljucati
    Postovao mrcina u forumu Uputstva
    Odgovori: 20
    Zadnji post: 12-02-08, 18:36

Pravila postovanja